Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Transformers w sklepie gram.pl

66 postów w tym temacie

Kolejny dowód, że PC są lepsze od konsol. Te ceny mnie przerażają... Na PieCu zrobisz wszystko co chcesz, a do tego pograsz za mniej niż na konsoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, ile wersji tej gry :> Kolejny gniot na podstawie filmu, IMHO ;-). Poza tym cena wersji PC jest normalna - jak w przypadku każdej egranizacji filmu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam. Kolejny filmowy (z)gniot który jest dość tani. Ale i tak nie kupie. W koncu jak dają "Detektyw Rutkowski is Back" za 9,99 to nie kupuje dlatego że jest tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... dziwne...
Zdawało mi się, że Transformers: The Game będzie wydawać Cenega... A tu proszę :)
Sama gra o "transformujących się" jest średnia, chociaż naprawdę miała nie byle jaki potencjał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, Właśnie przeszedłem demówkę. Spodziewałem się kolejnego badziewia, ale muszę przyznać że całkiem przyjemnie się gra:) Możesz wszystko rozwalić (budynki fajnie się rozlatują i wybuchają), rzucić czym sie da i całkiem fajna jest walka! Model jazdy samochodem jest zrąbany, a grafa nie pierwszej klasy (przynajmniej roboty przyzwoicie wyglądają), ale mi to w niczym nieprzeszkadza. Gra jakimś wielkim hitem niejest, ale po tym demie wydaje mi sie dobrą, miła i rozluźniająca nawalanka:) Może nawet kupie pełną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, w małych newsowych obrazkach z boku na stronie głównej pojawia się Optimus Prime z Armady, a nie z Movie, tak jak powinno. Wstyd i hańba!

P.S. Ale owszem, Optimusów w historii TF jest od groma, ale jednak byłbym wdzięczny, gdyby nie robiono takich "drobnych" błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować