Zaloguj się, aby obserwować  
KrzysztofT

Właśnie CDP stracił klienta - nigdy więcej gier z CDP!!!

45 postów w tym temacie

a ja dalej będę kupować gry z oferty CDP. niedośc że wydają fajne gry to jeszcze ta wirtualna kasa i dożywotnia gwarancja. tego nie znajdziecie nigdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ide do sklepu kupuje tam gre z CDP i mam gwarancje że jest wszytko na swoim miejscu i nie porysowane......reklamy?przeboleje naklejki?nie przeszkadzają! CDP to świetne wydawnictwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 12:57, kamilimaciek1 napisał:

O i zasada na tym forum jest taka ,że nie wolno popierać piractwa więc mi tu nie pisz o crakach


Jemu chodziło o to, że gry wydawane przez innych dystrybutorów czasami bez cracka nie pójdą, mimo, że są oryginalne :) (i to jest prawda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dramatyczny ton autora tego wątku doprowadził mnie do płaczu ;)
Zarzuty wobec CDP są ważkie, ale do odpacia:
ad 1. Połamane zaczepy na reklamy to faktycznie klęska na miarę epidemii SARS. Ale cóż: "Co Kropelka skleić sklei...". Mnie osobiście te zaczepy do niczego nie są potrzebne.
ad 2. Certyfikat to faktycznie straszliwa rzecz. Uniemożliwia otwarcie gry, przegranie jej i ponowne schowanie do pudełka. Utrudnia życie jak jasna anielka. Tyle, że nie mnie. Wystarczy przeciąć nożykiem folię, nie trzeba jej od razu odrywać. A przynajmniej mam gwarancję, że otwieram ją jako pierwszy.
ad 3. Porysowane płytki. No i co z tego, jeśli nawet są? A od czego dożywotnia gwarancja? Szczerze wątpię aby podczas tranportu mogły porysować się na tyle, żeby stać się bezużyteczne, ale i tak jest wyjście awaryjne.
Reasumując: Jakoś w Faktach nie słyszałem o masowych samobójstwach w siedzibie CDP, wywołanych wystąpieniem jednego z klientów. Widać nie załamało ich jego dramatyczne wyznanie. Pewnie zdają sobie sprawę, że jedna jaskółka wiosny nie czyni, a pewne niedogodnosci nie zniechęcą ogółu nabywców. Za to korzyści wielu zachęcą.
Ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra naklejki naklejkami, nie wiem ale mnie zawsze ten certyfikat jakości łatwo odchodził, nigdy nic się nie popsuło. Ale pewnie mam wielkie szczęście i dziękuję za to Bogu :P
2) Skoro Twoje płyty są porysowane, to nie ma problemu - odsyłasz i Ci wymieniają. Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 14:06, walgierz napisał:

A przynajmniej mam gwarancję, że otwieram
ją jako pierwszy.


Wielki Deflorini ;)
Kończąc OT... Mnie zupełnie nie przeszkadzają plomby na pudełkach bo pudełka, od razu po wyjęciu z nich gier, po prostu wywalam. Za małe mam mieszkanie żeby zagracać sobie nimi półki. I niektórzy mogą mówić, że ładnie wyglądają, ale ja w tym przypadku wolę funkcjonalnoś niż estetykę.
Reklamy są wkurzające i powinno ich być mniej (moje zdanie).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 14:06, walgierz napisał:

Dramatyczny ton autora tego wątku doprowadził mnie do płaczu ;)
Zarzuty wobec CDP są ważkie, ale do odpacia:
ad 1. Połamane zaczepy na reklamy to faktycznie klęska na miarę epidemii SARS. Ale cóż: "Co
Kropelka skleić sklei...". Mnie osobiście te zaczepy do niczego nie są potrzebne.
ad 2. Certyfikat to faktycznie straszliwa rzecz. Uniemożliwia otwarcie gry, przegranie jej
i ponowne schowanie do pudełka. Utrudnia życie jak jasna anielka. Tyle, że nie mnie. Wystarczy
przeciąć nożykiem folię, nie trzeba jej od razu odrywać. A przynajmniej mam gwarancję, że otwieram
ją jako pierwszy.
ad 3. Porysowane płytki. No i co z tego, jeśli nawet są? A od czego dożywotnia gwarancja? Szczerze
wątpię aby podczas tranportu mogły porysować się na tyle, żeby stać się bezużyteczne, ale i
tak jest wyjście awaryjne.
Reasumując: Jakoś w Faktach nie słyszałem o masowych samobójstwach w siedzibie CDP, wywołanych
wystąpieniem jednego z klientów. Widać nie załamało ich jego dramatyczne wyznanie. Pewnie zdają
sobie sprawę, że jedna jaskółka wiosny nie czyni, a pewne niedogodnosci nie zniechęcą ogółu
nabywców. Za to korzyści wielu zachęcą.
Ot co!


Ciekawe podejście.
Pytanie do ciebie : Kiedy kupujesz chleb i jeżeli trafi ci się zakalec to nic sobie z tego nie robisz - bo wiadomo, że możesz wsadzić chleb do pieca i go upiec?
Czy kiedy kupisz telewizor i na kineskopie/matrycy jest rysa to też się tym nie przejmujesz - wiadomo, że z odległości kilunastu metró wtego nie widać - prawda?

I to niestety takie typowo polskie. Jak kupisz oyginalny towar (np. grę) to w razie problemów kup se nowy egzemplarz. Albo sobie go poklej/poszyj i będzie ok!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do instrukcji i reklam to faktycznie przesadzaja - w W3 tez mailem polamane zaczepy a jet na to prosta rada - Wlozyc instrukcje w zaczep a reklamy luzno i by sie nie polamal a jak wszysko sie wciska to nic dziwnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 14:32, KrzysztofT napisał:

Ciekawe podejście. Pytanie do ciebie : Kiedy kupujesz chleb i jeżeli trafi ci się zakalec to nic sobie z tego nie robisz - bo wiadomo, że możesz wsadzić chleb do pieca i go upiec?

Nietrafne porównanie. A w chlebie jeszcze nigdy nie miałem zakalca. A gdybym miał, to kupiłbym nowy. Nie jestem małostkowy.

Dnia 21.12.2005 o 14:32, KrzysztofT napisał:

Czy kiedy kupisz telewizor i na kineskopie/matrycy jest rysa to też się tym nie przejmujesz - wiadomo, że z odległości kilunastu metró wtego nie widać - prawda?

Reklamuję. Nie mówię, że nie kupię juz nigdy żadnego telewizora. Bo to głupie.

Dnia 21.12.2005 o 14:32, KrzysztofT napisał:

I to niestety takie typowo polskie. Jak kupisz oyginalny towar (np. grę) to w razie problemów kup se nowy egzemplarz. Albo sobie go poklej/poszyj i będzie ok!?!

Nie widzę w tym cech narodowych. Jedynie histeryczną, wyolbrzymioną reakcję. Masz zastrzeżenia - reklamuj. Dyskutuj, a nie rozrywaj szat jak Rejtan...

---> Abi Dalzim

Dnia 21.12.2005 o 14:32, KrzysztofT napisał:

Wielki Deflorini ;)

Wiedziałem, że ktoś się do tego przyczepi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2005 o 12:36, Lampek napisał:

2) naklejki z certyfikatem są stworzone tak, aby dało się je prosto zdjąć bez niszczenia pudełka.
Tutaj jestem prawie pewien, że sobie żartujesz chyba.


Z doświadczenia z WA wiem, że nie są :) Po oderwaniu zawsze jakiś ślad pozostaje. Mi np. kawałki wierzchniej warstwy oderwały się z naklejką i zostały białe ślady, chociaż odrywałem ją powoli. Akurat w tej kwestii z autorem tematu się zgodzę, według mnie te naklejki-certyfikaty niepotrzebne są.

Jeśli chodzi o punkt 1 wypowiedzi autora to mi się raz kiedyś w jednej grze od CDP trafił ułamany zaczep, ale wydaje mi się raczej, że to przypadek, a nie wina dystrybutora, bo tylko raz mi się tak zdarzyło.

Co do 3 to wydaje mi się to conajmniej dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kilka osób wyżej bardzo denerują mnie te naklejane certyfikaty które zniszczyły mi pudełko (prawie niemogłem ich odkleić) Złotej Edycji Gothic 2, apeluje więc żeby nie naklejali w takich miejscach tych certyfikatów. Mnie bardzo denerwuje jak mam to najlejane bo potem takie ziszczone pudelko jak wyglada na biurku/pułce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro Twoje płyty są porysowane, to nie ma problemu - odsyłasz i Ci wymieniają. Koniec.
Ta ,ale musisz dopłacić do interesu +14 zł za koszt wysyłki i już jest klęska żywiołowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale o jakich naklejkach rozmawiamy?? O certyfikatach zabezpieczeń, które naklejone są tak, że bez zerwania nie można otworzyć pudełka czy o jakich?? Chodzi wam o te okrągłe, żółte na pudełku które tylko REKLAMUJĄ produkt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 15:11, kamilimaciek1 napisał:

Skoro Twoje płyty są porysowane, to nie ma problemu - odsyłasz i Ci wymieniają. Koniec.
Ta ,ale musisz dopłacić do interesu +14 zł za koszt wysyłki i już jest klęska żywiołowa ;)


No widocznie jest :/
Ja wolałbym dopłacić 14 zł za wymianę oryginału niż kupić pirata za 13.99...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze naklejki które są certyfikatami są naklejane tak aby była pewność że pudełko nie zostało wcześniej otworzone np. w sklepie i ktoś nie buchnoł samej płytki więc tak musi być, jeśli chodzi o opakowania to i tak prędzej czy późnie ląduje ono przecież w koszu , a jeśli ktoś jest maniakiem opakowań to trzeba delikatnie przetrzeć jakimś rozcieńczalnikiem a jeśli samo nie odlezie to wtedy jeszcze pomóc suszarką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 12:06, KrzysztofT napisał:

"zaczepy"
Pudełka z grami oklejone na maxa jakimiś "Certyfikatami",
Płyty "wyleciały"
Więcej nie dam się zrobić w "balona".
"wydawnictw" spadła na "łeb". Po kiego "grzyba"
pudełko "wyjęte psu z gardła"


tym razem "przegiąłeś pałę" ty "cwaniaczku", licz się ze "słówkami", bo fani CDP na Ciebie "naskoczą"


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pfff.

Uwierzłbym, gdyby na rynku była prawdziwa konkurencja.
Ale, że grę X wydaje tylko JEDEN dystrybutor na rynku polskim, masz wybór "grać albo nie grać" - a jeśli będziesz chciał w grę X koniecznie zagrać, wyboru niestety nie masz nad CDP ;p

BTW - bardzo prostym rozwiązaniem jest pojechanie do sklepu.

Ale widzę, że tradycyjnie po polsku, emocje wzięły górę nad myśleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDProjekt jest w deche! ja zamowilem 2 gry dla mojej mlodszej siostry a jako niespodzanke dostalem ksiazke !!!
Ciesze sie bardzo bo uwielbiam takie powiesci :-D Spodziewalem sie ze dostane cos z NXK a tu Świątynia Złych Żywiołow, o ile pamietam ksiazka ta byla dodawana do swiatyni pierwotnego zla... Mi CDP zrobil piekny prezent na swieta ;-D

Thanx CDProjekt !
___________________________________________________________________
Pozdro dla calej ekipy CDP, CDP RED oraz Forumowiczow Gram.pl
Wesolych Swiąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować