Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft: tak, są już Xboksy z HDMI

69 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2007 o 15:04, Szperacz Robson napisał:

> Ślicznie. Czy ktoś może mi do cholery jasnej sensownie wytłumaczyć, czemu te zakichane
dupki
> w stanach mają wszystko szybciej, lepiej i ładniej?
>
> Zirytowało mnie to. I proszę, fanboje Sony nie cytujcie mnie ze słowami "w PS3 tak nie
ma".
> Sony dyma Europejczyków tak samo, jeśli nie gorzej.
Nawet dużo gorzej. Pamiętacie poślizg premiery PS3? A cenę startową PS2 oscylującą w granicach
3500 zł?


Dokładnie było 3299zł - dlatego po kupnie za 2699zł byłem "wniebowzięty" ;) Dla Japończyków Europa to odległa kraina, więc sobie właśnie tak z nami poczynają jak widać. Nie było premiery bez opóźnienia nie tylko sprzętu ale i gier - ciekawi mnie dlatego "równoczesna" premiera MGS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W amerykańskich sklepach pojawiają się Xboksy 360 Premium ze złączem HDMI i lepszym procesorem.

Jakim lepszym procesorem??? co wy bredzicie?
HDMI - tak!
procesor - nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2007 o 14:45, Szewczu napisał:

Taa ale nic nie dodawają nowego a X360 ciogle staje sie lepszy

moze i staje sie lepszy ale jakos kupywac nowego x360 nie zamierzam co miesiac i martwic sie czy padnie
i jest dużo mocniejszy od PS3
ma tylko mocniejsza grafike

Dnia 09.08.2007 o 14:45, Szewczu napisał:

Pozatym nie ma tyle problemów co PS3..

chyba tu powinobyc x360 zamiast PS3 ktore praktycznie wogole nie jest awaryjnie
co do biblioteki gier PS3 ma duzo lepszy start niz x360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 14:42, Piotrek K. napisał:

Wiec argument dot. kupna konsoli w stylu: ''Kupujesz raz i grasz przez lata nie bawiac sie
w upgrade sprzetu co pol roku'' mozna juz chyba wlozyc miedzy bajki ;)...
Tak, jestem zatwardzialym PCtowcem ;-) i konsoli miec nie bede, bo... nie mam kasy. Ale taka
PS2 z God of War 2 kusi. ojj... kusi. Zwlaszcza, ze mialem okazje pograc i przejsc calutka.
Gierka wymiata! ...


Przepraszam, że to mówię, ale głupoty piszesz. Dodanie HDMI nie ma większego wpływu na pracę konsoli jeśli nie zależało ci na tym złączu wcześniej. Przez niego nie przestaną działać ci gry, zaś nowy procesor ma tylko na celu zmniejszenie wydzielania ciepła i tym samym osiągnięcie mniejszej awaryjności. Ten kto kupił konsolę półtora roku temu i ten który dziś ją kupi będą grali w takie same gry z taką samą oprawą graficzną i płynnością. Więc argument nadal zostaje.

Zaś wydawanie nowych wersji konsol jest czymś zupełnie normalnym. Nie, nie chodzi mi o modele jak Premium, czy Core, ale o wersje poszczególnych modeli. Dzięki temu sprzęt staje się coraz mniej zawodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 15:17, penny napisał:

Jakim lepszym procesorem??? co wy bredzicie?

A nie chodzi przypadkiem o technologię 65nm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak tu kupować konsole?

Bez sensu poprostu. Zawsze to samo. Z PS2 było podobnie. Ci, którzy kupili pierwsze PS2 mogli się czuć zrobieni w jajo, bo nie miały Expansion Bay na HDD... To samo z Xbox360. Ci, którzy kupili Core, albo Premium teraz mają przerąbane, bo będą nowe Premium i Elite... PSP jest znów inne, lżejsze i z lepszą baterią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 15:19, Cmq napisał:

> Jakim lepszym procesorem??? co wy bredzicie?
A nie chodzi przypadkiem o technologię 65nm?


to nie zostało potwierdzone przez MS.
zresztą, nawet jeśli byłby to procesor w 65nm, to stwierdzenie "lepszy" może nieźle wprowadzić w błąd, szczególnie mniej zorientowanych w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 15:20, TNukem napisał:

I jak tu kupować konsole?

Bez sensu poprostu. Zawsze to samo. Z PS2 było podobnie. Ci, którzy kupili pierwsze PS2 mogli
się czuć zrobieni w jajo, bo nie miały Expansion Bay na HDD... To samo z Xbox360. Ci, którzy
kupili Core, albo Premium teraz mają przerąbane, bo będą nowe Premium i Elite... PSP jest znów
inne, lżejsze i z lepszą baterią...

A mówią że konsole są w tym lepsze od komputerów,że płaci się za nie tylko raz, i nie robi się żadnego upgreadu...
Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochamy MicroShit!
Zmienili proces technologiczny procesora na 65nm. Cudownie, szkoda że zapewne nie ruszyli konstrukcji płyty głównej (poza kosmetyką wokół procka, ofkors). No, ewentualnie dali radiatory które i tak pomagają w małym stopniu i problem nadal występuje. Dorzucili HDMI. Jakie? Znów 1.2 i starają się podejść ludzi sposobem "będzie im przykro" czy zostawili na lodzie ludzi z edycją ELITE (brzmi jak proszek do prania), którzy mają 1.2 i zamontowali w nowej Xgrzałce HDMI 1.3, dzięki czemu mogą krzyczeć "Mamy to samo, co Sony 8 miesięcy temu!"? Brawa za refleks MS, szkoda że wasza konsola i tak jest słabsza, a wy wbiliście sobie już wystarczająco dużo gwoździ do trumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 15:17, penny napisał:

W amerykańskich sklepach pojawiają się Xboksy 360 Premium ze złączem HDMI i lepszym procesorem.

Jakim lepszym procesorem??? co wy bredzicie?
HDMI - tak!
procesor - nie!

Masz rację, chochlik internetowy doprowadził do wysłania niepoprawionej wersji newsa. Przepraszam.

Żeby uściślić - nowe Premiumy nie mają lepszego procesora, przynajmniej oficjalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 15:22, Darkstar181 napisał:

> I jak tu kupować konsole?
>
> Bez sensu poprostu. Zawsze to samo. Z PS2 było podobnie. Ci, którzy kupili pierwsze PS2
mogli
> się czuć zrobieni w jajo, bo nie miały Expansion Bay na HDD... To samo z Xbox360. Ci,
którzy
> kupili Core, albo Premium teraz mają przerąbane, bo będą nowe Premium i Elite... PSP jest
znów
> inne, lżejsze i z lepszą baterią...
A mówią że konsole są w tym lepsze od komputerów,że płaci się za nie tylko raz, i nie robi
się żadnego upgreadu...
Ciekawe.

Bo nadal tak jest. Nikt nie stoi nad Tobą i nie przykłada ci spluwy do skroni każąc kupić Ci nowy model konsoli.
Grać się będzie tak samo na X360 Premium jak i na tym nowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc i w konsolach będzie podział na plebs i burżuazję. Zaczną się teksty w stylu "ja mam lepszego Xklocka od ciebie" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 15:32, Szperacz Robson napisał:

A więc i w konsolach będzie podział na plebs i burżuazję. Zaczną się teksty w stylu "ja mam
lepszego Xklocka od ciebie" :(


Khe? Co brałeś?

Jezu, ludzie dramatyzujecie, jakbyście nie znali świata. Mogę się założyć, że nawet jak kupujecie lodówkę to są różnice w wersjach poszczególnego modelu.

Jak kupujecie LCD to są różnice gdzie był wyprodukowany i jakiej jest wersji w odrębie tego samego MODELU!
Przestańcie więc narzekać bez powodu...

Co do procesora, na razie nie znalazłem takiej informacji, by był nowy procesor w 65 nm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 09.08.2007 o 15:42, Dowodca_Pawel napisał:


Chodzi o to, że znając polski rynek, znajdą się szpanerzy, którzy będą szpanować swoim nowym Xpudłem z HDMI. Tak samo jest w przypadku PC. Ile razy spotkaliście się z wyśmiewaniem człowieka, który ma PieCa o gorszych parametrach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 15:57, Szperacz Robson napisał:

Chodzi o to, że znając polski rynek, znajdą się szpanerzy, którzy będą szpanować swoim nowym
Xpudłem z HDMI. Tak samo jest w przypadku PC. Ile razy spotkaliście się z wyśmiewaniem człowieka,
który ma PieCa o gorszych parametrach?


Szczerze? Jak na razie sobie nie przypominam, a siedzę w Internecie całkiem sporo, ale może to kwestia też na jakich forach się siedzi. Widziałem natomiast walki nt. konsol, no cóż, czasami trzeba pokrzyczeć.

A to, że ktoś będzie szpanował? Co z tego, jeśli nie robi tego nachalnie, a np. umieszcza to w sygnaturce, albo raz napisze posta o nowej konsoli to dla mnie to nie szpan :).

Niemniej trochę to nie na temat, bo sądzę, że jeśli już, to ktoś będzie szpanował samym Xboxem, a nie HDMI do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 16:04, Dowodca_Pawel napisał:

Szczerze? Jak na razie sobie nie przypominam, a siedzę w Internecie całkiem sporo, ale może
to kwestia też na jakich forach się siedzi. Widziałem natomiast walki nt. konsol, no cóż, czasami
trzeba pokrzyczeć.

A to, że ktoś będzie szpanował? Co z tego, jeśli nie robi tego nachalnie, a np. umieszcza to
w sygnaturce, albo raz napisze posta o nowej konsoli to dla mnie to nie szpan :).

Niemniej trochę to nie na temat, bo sądzę, że jeśli już, to ktoś będzie szpanował samym Xboxem,
a nie HDMI do niego...

Ojjj, to nie znasz ludzi :D Niedawno na forum gram.pl był gość, który się chwalił, że w Just Cause grał na full detalach na procu 1.8, Radku 9550 i 1 GB RAM xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować