Zaloguj się, aby obserwować  
Ceteris_Paribus

Enneagram

62 postów w tym temacie

Twój typ to : 4w5
4 - Indywidualista
5 - Obserwator

Zgadzam się w pełnej rozciągłości, trafne stwierdzenie :) Choć nie idealnie, to jednak trafne. Coś w tym jest :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiłem sobie ten test ponad rok temu, wtedy trafnie mnie opisywał, ale myślałem, że to przypadek. Zrobiłem go powtórnie po kilku tygodniach, okazał się, że wyszło tak samo. I po raz kolejny zrobiłem go dzisiaj i znowu wyszło to samo. A co ciekawe bardzo trafnie mnie to opisuje, jakbym czytał własną wewnętrzną charakterystykę ;) Mam typ 5w4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! Bawiłem się w to już wcześniej kiedy Sol dała linka na IRC-u i muszę przyznać, że całkiem nieźle to mnie oceniło, chociaż nie wszystko się zgadza, jednak ja zawsze byłem szczególnym przypadkiem. :) Mi za pierwszym razem wyszła siódemka ze skrzydłem szóstki (7w6) z czego otrzymujemy tzw. "Komika". Dzisiaj, jednak po zrobieniu testu jeszcze raz wyszła mi siódemka ze skrzydłem ósemki (7w8), czyli Realista. Jak widać mam dwa skrzydła i zapewne biorę trochę z skrzydła tego i trochę z tego. (opis siódemki zdecydowanie pasuje do mnie, jednak jeśli chodzi o skrzydła 6 i 8 to tylko połowa cech by do mnie pasowała, więc ze względu na to, że nie da się mnie wpakować do jednego wora mam dwa skrzydła :P)

Najważniejsze, że jestem Entuzjastą i jeszcze zanim pierwszy raz rozwiązałem ten test wiedziałem, że trafi mi się siódemka. ;) Siódemki fajne są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Indywidualista/obserwator- 4w5....bardzo trafnie, czytając komentarz do tej kombinacji aż się zadziwiłem...
Oczywiście nie wszystko się zgadzało. Niemniej zastanowiło mnie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm dziwne. Jestem 8w9 czyli Szef/Rozjemca - "Niedźwiedź". Sam nie wiem dokładnie o co z tym niedźwiedziem chodzi ;) , ale z tym "śpiącym wulkanem to trochę przesada, chociaż... :P

Ciesze się, że Słynne 8w9 to Marlon Brando, Fidel Castro, Mickey Rourke, John Wayne oraz Michaela Douglas ^^
Jednakże jak widzę nikt nie jest niedźwiadkiem, a szkoda ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem 4w5- Indywidualistka i Obserwatorka...Jak sobie przeczytałam dokładnie opis, mogę śmiało stwierdzić, że wiele padających tam stwierdzeń jest prawdą. Szczególnie bardzo mi się to spodobało :"(...)jest trudna do "rozszyfrowania" (ciągle mi to mówią) ". :-) Naprawdę świetny ten test^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 16:39, hans olo napisał:

Widzę, że większośc graczy to romantycy. Hahaha, coś w tym jest :d.


Byś się przyznał, co Tobie wyszło ;).

Ale faktycznie znaczna przewaga 4w5. A szczerze powiedziawszy generalnie nie lubię ludzi z tym typem osobowości... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować