Zaloguj się, aby obserwować  
SirKamil

Kiedy dojdzie do mnie przesłyka?

10 postów w tym temacie

W środe tydzień (14.12.055)temu zamówiłem w sklepie gram.pl jedna gre, zapłąciłem mTransferem, i przesłyka wciaż do mnie nie doszla, w czwartek(15.12.05) pod "moje zamówienia" była już informajca ze paczka została wysłana, no i wciaż do mnie nie doszła... Rozumiem że sa świeta i przez to opuxnienia ale aż tak? No i jak myślicie kiedy dojdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 17:46, Frozen- napisał:

Proponuje zadzwonic do cdp i wyjasnic sprawe,bo faktycznie dlugo cos paczka idzie.



Skoro wysłana to po co dzwonić do firmy. Poczta Polska się spóźnia i to jej wina. Do końca tygodnia powinna dojść.
Niestety takie są realia, sam czekałem na paczke 7-8 dni z konkursu mikołajkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie masz pewnosci,ze paczka rzeczywiscie zostala wyslana.Mozliwe,ze to wina skryptu itp.
Poza tym co to za problem zadzwonic:na poczte czy do cdp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy płaczecie - ja jeszcze nie mam paczki z konkursu "Age of empires 3" który zakończył się 2 grudnia :). Oczywiście dostałem maila ,że będzie opóźnienie do 18''stego - ale za to dostane AoE III ^_^. eh... no i nie ma paczki :p. Mam nadzieję ,że jutro dojdzie o.O.

Szkoda ,że nasza kochana Poczta Polska tak grymasi... Ciekawe czy inne country''s także mają takie problemy :?.
Mam nadzieję SirKamil ,że niebawem dostaniesz paczuszkę ^_^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w Czwartek [Cz, 02.11.2006 o godz. 20:48] zamówiłem Gothica 3.
I mam teraz ciągle "pakowane i przygotowywane do wysyłki"
Kiedy mam się spodziewać przesyłki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować