Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocja na gry z serii EA Classics w sklepie gram.pl

170 postów w tym temacie

Jeżeli ktoś bardzo chce mieć gry których nakład se wyczerpał polecam sklep www.ultima.pl ale musi sie liczyc że zapłaci o 5 zł drożej - jednak najpierw radze się upewnić czy będzie dostawa na gramie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że jak się kupi 3 gry, to dopiero można następne 3 ! O jeny! To na pewno coś kupię! Może black & White, a za 1zł hmm, chyba Batllefield antologia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedzieć, czy ta promocja jest tylko w sklepie gram.pl czy wszędzie.
I btw. przydałaby się dostawa Battlefield 2 i Bitwy o Środziemie 2 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w Wirtusie Bitwę o Śródziemie I za 25 zł (nie wliczając przesyłki). Gra jest ekstra! Poza tym w Wirtusie za 25 zł są wszystkie gry z EA Classics!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam gdzieś taką promocje skoro CDProjekt przy zakupie daje mi wybor tylko trzech gier za 1 zeta , chciałem kupić Fifa managera i wziąść Władcę Pierścieni za zeta a tu figa to mam was gdzieś nie biorę nic a menagera kupie sobie ale w innym sklepie bay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sylvec - bye. ;)
Promocja moim zdaniem bardzo dobra - zgadnijcie, kto wczoraj kupił ostatnią sztukę gry Battlefield 2? ;P
Wziąłem jeszcze FIFĘ 06 (tata chciał), a zapłacę tyle samo co demon92, jednak 2,50 zł drożej - cholerna poczta... ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna promocja. Wszystko co chcialem zamówi juz wybrane:) Godfather-nie ma , battlefield 2 - niema . LOTR II - nie ma.... Wiec zamówilem LOTR-a jedynke i Area 51. mnei wynioslo doś sporo (przesyłka kurierska i za pobraniem( bo lubie dostawac cos z reki do reki a 4 zł w ta czy w ta mnei ni ezbawią)). CDP więcej takich ofert bym prosił bo to naprawde spora popularnościa sie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super promocja. Jak się o niej dowiedziałem, od razu kupiłem Black & White 2 i Bitwę o Śródziemie II. Wziąłem przesyłkę przez Pocztę Polską i dostałem ją po jednym dniu :). Naprawdę świetna promocja i fajnie by było, gdyby gram.pl więcej takich atrakcji nam urządzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 11:00, asde napisał:

B&W2 i Battlefield 2 wyprzedane. A tu na wirtus.pl po 25 zł za tytuł :D

Dobrze że powiedziałeś. :D Bo chciałem Battlefielda 2 i U2 ale się razem nie dało, no i BF''a już nie ma. Chyba u nich kupię bo będę mieć te gry co chciałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować