Zaloguj się, aby obserwować  
Olamagato

Guild Wars - Międzygildiowa forumowa skrzynka kontaktowa :)

101 postów w tym temacie

Temat prosty. Naszło mnie do jego stworzenia po tym gdy kilka razy biegałem nieświadomie z kimś z naszego forum. W większości przypadków nick w grze nie ma nic wspólnego z nickiem na forum. Ten temat ma umożliwić znalezienie postaci konkretnych graczy. Nie ma służyć pogaduszkom o grze, ani w ogóle żadnym pogaduszkom. :)
Po znalezieniu posta forumowicza możemy w grze szepnąć do wybranej postaci lub co prostsze wpisać jedną z postaci na listę znajomych w grze. Gra sama znajdzie aktualnie zalogowaną postać jeżeli gracz jest online.

Jak się wpisywać:
W pierwszym wierszu wpisujemy swój nick z forum.
W drugim wierszu wpisujemy literki wszystkich kampanii* jakie mamy na koncie lub w które będziemy wkrótce grać wg legendy poniżej. Jeżeli jakaś postać odblokowała tryb zaawansowany (hard mode), to pogrubiamy literkę kampanii. Obok - jeżeli należymy do jakiejś Gildii - wpisujemy jej kod w nawiasach prostokątnych
Poniżej w każdym wierszu wpisujemy nick, obok literka kampanii startowej oraz po plusie literki wszystkich kampanii, do których postać już dotarła (przynajmniej do jednej ze stolic morskich: Lwie Wrota, Kaineng lub Kamadan), a na końcu profesję podstawową postaci (dodatkowa jest zmienna) po polsku i zawsze rodzaju męskiego (tak jak w grze)

*Krótka legenda:
P - Guild Wars (Prophecies), pierwsza kampania (kontynent Tyria, południe)
F - GW Factions, druga kampania (kontynent Kantha)
N - GW Nightfall, trzecia kampania (kontynent Elona)
E - GW Eye of the North, dodatek (kontynent Tyria, północ)

Jak szukać:
Wpisujemy nick jaki nas interesuje do wyszukiwarki w tym temacie i naciskamy "szukaj".
Uwaga. Grających w GW forumowiczów można znaleźć często lepiej w Gramsajtach po tagu "Guild Wars" lub na własnej liście "ostatnio gram" przez wyszukanie innych osób, które też grają (ale zwykle nie ma tam nicków postaci z GW). Kontakt z osobą wtedy też z GS.

[zaktualizowany 11.08.2007]
1. Poprawiłem sprawę pogrubiania literek (poprawiłem posty, tam gdzie nie było to jasne)
2. Wszelkie wpisy spamerskie i posty z pogaduchami będą okresowo usuwane.
3. Profesje wpisujemy po polsku (jakiś język trzeba wybrać) i tylko rodzaju męskiego (ułatwi wyszukiwanie postów z konkretnymi profesjami). Proszę nie dopisywać drugiej profesji bo jest ona zmienna w czasie gry.
4. Postaci PvP nie wpisujemy (ponieważ i tak łatwo je znaleźć po jednej z postaci PvE) - chyba, że tylko takie postacie na koncie występują. Wtedy zamiast literek kampanii proszę wpisywać: PvP
5. Jeżeli któryś z postów istotnie się zmieni, to można wysłać treść poprawki do mnie lub dowolnego moderatora, aby go zmienić lub dopisać posta z aktualnymi danymi. Celem tego wątku jest jedynie skuteczne wyszukiwanie.
[zaktualizowany 13.08.2007]
6. Dodane wpisywanie nicku na początku posta.

Pierwszy wpis i przykład:

Olamagato
PFNE [OLA]
Olamagato Quovadis P+FN elementalista
Inna Bajka F+PN zabójca
Muku Foko P łowca
Wanda Nienamacalna F+PN mesmer
Sawa Uteru N+PF Patron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patryk R
PFNE [OLA]
Patryk Gladiator Pl P+FN wojownik
Patryk Rytualista F+PN rytualista
Sztylet Chaosu F+PN zabójca
Vybryk Natury P+FN łowca
Wladca Bohaterow N+PF derwisz
Tanczaca Z Zywiolem N elementalista

PS.
Postacie PvP only też wpisywać ?
PS 2.
Jeżeli choć jedną postacią przejdzie się fabułę, to wszystkie postacie mają HM dostępny, nawet jeśli nie przeszły fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cmq
PF
Yennefer Cmq F zabójca

Sorry za dubla - jednak pierwszą postacią grać nie będę, a dodałem też kampanie, wcześniej zapomniałem dziwnym trafem. Tak czy inaczej grać praktycznie dopiero zaczynam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łeber
PFNE (THPK)
Raven Braveheart P+F+N Łowca
David Raven Blood P+F+N Nekromanta
Dragon Bless P+N Mnich
Raven Shadow Step F+N Zabójca
Raven Spiritmaker F Rytualista
David Scythe N+P Derwisz (Tandetna nazwa, ale kuzyn ją tworzył, nie kasowałem bo skończyła grę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cinus`
PFNE [OLA]
Cina Veile P+FNE elementalista
Cina La Flondra F+PN rytualista
Dr Cina Veile P+FNE mnich
Cina Sunshine N łowca
Saint Cinus P nekromanta
Cinka Assassinka F zabójca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

m4teU5z
PFNE
Verius Akin P+FN Łowca
Mati Warrior - P+N Wojownik
-> Reszta postacie PvP

(nie rozumiem troche tego. Załóżmy, że Prophercies to - P, Factions to - FN? To Nightfall jest oznaczone jako E? Troche dziwne... Chyba, że Factions jest jako F, Nightfall jako N to co w takim razie znaczy te samo E?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ashakel
PFNE [OLA]

Aslax Kazar N Necro
Vaen Kazar P Warrior
Thain Kazar F Ranger


I to na razie na tyle ;)
Jeśli chodzi o kontakt to najlepiej walcie do Aslaxa,chociaż teraz w Propha tnę...nie pisać do tego ostatniego kaktusa bo prawie na nim nie gram ;).

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MonkOfWar
PFNE [OLA]

Creal Manoth P+FN Łowca

Prophecies i Factions mam zrobione w 100%, jakby co (w miarę czasu i możliwości) - chętnie pomogę.

-----

Hehehe, z tego się zaraz zrobi Forum Zastępcze [OLA] ;) ! Dobra robota, Olamagato ;D ! Ale nie trzeba się było spieszyć, wg. Buda forum ma się już niedługo podnieść. Żarty, żarty, śmieszne żarty...

PS Propozycja do tematu - proponuję podawać CAŁE nazwy gildii - tagi mogą się powtarzać, poza tym często trudno skojarzyć je z daną gildią. Czasami są one kompletnie oderwane od nazwy całej organizacji, i zamiast po prostu skrótowca mamy tam jakieś dziwne wpisy. Np. słynne "We Will Never Get To" [HoH] czy inne "Koss Is Using" [IWAY] :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meghan_mph
PFN [HHG]
Antonina Sa Tuel P+FN (Mesmer)
Nadira Sa Tuel N+PF (Derwisz)
Aeryn Sa Tuel P+FN (Elementalista)
Makryna Sa Tuel N (Wojownik)

Czyżby pomysł powstał pod wpływem naszego wczorajszego spotkania? :D TSD zaraz wchodzę do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadrill
PFN

Altair Sunrise N+FP Derwisz
Allen Sunrise P+FN Łowca
Altair Shadower F+PN Zabójca
Altair Assassin F Zabójca

będę robił jeszcze nowego łowcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lordfett
PFNE [OLA]
Adavia Eliseth P+FN elementalistka
Isaya Eliseth N+PF mnich
Ferra The Ranger F+PN łowca
Deva Eliseth N nekromanta

Do tego jeszcze Derwiszka (pozostała tylko do farmu) - Ferra The Dervish oraz postacie PvP: Antonio Fa Caldo & Neste Tea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować