• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Naymar

PETYCJA - DIABLO 2 i WARCRAFT 3 w eXtra Klasyce

Pytanie

Oto petycja.
Dotyczy ona tego, aby szanowne CD Projekt wydało w końcu Diablo II i Warcrafta III w eXtra Klasyce, lub lepiej w eXtra Grze. Zapewne wielu (baaardzo wielu) graczy by tego chciało.

Jeśli tego chcesz dopisz się.
Jeśli nie - nic nie pisz :D

NIE WPISUJCIE KILKU POSTÓW - JEŚLI RAZ ODDAŁEŚ GŁOS, TO DZIĘKI, ALE LEPIEJ BĘDZIE JEŚLI KAŻDY WPISZE SIĘ RAZ !!!

Tak więc ja zaczynam - TAK TAK TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

143 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

To raczej Blizzard nie chce dawać takich gier do tanich serii, pewnie nie opłacało by się to dla nich:/
Ale jeśli to miałoby pomóc to jestem na TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

I ja mam nadzieję, że w końcu tak się stanie :) Akne (a może Sol?) mówiła, że wystarczy tylko 500 000 podpisów/głosów, więc do roboty :)

TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dla twojej informacji - to nie zależy w całości od polskiego wydawcy ale i od developera. Blizz nie oddaje swych gier do tanich serii, choć w sumie mogliby (ile na samym WoW zarabiają, a ich wcześniejsze tytuły biły rekordy sprzedaży). Ale w jednym sklepie komputerowym u mnie widziałem kiedyś Warcraft 2 battle.net w dużym kartonowym boxie za dychę O_o
Jestem na tak, ale i tak to sensu nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

NIE

Są to zbyt dobre gry żeby je szkaradzić niebieskimi belkami "extra" tylko z nazwy "klasyki". Platyna to bardzo ładne wydanie we względnie dobrej cenie, a za takie tytuły jak W3 te 50-60 zł nie jest aż tak wysoką ceną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zmartwię cię bo pytałem o to już kiedyś w stosownym wątku, i ktoś z CDP, nie pamiętam już kto, powiedział że nie ma szans :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.08.2007 o 22:10, Naymar napisał:

Oto petycja.


A może zróbmy petycję, aby gry była za darmo? Albo premierówki po 20 zł. Po co zawracać sobie głowę takimi starociami, jak juz zakładać petycje o spełnienie życzeń niemożliwych, to na całego...

Jestem na NIE, bo i tak się nie uda, a nawet jesli, to ta petycja nie będzie miała żadnego znaczenia. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.08.2007 o 22:10, Naymar napisał:

Oto petycja.

hehe nie ma szans ;)
diablo II jest na czwartym miejscu najlepiej sprzedających się gier na gram.pl
Po co mieliby obniżać cenę? :)
Ja sam z miesiąc temu diablo II kupiłem ;]
ale oczywiście TAK
bo warcrafta jeszcze nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować