• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Naymar

PETYCJA - DIABLO 2 i WARCRAFT 3 w eXtra Klasyce

Pytanie

Oto petycja.
Dotyczy ona tego, aby szanowne CD Projekt wydało w końcu Diablo II i Warcrafta III w eXtra Klasyce, lub lepiej w eXtra Grze. Zapewne wielu (baaardzo wielu) graczy by tego chciało.

Jeśli tego chcesz dopisz się.
Jeśli nie - nic nie pisz :D

NIE WPISUJCIE KILKU POSTÓW - JEŚLI RAZ ODDAŁEŚ GŁOS, TO DZIĘKI, ALE LEPIEJ BĘDZIE JEŚLI KAŻDY WPISZE SIĘ RAZ !!!

Tak więc ja zaczynam - TAK TAK TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

143 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 12.08.2007 o 11:19, Darkstar181 napisał:

NIE !
Blizzard w życiu by się nie zgodził aby jego gry były wydawane w śmiesznej cenie, i w szkaradnych
pudełkach niegodnych takich hitów. Platyna w cenie 59zł to rozsądna cena, zwłaszcza że macie
gry od razu z dodatkami.

Prosicie o rzecz niemożliwą do spełnienia. Równie dobrze moglibyście prosić aby rozdawano te
gry za darmo.


To dlaczego 2 lata temu zezwolił na dodanie Diablo II jako pełnej wersji do niemieckiego czasopisma za niespełna 5 euro? Dla chcącego (i kasiastego ;) nic trudnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zabronisz mi ?? No czekam. Tak jak Wy sobie możecie robić petycje o byle czym tak samo ja mogę je negować.

Poza tym wybaczcie ale niestety Safari 3 beta w wersji 3.0.3 jeszcze nie potrafi przyjmować do wiadomości czegoś takiego jak kodowanie utf8 czy iso-8859-2 bo mi całą wypowiedź wcięło po napotkaniu ę, a że to było troszkę tego to już mi się nie chce powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

poza tym ciekawi mnie ilu z tych ktorzy sa na "nie" nie maja tych gier :D???
pokazaliscie swoja "wartosc" mysleniem: ja juz mam to niech inni sobie tez popłacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.08.2007 o 11:21, Kubak10 napisał:

umiecie czytac?! jesli jestescie na nie to nie piszcie, to temat nie dla was !!!

A co, zabronisz nam?
Poza tym jaki jest sens tworzenia petycji, w której jedyną dobrą odpowiedzią jest "TAK!" !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.08.2007 o 11:25, Kubak10 napisał:

poza tym ciekawi mnie ilu z tych ktorzy sa na "nie" nie maja tych gier :D???
pokazaliscie swoja "wartosc" mysleniem: ja juz mam to niech inni sobie tez popłacą

Co za różnica? Ankieta i tak na nic się nie przyda (może nawet zostanie zamknięta). CDP jasno powiedziało, że na Diablo II i Warcraft III w Klasyce nie ma co liczyć... Odsyłam do mojego poprzedniego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

darkstar z bunkra po 50 latach wyszedles?!
widziales, zeby ktos kiedys stworzyl petycje i zbieral odpowiedzi "tak" i "nie" ??
to jest ankieta, a nie petycja
petycja polega na zebraniu okreslonej liczby wiarygodnych osob w celu wymuszenia czegos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.08.2007 o 11:30, Kubak10 napisał:

darkstar z bunkra po 50 latach wyszedles?!
widziales, zeby ktos kiedys stworzyl petycje i zbieral odpowiedzi "tak" i "nie" ??
to jest ankieta, a nie petycja
petycja polega na zebraniu okreslonej liczby wiarygodnych osob w celu wymuszenia czegos

Prawdziwa petycja polega na zbieraniu podpisów, z imieniem i nazwiskiem, a nie wpisywaniem wielkiego "TAK!" tylko z ukazaniem swojego nicka.
Ale masz rację, pomyliło mi się z ankietą.

Zresztą, nieważne. CDP już parokrotnie wyraźnie dawał do zrozumienia że tych gier nie będzie w Klasyce. Prędzej zamkną ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Gwoli ścisłości. Czasopismem gdzie pod koniec 2004 roku zamieszczono pełniaka Diablo II jest niemiecka wersja PC Games. Obecnie czasopismo to kosztuje, jeżeli się nie mylę nieco ponad 3 euro, więc na upartego można je porównać do CD-Action. Ostatnio zamieścili bodajże Rainbow Six: Raven Shield.

Wracając do tematu, jestem na TAK, chociaż posiadam od ok. 2 lat obie te gry i sam nie skorzystałbym z takiej przeceny, ale niech inni, których obecnie być może nie stać na wydanie 50 zł za każdy z tych tytułów, mają i korzystają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Bezsens... myślicie, że nawet jeśli Blizz zezwoliłby na sprzedaż tych gier po niższej cenie, to CDP by wprowadziło D2, i W3 do EK? NIE zauważcie, że Warcraft, i Diablo to jedne z najlepiej sprzedających się gier, a skoro dobrze się sprzedają, to po co zaniżać ich cenę?
Kiedy sprzedawalność obu gier gwałtownie zmaleje, to możliwe, ale póki co, nie ma na to szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.08.2007 o 11:25, Kubak10 napisał:

poza tym ciekawi mnie ilu z tych ktorzy sa na "nie" nie maja tych gier :D???
pokazaliscie swoja "wartosc" mysleniem: ja juz mam to niech inni sobie tez popłacą

No większość za pewne stać (w tym mnie) na te dwie gry za 60 zł.
I ty chyba nawet nie rozumiesz o co nam chodzi.D2 i W3 to bardzo dobre grya wycenienie ich na 20 zł to jest lekka (i niemożliwa) przesada.
I bardzo dobrze.Niech dzieci co są na "TAK" wkurzają się, że muszą grać w inne gry z "eXtra klasyki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.08.2007 o 12:03, Konował napisał:

> NIE
>
To nie ankieta tylko petycja. Czytaj troszku.

I co z tego? Mam swoje zdanie, tak samo jak Darkstar i Modest-Vermin. Chciałem wyrazic swoją opinie, ale widzę, że w naszym "wolnym" państwie nawet tego nie wolno robic... Jestem na NIE i tyle. Koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.08.2007 o 11:25, Kubak10 napisał:

poza tym ciekawi mnie ilu z tych ktorzy sa na "nie" nie maja tych gier :D???

Nie mam Diablo, W3 jakiś czas temu sprzedałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować