Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Halo 3 - zamówienia przedpremierowe w sklepie gram.pl!

109 postów w tym temacie

Fajna ta Edycja Legendarna, ale i tak bym tyle kasiorki za nią nie dał, ostatnio musiałem nawet zrezygnować i anulować zamówienie EK Wiedźmina z powodów finansowych ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... ta legendarna edycja naprawdę może wygląda na "dobrą", ale po prostu takie są już gry, które zazwyczaj mają dużo wspólnego z M$ - drogie jak komponenty do kompa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 23:57, Pikel napisał:

Ten Hełm to jakich rozmiarow on jest?


hehe to nie na głowę ten hełm ;d tylko tak jak by wieko od boxa na DvD które stoi obok ;]

ps. Gram.pl powinno napisać ze ten hełm to atrapa a nie do noszenia xD bo widzę ze chyba żadna osoba która się wypowiedziała o ty nie wie ;d

A tak mówiąc o cenie to trochę za wysoka ;d o jakieś 100zł ;d jak by była wersja na PC to by kosztowała z 99zł 150zł 250zł ;] ale na samą grę poczekam aż wyjdzie na pcta bo do konsol nic mnie nie ciągnie ;s

Ps2. tutaj jest bardzo ładnie pokazane jak wygląda cały zestaw http://www.amazon.com/Microsoft-Halo-3-Legendary-Edition/dp/B000K8ZTK8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL co za cena, zaloze sie ze wiecej jak 5 osob w polsce nie kupi tego,499 zeta to jest z 7 innych tytułów po promocyjnych cenach w roznych promocjach-tylko fan co ma ojca polityka kupi takie cos:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bieda. straszna bieda. Nawet jakby ceny sprowadzić do "pecetowego poziomu" (czyli wszędzie 150 zł mniej) to i tak legendarna kosztuje 300 zł. I za co? Za hełm, artbook i dwie dodatkowe płytki. Tego nawet biedą nie można nazwać. Już czasem "edycje podstawowe" są bogatsze niż ta "legendarna", o "collectors edition" w ogóle nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny hełm...

"bieda. straszna bieda. Nawet jakby ceny sprowadzić do "pecetowego poziomu" (czyli wszędzie 150 zł mniej) to i tak legendarna kosztuje 300 zł. I za co? Za hełm, artbook i dwie dodatkowe płytki. Tego nawet biedą nie można nazwać. Już czasem "edycje podstawowe" są bogatsze niż ta "legendarna", o "collectors edition" w ogóle nie wspominając."

Wiesz koszt produkcji takiego hełmu trochę kosztuje. Powiem mi do jakiej wersji podstawowej gry dodawali coś tej wielkości???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juhuuu! już chyba nic lepszego nie mogliście dać! halo3 nie można nie mieć, nawet jak by był to totalny gniot, warto kupić legendary edition choćby dla samej muzyki! Co prawda kasy teraz nie mam ale jak tylko będę miał to kupie legendary edition, jako wierny fan halo, tym bardziej, że to już ostatnia część sagi;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 09:07, dark master napisał:

bieda. straszna bieda. Nawet jakby ceny sprowadzić do "pecetowego poziomu" (czyli wszędzie
150 zł mniej) to i tak legendarna kosztuje 300 zł. I za co? Za hełm, artbook i dwie dodatkowe
płytki. Tego nawet biedą nie można nazwać. Już czasem "edycje podstawowe" są bogatsze niż
ta "legendarna", o "collectors edition" w ogóle nie wspominając.


bieda? biedak nie kupi sobie gry za 240zl:P
pokaż mi jakąś grę gdzie edycja standardowa jest bogatsza od halo3 legendary edition? Może guitar hero? tylko tam edycja standardowa kosztuje "ponad przeciętnie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2007 o 10:14, The Hammerburst napisał:

bieda? biedak nie kupi sobie gry za 240zl:P
pokaż mi jakąś grę gdzie edycja standardowa jest bogatsza od halo3 legendary edition? Może
guitar hero? tylko tam edycja standardowa kosztuje "ponad przeciętnie".

na konsole czy pc? :P Bo jak na to drugie, to po kolei, kolejność przypadkowa - Oblivion PL, Gothic 3 PL, nadchodzi wiedźmin. I to wszystko edycje standardowe. Oczywiście to tylko moje zdanie, ale płacenie 200 zł więcej za hełm i dwie płytki wydaje mi się nieporozumieniem.
No chyba, że na konsolowe standardy, bo tam faktycznie wszystko co składa się na więcej jak dvd box, płyta z grą i instrukcja jest już mega-super-EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować