Zaloguj się, aby obserwować  
mateusz_1993r

Jagged Alliance 3

14 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2007 o 13:18, bojanzaw napisał:

Mógłbyś napisać coś więcej nt. tej gry :P Bo za bogata to ta wypowiedź nie jest ;P


W tej grze do wyboru będzie 40 postaci o różnych cechach i zdolnościach. Jak przystało na strategiczną grę wojenną, do swojej dyspozycji mamy rozbudowany arsenał broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego będzie to kontynuacja świetnej strategii turowej, jaką jest seria Jagged Alliance. Tym razem twórcy też pozostali przy podziale na tury, tak więc Ci co lubią RTS''y mogą już wyjść z tematu - no chyba, że twórcy dadzą dwa tryby rozgrywki, jednak szczerze w to wątpię. Gra planowana jest na pierwszy kwartał 2008 roku, choć na niektórych serwisach pisze, że będzie to dopiero trzeci kwartał 2008 roku :)

Małe info ze strony Akella.com:
Key features:
- Five participants in the conflict; four of them playable in campaign mode;
- More than a dozen non-linear missions that take place in different weather conditions during both day and night;
- A flexible and compelling plot that combines all parties’ actions in a dramatic story;
- New 3D engine;
- New types of locations and landscapes;
- Realistic system of character and building damage;
- Cooperative and competitive multiplayer modes.

Gameplay z jednej misji z targów E3:
Jagged Alliance 3 E3 2007 Trailer
http://www.gametrailers.com/player/22525.html

I galeria trzech screenshot''ów (w rozdzielczości 1280x1024) + concept art.

20070809133735

20070809133748

20070809133806

20070809133816

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widze że w końcu przejście w pełne 3D:)
Do dzisiaj grałbym w JA2 ale grafika już mocno nie dzisiejsza, jeśli tylko JA3 nie będzie miało zbyt wielkich wymagań to kupuje w ciemno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się ciekawa strategia w stylu Silent Storm ;] Swoją drogą jestem nieco zaskoczony, że postanowiono stworzyć kontynuację tak starej produkcji. Oby tylko przejście w 3D nie zaszkodziło tej grze, jak to miało miejsce w przypadku innych znanych tytułów (np. Wormsy po przejściu w trójwymiar straciły imo cały swój urok).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 3D łatwiej będzie można określić ''zasięg i pole widzenia'' oraz lepiej się ustawić/schować za przeszkodą terenową. Wtedy obracając kamerę będzie można łatwiej określić zagrożenia z każdej strony. Przynajmniej ja tak to widzę. Poza tym na trailerze widać, że prawie niczym się nie różni JA3 od JA2. Oczywiście eliminując graficzny aspekt tego porównania. Poza tym i tak na dzień dzisiejszy jest zbyt mało informacji by cokolwiek powiedzieć na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co charakterystyczne, w Jagged Alliance 3 nie ma systemu mikro-zarządzania ani ekonomii znanych z poprzednich odsłon serii. Zamiast tego autorzy wybrali większe skoncentrowanie rozgrywki na walce. Nasz dochód w dużej mierze stanowią pieniądze otrzymywane za wykonanie poszczególnych misji, mamy jednak możliwość podreperowania budżetu poprzez handel z napotkanymi kupcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 14:13, mateusz 1993r napisał:

Co charakterystyczne, w Jagged Alliance 3 nie ma systemu mikro-zarządzania ani ekonomii znanych
z poprzednich odsłon serii. Zamiast tego autorzy wybrali większe skoncentrowanie rozgrywki
na walce. Nasz dochód w dużej mierze stanowią pieniądze otrzymywane za wykonanie poszczególnych
misji, mamy jednak możliwość podreperowania budżetu poprzez handel z napotkanymi kupcami.

gra może i zapowiada sie ciekawie :D
ale najlepsza strategia turowa to homm5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie części tej turówki były super grafika nie robiła wielkiego wrażenia ale grywalność stała na b.wysokim poziomie kłódko mówią gierka była wciągająca ciekawe jak będzie z 3 częścią, gdzieś czytałem że przy produkcji palce maczali rosjanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w drugą część tej gry dlatego sobie chyba kupię trójeczkę, mam nadzieję, że rozgrywka będzie podobna ale trudniejsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 12:07, Vormulac napisał:

Chyba szykuje się mega obsuwa. Na stronie wydawcy zmieniono datę wydania gry na I kwartał
2010 roku. Cudownie...

ŻE KURCZE CO?! 2010?! OMG
a co do screenów to ladne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować