Zaloguj się, aby obserwować  
Ceteris_Paribus

Enneagram

62 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2007 o 16:51, Bartek 93 napisał:

He he :] Arystokrata:}

ale jaja... po niemal roku wyszedł mi kompletnie odmienny wynik... bardzo ciekawe, jak wiele się zmieniłem... teraz wyszło mi 4w5 - "Włóczęga"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka ze skrzydłem dwa: 1w2 - "Adwokat"

To skrzydło daje jedynce więcej ciepła i pozytywnych odczuć międzyludzkich. Wysokie standardy i wymagania są nieco stonowane przez bardziej ludzkie oblicze. Jedynka z tym skrzydłem, rozumie i łatwiej wybacza innym za to, że nie spełniają jej oczekiwań. Ciężko pracuje, poświęca swój czas i energię, aby poprawić warunki życia innym.
Gdy jest w stresie, może być bardzo gwałtowna i agresywna. Uważa się za jedyną osobę trzymającą się zasad. Ma przerost autorytatywnych ambicji i jest zarozumiała. Może wygłaszać moralizatorskie kazania lub próbować uderzać w czyjś czuły punkt. Możliwa jest postawa "rób jak Ci mówię, a nie to co Ja robię". W tym co robi i mówi okazuje dużo hipokryzji, ponieważ jest przekonana o swoim wysokim morale, podczas gdy inni nie spełniają jej standardów. Jest też bardzo nie konsekwentna w swoim zachowaniu. Ustala własne reguły, po czym je zmienia w zależności od potrzeby chwili.

Całkiem nieźle do mnie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 20:49, Budo napisał:


Dolaczam do grona 4w5.
Indywidualisci/obserwatorzy laczcie sie!!
;]



Hah, witam w klubie włóczęgów!

Faktycznie, nieźle to punktuje wady i zalety, aczkolwiek sporo wyolbrzymia i szufladkuje. A skoro Indywidualiści są tacy uczuciowi, to chyba nie na miejscu mówić im o tylu ich wadach, przywarach, itp, itd, etc. W końcu bardzo łatwo popadamy w melancholię, a przy depresji mamy skłonności samobójcze! Chyba pójdę poszukać sznura od żelazka, albo narysuję jakiś masakryczny obrazek, żeby pokazać, jaki to ja jestem wyjątkowy! xP
A tak w ogóle fajnie jest się dowiedzieć tylu ciekawych rzeczy o sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Chyba pójdę poszukać sznura od żelazka, albo narysuję

Dnia 27.05.2008 o 20:54, DDK napisał:

jakiś masakryczny obrazek, żeby pokazać, jaki to ja jestem wyjątkowy! xP


Ide z Toba, czekaj, tylko wezme skakanke xD

Dnia 27.05.2008 o 20:54, DDK napisał:

A tak w ogóle fajnie jest się dowiedzieć tylu ciekawych rzeczy o sobie ;)


No coz, jesli o mnie chodzi to cos w tym jest, spora czesc cech byla dla mnie wlasciwa, ale nie ma co wierzyc w takie sprawy bezkrytycznie i okreslac siebie przez testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 20:49, Budo napisał:

Dolaczam do grona 4w5.
Indywidualisci/obserwatorzy laczcie sie!!


Przeczytałem opis indywidualisty i już wiedziałem, że nim będę. Tak też się stało. Fajny serwis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2008 o 20:59, Budo napisał:


Ide z Toba, czekaj, tylko wezme skakanke xD


Hurra! Trzeba tylko jeszcze znaleźć kogoś, kto nas pohuśta! xD

Dnia 27.05.2008 o 20:59, Budo napisał:

No coz, jesli o mnie chodzi to cos w tym jest, spora czesc cech byla dla mnie wlasciwa,


Coś w tym jest, w końcu to my odpowiadaliśmy na te pytania, stąd ta ilość podobieństw. Ale czytając, jaki to ja jestem nadwrażliwy i momentami egoistyczny, zacząłem się zastanawiać, czy te enneagramy mają działać na podstawie efektu Placebo. Czyli wmówimy sobie, że tacy jesteśmy i faktycznie, będzie się zgadzało xP

Dnia 27.05.2008 o 20:59, Budo napisał:

ale nie ma co wierzyc w takie sprawy bezkrytycznie i okreslac siebie przez testy.


Powiedz to tym setkom kobiet, czytającym horoskopy, czy nastolatkom rozwiązującym testy w Bravo Girl typu: "Czy chłopak Cię zdradza" :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 21:08, DDK napisał:


>
> Ide z Toba, czekaj, tylko wezme skakanke xD

Hurra! Trzeba tylko jeszcze znaleźć kogoś, kto nas pohuśta! xD

Spoko! Ide z wami :P Ja raczej zaćpam się tam na śmierć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2w1 czyli Dawca pod wpływem Perfekcjonisty. Dość trafne określenie. Z perfekcjonistą zgadzam się w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To widzę, że jestem jakiś wyjątkowy, bo mi wyszło 9w1, czyli Marzyciel. :P I rzeczywiście muszę przyznać, że większość cech podanych w opisie tego typu osobowości do mnie pasuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4w3 - Arystokrata ;]
generalnie, wszystko chyba tam zawarte można i o mnie powiedzieć, ale jeszcze dużo do takiego opisu mojej osoby trzeba by dorzucić...

niektóre pytania.... argh! były okropnie dziwne! :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakimś cudem wyszło równiutkie 2, tj. Dawca. Zgadza się poniekąd, ale trochę dziwi mnie brak skrzydła... Robiłem test szczerze i zgodnie z prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszło mi 5w4, czyli "Obrazoburca".
Ciekawe toto i nie powiem, dosyć zadowala mnie ten wynik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4w5 - ten test mnie naprawdę zafascynował jeżeli mogę tak powiedzieć ;) Gdy przeczytałem opis poczułem się dość dziwnie, jakby to było pisane akurat pode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować