Zaloguj się, aby obserwować  
Steven8

Air Show 2007 Radom

152 postów w tym temacie

W dniach 1-2 Września odbędzie się impreza Air Show. Są to międzynarodowe pokazy lotnicze. W tym roku będzie X, edycja jubileuszowa, także na pewno będzie lepiej niż w pozostałych latachPokazy akrobacyjne, myśliwce, śmigłowce. Byłem tam dwa lata temu i muszę przyznać, że naprawdę warto iść. Bilet są tanie, 10 i 20 zł (ulgowy i dla dorosłych) Impreza odbędzie się w Radomiu. W dwóch dniach będzie to samo, jest to rozłożone na dwa dni, aby nie było wielkiego tłoku. Gdzieniegdzie wiszą już billboardy. Zapraszam na tą imprezę, ja się tam wybieram :)

Stronka:
http://www.airshow.sp.mil.pl/
Zachęcam do obejrzenia galerii, będzie się działo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, miałem jutro tam jechać ;( Samoloty zderzyły się w powietrzu z prędkością około 300km/h, trzeci prawdopodobnie lądował awaryjnie na obwodnicy.. Dwójka pilotów nie żyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Szkoda, ale dobrze że piloci przeżyli. Niestety lotnictwo, a szczególnie akrobacje i pokazy wiążą się z ryzykiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Uhh, myslałem, że wszyscy przeżyli :/
Nie śledzę już specjalnie lotnictwa, kiedyś byłem na obu pokazach lotniczych, ale wtedy nie było żadnych katastrof..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no smutne ale jak uprawia sie takie sporty to trzeba się liczyć z takimi rzeczami . ale codziennie na drogach umiera tyle osób a tutaj 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ja byłem tylko w 2005 roku, chociaż gdy zobaczyłem ten film, wiedziałem, że nie mieli szans przeżyć, chociaż nie wiem czemu mijają się na tak małych odległościach, nawet gdyby się mijali na 5 metrów, z ziemi tego nie widać, a oni mijają się na 1,5 metra albo mniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 18:10, albinskia napisał:

w necie można znaleść jak się zderzają??

Nie wiem co w tym takiego fajnego ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 18:11, Seqiu napisał:

> w necie można znaleść jak się zderzają??
Nie wiem co w tym takiego fajnego ? :/

nie mówię ,że to śmieszne ale jestem ciekawy jak to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie makabrycznie wygląda ten samolot który jest "w centrum uwagi"... Zmieciona lewa połowa skrzydła, i przecięta kabina w pół (resztki trzymały się na samym metalowym kadłubie) i nic z silnika... Pilot nie miał szans, wypadł z maszyny, ale zginął zapewne przez trafienie skrzydłem nadlatującego samolotu... [*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować