Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 - niezniszczalna?

97 postów w tym temacie

pff -17 st. C to dla elektroniki raj (no chyba że chcecie ją właśnie włączyć, ale w takiej kolejności jak było to jeszcze gorąca była, więc mróz był dla niej zbawienny. Natomiast 50 st. C to już daje trochę do myślenia. Wprawdzie dla czegoś co się tak grzeje to i tak syberia, ale mój komp by tego nie zdzierżył :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale śliczny flame fanboyów, do tego na podstawie testu a''la Brainiac. Takich absurdów jak w tym wątku już dawno nie czytałem. A bezawaryjny samochód bez paliwa i tak nie pojedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 16:26, Xkupa napisał:

+ 2 dyski 20GB co daje razem 60GB - 798zł (12GB wolnego miejsca)

Ale po co? Jeden spokojnie starcza, ten wbudowany...

Dnia 13.08.2007 o 16:26, Xkupa napisał:

+ pilot Microsoft - 129zł

Nie wiem jak to możliwe, ale w Anglii kosztuje 7 funtów. A to nie jest 129 zł...

Dnia 13.08.2007 o 16:26, Xkupa napisał:

+ headset Microsoft - 219zł

I tu bym się zastanawiał...

Dnia 13.08.2007 o 16:26, Xkupa napisał:

Proszę zauwazyć, że na HD-DVD nie ma gier.

Więc tylko maniacy kupią HD-DVD, cena spada.

A teraz moje obliczenia:
PS3:
konsola 425 GBP
dwie gry dorzucone
łącznie 425GBP
X360 Elite:
konsola 329GBP
WiFi 54.99GBP
drugi kontroler 32GBP
dwie gry jakoś w UK są dorzucane...
łącznie 416GBP
X350 Premium
konsola 279GBP
WiFi 55GBP
dwie gry za darmo
kontroler dodatkowy 32GBP
łącznie 366GBP

Hm, jakoś taniej mi wyszło niż tobie. Aha, reszta to niepotrzebne gadżety, które może przydadzą się temu 0.1% ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Absur to ty gadasz kazdy wie ze PS3 jest bezawaryjne czy tego chcesz czy nie!!! A o gry to ty sie nie martw tyle bo ci złyka peknie... Martw sie lepiej o swojego x360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to niemożliwe mówia ze kwasiak (stal,która wytrzymuje kwas)jest niezniszczalny pila diamentowa nie da rady ale słyszalem od mojego ojca ze kiedys przeciął blache z kwasiaka na pół tak samo bedzie i z PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezniszczalnośc fizyczna to jedno, ale jeszcze zostaje "niezniiszczalnośc mentalna", której PS3 może nie doczekac. (jeśli będzie tak dalej postępowała z grami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony PlayStation 3

Konsola 80GB = $599.82
Dodatkowy SixAxis = $49.82
1 gra = $59.82
Przewód HDMI = $19.94
Pilot = $24.92
Zestaw słuchawkowy BlueTooth = $18.88
Razem = $773.20


Microsoft Xbox 360

Konsola Elite 120GB = $449.82
Dodatkowy kontroler = $37.82
HD-DVD = $179.82
1 gra = $59.82
WiFi adapter = $88.82
Bezprzewodowy Head-set = $59.82
Razem = $875.92

Jak widać sprzęt Microsoftu wychodzi w tym rozliczeniu drożej niż konsola Sony. Dodatkowo w USA do PS3 dostajemy grę gratis. XBox 360 zapewnia nam za to większy twardy dysk. Warto jeszcze zwrócić uwagę na jedną rzecz. Po spodem lista zbliżających się na obydwie konsole exclusive''ów (w najbliszym czasie).

PS3

Warhawk
Lair
Heavenly Sword
Ratchet & Clank Future: Tools Of Destruction
Uncharted: Drake''s Fortune

360

Bioshock
Blue Dragon
Project Gotham Racing 4
Halo 3
Mass Effect

Ile razy wam mam powtarzać wy fanboje xboxa nie martwcie sie za nas bo to my bedziemy grali na PS3 nie wy!!!
Hity juz nadchodza i to bardzo nie długo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 17:13, rafael18 napisał:

PS3

Warhawk
Lair
Heavenly Sword
Ratchet & Clank Future: Tools Of Destruction
Uncharted: Drake''s Fortune

360

Bioshock
Blue Dragon
Project Gotham Racing 4
Halo 3
Mass Effect

Ile razy wam mam powtarzać wy fanboje xboxa nie martwcie sie za nas bo to my bedziemy grali
na PS3 nie wy!!!
Hity juz nadchodza i to bardzo nie długo!!


Dla zaognienia konfliktu dodam, że żaden z wymienionych exclusivów PS 3 nie ukaże się na PC natomiast z X360 prędzej czy później wyjdzie Bioshock, Mass Effect - a później Halo 3 i być może wg ostatnich plotek także PGR 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro PS3 taka niezniszczalna to niech wezmą tych czołgistów z Abramsa i wsadzą do PS3. W końcu abrams jest zniszczalny a PS3 nie... 4 pancerni i PS3 XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do was mowic to jak kopac piłka w sciane.. co was obchodza gry na PS3 zwracam sie tu do fanbojów xboxa jakos nie narzekam na brak gier!!! przynajmniej PS3 zaczyna sie sprzedawac a nie to co x360 gdzie stoi w miejscu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

swoja droga jestem ciekaw czy x0 by sie w tych 50''C roztopil czy wybuchl hmm moze pora tak sprawdzic xboxa pt. co sie stanie z x0 przy probach wytrzymalosci dla PS3 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mogli zrobić tak, że mają PS3 i X360...

Mogli sprawdzić konsole w tych samych warunkach i sprawdzić która konsola padnie pierwsza ( chociaż to z góry wiadome:P)

To by zamknęło gębę tym ***** fanboyom iksa, że X360 jest lepszy, w co wątpie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować