Zaloguj się, aby obserwować  
MrChmiel00

Mały problem graczy

36 postów w tym temacie

Jak trudno znaleźć w no może nie tyle w polsce ale na dolnym śląsku kobiete grającą
moja dziewczyna gra ale w simsy wielu graczy chciało by mieć dziewczyne która grałaby z nim
w CS, w Wow''a W GW
ale ni Chu..Trudno taką znaleźć.
Mieszkam w jelczu laskowicach
mieścina to na jakieś 35tyś osób i TYLKO JEDNA znana mi dziewczyna
lubi wowa gw silkroad GTA i NfS
NA CAŁE ZNANE MI MIASTO!!(znam 95%)
drodzy koledzy gracze jeśli jesteście w tej sytuacji lub z niej wybrneliście napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irlandii xD A tak w ogóle to w Polsce mało jest kobiet grających (w coś poza Simsami) - co nie znaczy, że takich nie ma - są! Ale siedzą w domu i grają xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też prawda ja mam jedną kumpele co łoji w GTA sa i otwarcie na tematy innych gier rozmawia jak ja moją laske zapytałem czy wie w co jej boyfriend łoji to ona mówi że w komputerxDxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 17:18, anusiak napisał:

mieścina to na jakieś 35tyś osób /.../
NA CAŁE ZNANE MI MIASTO!!(znam 95%)


Jesli znasz ponad 33 tysiące ludzi, to respekt. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli... chcesz wymienić normalną dziewczynę, na maniaczkę, którą trudno od komputera oderwać? :| Bez sensu. Kobiety są po to by odciągać nas od komputera a nie po to by głębiej wciągać ;P Moja "była" była najlepsza pod tym względem - lubiła w wolnej chwili w coś pograć (worms, age of empires, HOMM3, Carmageddon - sic!), ale nie stawiała tego ponad inne aktywności. Pro graczka w CS, czy WoW? Nie dziękuję. Wiem ile trzeba poświęcić czasu na te gry a co za tym idzie - wiem jak mało poświęca się czasu bliskim osobom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja lubie wspominać jak moją znajomą wciągłem w silkroad pokazałem jej zdjęcia z fajnego MMo w jakiego grałem ona mi pisze zę odrazu jej sie spodobało to jej sciągnąłem i wiecie co? SIEDZI I RAJDUJE OD 7 do obiadu gdfzieś tak 13.
ale jej przypadek mnie nie dziwi uzależnia sie od wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anusiak poszukaj na forach bo moja kuzynka znalazła babskie party na jednym forum ale nie pamiętam na jakim.

Ale mówiła mi coś ze chce w GW;night fall grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 17:47, Woko11 napisał:

O ile cię kręcą te same questy...

Korzystaj z funkcji "ODPOWIEDZ"!!!

oki ja ci powiem że te same questy mnie najbardziej odrzucają np. zabij 600 chakjji lub chakji worker ale przysysa system jobów jestem dumnym thiefem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować