Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

DO ADMINISTRATORÓW SERWISU

9 postów w tym temacie

Mam następujące pytanie (proźbę?) przez mój błąd (myślałem że serwis gram.pl działa równocześnie z serwisem cdprojekt.info ) i zarejestrowałem nowe konto na gram.pl posiadając juz konto na cdprojelt.info . Okazało się że to konto zostało automatycznie przeniesione do gram.pl . Czy jest możliwość przeniesienia moich punktów z dwuch osobnych kont do trzeciego głównego?? Jeśli tak proszę o skontaktowanie sie ze mną mailem . Oczywiście wszystkie 3 konta należą do mnie. Z góry dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 20:30, radeon1 napisał:

Mam następujące pytanie (proźbę?) przez mój błąd (myślałem że serwis gram.pl działa równocześnie z serwisem cdprojekt.info
) i zarejestrowałem nowe konto na gram.pl posiadając juz konto na cdprojelt.info . Okazało się że to konto zostało automatycznie
przeniesione do gram.pl . Czy jest możliwość przeniesienia moich punktów z dwuch osobnych kont do trzeciego głównego?? Jeśli
tak proszę o skontaktowanie sie ze mną mailem . Oczywiście wszystkie 3 konta należą do mnie. Z góry dziękuje!

To nie mozliwe (sam mam 2 konta w sumie jedno brata ale naleza jakby do mnie i na jednym mam 40 zl a na drugim 70 zl )
Bo przy zlozeniu konta dają Ci 10 zl (nawet teraz)
Wiec jak bys mial 10 kont i sobie przelewal to bys mial 100 zl to chyba nielogiczne prawda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 21:28, radeon1 napisał:

ALE ty głupi jesteś ........ Przecież adminstrator główny zobaczy że moje punkty mam za GRY a NIE ZA REJETRACJE ale z ciebie
żłob


Za takie teksty to wylecisz z tego forum szybciej niż tu przyszedłeś, a już na pewno nic nie załatwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 21:28, radeon1 napisał:

ALE ty głupi jesteś ........ Przecież adminstrator główny zobaczy że moje punkty mam za GRY a NIE ZA REJETRACJE ale z ciebie
żłob


nie dość że dwa takie same posty to jeszcze obraźliwe!!
Któryś z moderatorów powinien cię za to odpowiednio "wynagrodzić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować