Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - zobacz bitwę, dołącz do bitwy

48 postów w tym temacie

Domek

Na oficjalnej stronie World of Warcraft pojawił się jej nowy filmowy zwiastun (tak piszą sami twórcy, chociaż "zwiastun" raczej nie kojarzy się z produkcjami które debiutowały rok temu ;)). Pozwala on obejrzeć jak wygląda walka na jednym z Pól Bitew, Arathi Basin.

Przeczytaj cały tekst "World of Warcraft - zobacz bitwę, dołącz do bitwy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 15:36, Gofer31 napisał:

Albo gdyby go wogole nie bylo hę?;>


Ludzie by umierali przed kompami bo grało by w tą grę 500mln ludzi:) (większość z chin:) Zrozumcie abonament wprowadzili by czasem trzymac nas na dystans od tego narkotyku:) hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepszym pomysłem byłoby wprowadzenie możliwości wykupywania abonamentu na godziny ze względu na to że jeżeli kupie pre-paida na 2 miechy to ja nie wiem czy bede za 2 miesiące grać zy wyjade itp i poza tym było by taniej bo wtedy nie płaciłbyś za te godziny kiedy nie grasz(np kiedy śpisz ,jesz itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze znalezieniem chetnych do BG to ja raczej problemu nie mialem. Problem mialem ze znalezieniem takich ktorzy GRALI a nie FARMOWALI....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 15:36, Gofer31 napisał:

Albo gdyby go wogole nie bylo hę?;>


Co... już Ci mówię:
1. Straszne lagi na swerverach, gdyż Blizzard nie miałby za co utrzymywać łącz.
2. Grało by w WoW''a wielu gówniarzy, który nie mają szacunku dla innych - np. ze zwykłej ciekawości (w celach edukacyjnych) pograj na *pirackich* serwerach i zobacz jak tam się ludzie do siebie odzywają, jacy są dla siebie.
A jak za grę trzeba płacić, jest tam więcej dorosłych osób, które wiedzą jak się odnosić do innych i ogólnie jest lepszy klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to znaczy ze teraz niby gowniarze nie graja w wowa ? To chyba jakis zart. Gralem w wowa przez dluzszy czas i naprawde ciezko bylo znalezc kogos powaznego do gry. Ze znajomych grajacych zostala tylko jedna osoba a reszta albo przestala grac albo przeniosla sie na EvE online (ale to zupelnie inny klimat) bo tam naprawde wielu graczy jest raczej starszych. Po za tym gra w wowa po osiagniecu 60 lvl staje sie najzwyczajniej nudna. Oczywiscie Blz caly czas dba o to zeby gracze sie nie nudzili i dorzuca co jakis czas nowe przedmioty oraz otwiera instancje.
Nie podoba mi sie jeszcze jedna rzecz w tym wszystkim a mianowiecie z tego co wiem to dodatek bedzie platny, tak?
Tylko nie rozumiem jak sie to ma do poczatkowych obietnic kiedy to abonament mial byc jedyna oplata za wowa a wszelkie rozszerzenia i dodatki mialy byc darmowe. Wielu ludzi wtedy wybralo Guild Wars ze wzgledu na brak abonamentu ale za to platne dodatki. Jednak wychodzi na to ze w Wowie mamy i abonament i platne dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Sztraszne lagi hę? To Blizz musi być naprawdę cholernie biedną firmeką XD Jesteś po porostu śmieszny.

Sam jesteś śmieszny. ZOMG, kiedy ludzie zrozumieją, że lwia część (wg. danych New Riders) abonamentu - to jest jakieś 85% idzie na utrzymanie serwerów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem filmik jest kiepski,a przynajmniej nie na poziomie Blizzard''a.WIdzialem juz naprawde niezle filmiki Blizza z niesamowita muza i dobrymi zwrotami akcji,ktore to zachecaja do gry.Ten filmik natomiast jest krotki i przynudzajacy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawsz to zgadzam się z opinią Frozen-''a. Film jakiś taki strasznie chaotyczny i właściwie nie widać na nim za dobrze jak taka bitwa się rozgrywa. Starano się zrobić go chyba jakoś tak "klimatycznie" i przegięto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować