Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

id Software nie martwi się konkurencją

46 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2007 o 17:21, Xkupa napisał:

I wypadła śmieszna sytuacja z powodu osobnika płci męskiej uzywającego damskiego nicka ;)
Oto cyctat z GS Yennefer:


Ach... No tak. :P

My bad.
Jeszcze zaraz pana Yennefer przeproszę, coby nie było że tego ten i coś tamten. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to przepraszam niniejszym za zwrócenie się w formie żeńskiej - cóż, użyty przez Ciebie nick mam nadzieję tłumaczy mnie przynajmniej częściowo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialna fotka xD
Id dobrze robi nie martwiąc sie zbytnio, bo i po co? Niech robią to co umieją najlepiej - oby się tylko nie przeliczyli.... a gra wyszła jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, zamiast bawić się w enginy niech dobre gierki tworzą. Trudno wytrzymac gdy zdarza się sytuacja że engin gry na bardzo wysokim poziomie a reszta gry denna. Choć nie da się ukryć że dobry engin jest ważny, ale nie najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry engine to podstawa :) Przecież na nim cała gra jest oparta. A id robi dobre engine''y żeby je później sprzedawać do innych gier - kiedyś to było ich głównym źródłem dochodu :) Choć liczę też na dobrą grę, ale jednak FPSy mają fabułę na drugim plnie, toteż nie lubię w nie grać (na Crysis czekam tylko z powodu silnika, gry i tak nie kupię, pewnie jakiś qmpel będzie miał, albo chociaż demko przetestuję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie rozumiem idei zamieszczenia tutaj powyższego obrazka, że o podpisie nie wspomnę. Owszem, zabawny, ale nie na miejscu, ponieważ jest on raczej szyderczo-ironiczny, a w tej chwili akurat nie mamy się czego czepiać od id i Epica. :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 17:12, Domek napisał:

> słowo jak "za****"? Wiem, że nie jest to uznawane jako przekleństwo, ale w oczach wielu
- dalej
> jest to niegrzeczne sformułowanie.

Skoro jest niegrzeczne w oczach wielu, to również Ty nie powinnaś go używać.
Rozumiem, że tylko upominałaś, dlatego poprzestanę na ostrzeżeniu, ale - na przyszłość - proszę,
jeżeli wyrażasz swoje niezadowolenie z powodu czyjejś wulgarności, to sama przed wulgarnością
się powstrzymuj.


*sam* =)

Nie użyłem słowa, lecz je tylko zacytowałem. Tak się często robi i zazwyczaj nie podlega to karom, a jest po prostu odbierane jako cytat :>
Dlaczego nie użyłem ****, aby zakryć słowo? Ponieważ w tzw. RL (real life) nie da się zamaskować słów :]
Jak coś to przepraszam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 17:43, Domek napisał:

No to przepraszam niniejszym za zwrócenie się w formie żeńskiej - cóż, użyty przez Ciebie nick
mam nadzieję tłumaczy mnie przynajmniej częściowo. :)


Uhm... no jasne :> Nie gniewam się =) Tak miało być w końcu.
Myślą, że jestem dziewczyną... najczęściej myślą, że jakąś atrakcyjną i dają itemki w grach MMORPG za free :>
Joke oczywiście :D

Po prostu jakoś tak wyszło. Zazwyczaj w MMO gram postacią płci pięknej, przez co nie mogę używać męskiego imienia :> Role-playing i te sprawy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Tech 5 jest po prostu fenomenem i nie wiem jakiego kombajna trzeba będzie mieć, żeby ten silniczek udźwignął. Chyba czas zainwestować w super komputer do piwnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trochę późno ten komentarz ale ... jednak coś jest w stwierdzeniu że grafika ma wpływ na grywalność.
Gdy dominowała grafika 2D znacznie sprawniej działała wyobraźnia (nawet do dzisiaj tak jest), dzisiaj pokuszę się o nawet o stwierdzenie że super grafika odwraca uwagę od rozgrywki, a o efekcie ,,połysku" nie wspomnę bo każdy uważa inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować