Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Stranglehold później... ale tylko na PS3

43 postów w tym temacie

Niech PS3 zginie. Ha, ha, ha.
Albo niech chociaż obniży cenę. ;-)

A tak serio to widzę że Sony wypuszczał PS3 na siłę. Premiera GTA IV przesunięta, Strangeholda też. A wszystko przez PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 11:30, evilADM napisał:

A wszystko przez PS3.


Tak naprawdę to nikt nie wie przez co jest przesunięta premiera - przez PS3? Tak tylko twórcy powiedzieli, a rzeczywistość może być inna.
A jeżeli jest to prawda to nie ma się co dziwić - PS3 ma mocniejszy sprzęt, więc twórcy chcą jak najbardziej go wykorzystać i muszą poprawiać, np. grafikę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mają czego żałować" geezu oni też przecież pograją, co z tego że odrobinę później? Przecież gra się strasznie nie postarzeje przez ten czas. Chyba, że ktoś jest taki "omg oni to mają wcześniej niż ja to nie fair!".

Poza tym konsolowcy (ogółem) nie mają co narzekać. Weźmy takie Grand Theft Auto - każda część wychodzi na PC z około rocznym obsuwem. Wtedy można narzekać bo rok to przecież ogrom czasu w branży elektronicznej rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy wogóle pie*****!!! przeciesz ta gra wyjdzie tylko w pozniejszym terminie dekle.
Jakie przez PS3 co ty dzieciaku pie**** za**** kto powiedział ze GTA4 bedzie opóznione
przez PS3 ??!!! R*NIE!!!
kretynie tylko jakis po**** analityk ddeklu zje****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 14:09, killer18 napisał:

Co wy wogóle pie*****!!! przeciesz ta gra wyjdzie tylko w pozniejszym terminie dekle.
Jakie przez PS3 co ty dzieciaku pie**** za**** kto powiedział ze GTA4 bedzie opóznione
przez PS3 ??!!! R*NIE!!!
kretynie tylko jakis po**** analityk ddeklu zje****.


Wow. Normalnie popis kultury i rzeczowej dyskusji. Czego jak czego, ale chamstwa, prostactwa i kultury spod budki z piwem tolerować tu nie będziemy. Do widzenia. Szczególnie, że miałeś już ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby piszą tutaj ze hit a ja zbieram tyle gazet o konsolach i jeszcze nie rzuciło mi się w oczy. Czyli pewnie jakieś słabe i nie warte oblukania.

evilADM tyko że teraz sprzedaż Ps3 rośnie w górę i z tego co Developerzy mówią po roku lub dwóch będzie znów numerem jeden. I po kolejne na pewno nie opóźnia GTA4 po za tym i tak na razie nie ma zapowiedzi na PC więc nie mów że ci coś tu opóźnia.

Domek ale tym razem killer18 postawił gwiazdki więc kulturka wzrosła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 15:11, Renchar napisał:

Domek ale tym razem killer18 postawił gwiazdki więc kulturka wzrosła :)


Nie, Renchar, gwiazdki dostawiłem ja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

killer18 już totalnie przegiął. Dziękuję za interwencję moderatorów (zwłaszcza, że duża część obelg dotyczyła mojej osoby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt on wyraża opinie bardzo mocno dając w głowę hehe i to nie tylko do twojej osoby walił takie teksty.
A do twojej osoby tak bo na temat konsol waliłeś takie głupoty że aż skrzywiało twarz w niektórych momentach a killer jest na punkcie głupich ściem uczulony w przypadku konsol. A ty walnąłeś ostatnio kilka takich ściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Renchar - no to uzasadnij jakie ''głupie ściemy'' waliłem?

Nie jestem fanbojem PC, ale wyrażam swoje opinie na temat next genów, które nie są zbyt pochlebne. Ale nie napisałem nic niezgodnego z prawdą. Napisałem, że nie podoba mi się grafika na konsolach next gen, i mam do tego prawo, bo NIE podoba mi się F1 na PS3, Władca Pierścieni na Xbox 360, czy PES6 na X360. I nie zmienię zdania, że te gry wyglądają porażkowo. Druga sprawa jaką poruszyłem to, że niby rynek gier na PC wygasa- bzdura, i będę bronić tego, co mówię - nadchodzące tytuły prezentują się naprawdę znakomicie, a co najważniejsze śliczniej niż na konsole. Pisałem jeszcze, że wolę więcej wydać na sprzęt, ale za to gry mam za połowę ceny (FEAR na PC i PS3). Napisałem też, że GTA IV na bank wyjdzie na PC - i zobaczycie, że wyjdzie, bo wcześniej czy później R* będzie potrzebował dodatkowych zysków, więc po całym BOOMie wyda to na PC.

Wskaż mi jeden post, gdzie "waliłem takie głupoty że aż skrzywiało twarz w niektórych momentach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 10:17, Benitokks napisał:

Coś za dużo tych przesuwanych premier gier na PS3. Pewnie zaraz odezwie się taki pan na D i
stwierdzi, że znowu roztaczam teorie spiskową ale to wszystko śmierdzi mi zielonymi banknotami
Billa;P


Ben co Ty gadasz? Bill już się zastanawia jak zwinąć swoje zabawki z podwórka i najmniej stracić a Ty ciągle gadasz, że "za wszystko" płacą. Już przegrali: DVD, 3 lata gwarancji, HDD w wymaganiach, dziesięć wersji konsoli.... itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 22:14, TNukem napisał:

Renchar - no to uzasadnij jakie ''głupie ściemy'' waliłem?

Nie jestem fanbojem PC, ale wyrażam swoje opinie na temat next genów, które nie są zbyt pochlebne.
Ale nie napisałem nic niezgodnego z prawdą. Napisałem, że nie podoba mi się grafika na konsolach
next gen, i mam do tego prawo, bo NIE podoba mi się F1 na PS3, Władca Pierścieni na Xbox 360,
czy PES6 na X360. I nie zmienię zdania, że te gry wyglądają porażkowo.


Co do grafy to szufladkujesz konsole na podstawie "perełek", których nie brakuje również na rynku PC. Choćby nowa gra z Rutkowskim - grafika mi się tam nie podoba, czy mam na jej podstawie wyrazić swoją opinię na temat PC jako platformy? Wiadomo, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować