Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 - niezniszczalna?

97 postów w tym temacie

Co do PS3: czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy gry z PS2 działają na PS3?

A co do niezniszczalności: Dajcie, przetestuję. Proszę o przesłanie PS3 i młotka ręcznego 2 kilowego, sztuk jeden. Zobaczymy, co jest twardsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz czy ty jestes normaly?? od kiedy konsole sprawdza sie na wytrzymałosc uderzenia młotka!!!
Chyba zle sie czujesz... tu chodzi o awaryjnosc konsol i w tym aspekcie x360 nie ma najmniejszych szans!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 17:06, kindziukxxx napisał:

PS3 jest jak czołg, ale bez paliwa, bo nie pojedzie bez gier


Heey, co wy tak marudzicie odnośnie gier? W Starter Packu są dwie gry, a przecież na rynku jest już sporo ciekawych nowości, wiec nie ma na co narzekać. Według mnie te narzekania są zbędne, bo gry kosztują około 200 zł, wiec wątpię żeby ktoś kupował więcej niż maksymalnie jedną na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie co wy?? nacpaliscie sie jakims kejem czy co?? jak czytam te (prawie) wszystkie wypowiedzi to pasnokcie z nug mi wyskakuja!!!! o czym wy gadacie?? jakies mlotki, blochkwasy czy kwasblach... dramat hahaha<lol2> ja tu kompletnie nic nie rozumiem... odpowiedzcie sobie na pytanie czy jestescie fanami zaczkow firm i ich nazw czy fanami grania?? ja jestem fanem gier i to nie zaleznie od tego czy jest taka gra na X-360 czy na PS3. jak jest jakas gra i mi sie spodoba to ja kupuje i gram. kiesdys moze wolalem sony ale teraz to mi lotto bo i na IKSA sa zajefajne tytuly!! zastanowcie sie co piszecie a puzniej dopiero to wysylajcie!

pozdrawiam fan gire na -> X-Boxa, PS3, PSP, Wii, PC i innych jakis tam platform gdzie mozna grac:D (nie mam tylko Game boya:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, jestem normalny. Pokazuję to tym, że znam taie terminy jak "sarkazm", " ironia" i "żart". A oza tym, przydałby się test na wytrzymałość konsoli na uszkodzenia mechaniczne. Co z tego że konsola działa w temp. 50 stopni C, skoro się rozleci jak niechcący ją zaleję szklanką wody? (to był przykład, od razu mówię, żeby mnie znowu nie posądzono o nienormalność :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę ją do pieca hutniczego i zobaczymy czy taka niezniszczalna:)]
A brak gier jest prawdą. Bardzo mały wybór, trzeba będzie troszkę poczekać aż pokaże się jakiś naprawdę dobry tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony zawsze pokazuje klase. Dzis wyciagnalem z szafy PSX zeby zagrac w finalfantasyVII.. konsola 10 lat gra takze 10 lat. Wszystko chodzi bez najmniejszego problemu. Ciezko mi zliczyc ile nocy meczylem tego szaraczka :D A on dalej wierny, choc zapomniany dziala :) Od tamtej pory zawsze staram sie kupowac sprzet sony i nigdy sie nie zawiodlem. Tak jak w 1997 roku pan w sklepie powiedzial ze konkurentem jest sega saturn, ale nie warto lepiej wziasc playstation, tak teraz wybiore playstation3 zamiast x-boxa, moze nazwiecie to fanboystwem, ale ja swoje wiem i zdania nie zmienie :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba rzeczywiście masz jakies problemy.. testy na wytrzymałosc, uderzenia itp!!! chyba cie chłopcze zdarło a kto by takie rzeczy robił w domu!!! to ma słuzyc do grania a nie rzucania... PS3 jest nie do zdarcia jesli chodzi o awaryjnosc!!! x360 padłby po 12h grania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta niezniszczalna - akurat bo uwierzę - przetestowali 1 egzemplarz(ale mi dużo, gdyby przetestowali 4 to bym jeszcze rozumiał) a rodzaj testu też smieszny niech zrobia tak zrzucą konsole z wysokości 20 cm(znam typa który zrzucil po gwarancji PS2 z wysokości 25,5 cm i działala bezawaryjnie!!)!!to wtedy niech zrobią ten test i zobaczymy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 18:28, nazgul47 napisał:

Co do PS3: czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy gry z PS2 działają na PS3?

A co do niezniszczalności: Dajcie, przetestuję. Proszę o przesłanie PS3 i młotka ręcznego 2
kilowego, sztuk jeden. Zobaczymy, co jest twardsze ;)


Tak! Działają gry z PlayStation 1 jak i PlayStation 2 - co znaczy, że konsola jest kompatybilna wstecz. Do tego należy dorzucić, że tytuły ze starszych konsol wyglądają lepiej, ponieważ PLAYSTATION3 ma dodane opcje przeskalowania obrazu, oraz wygładzania go.
Tytułów kompatybilnych wstecz jest mnóstwo- oto ich spis:
http://faq.eu.playstation.com/bc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

numenpl masz racje. nie besztajcie go za "głupi" pomysl bo chlopak ma racje. nie raz pewnie niejednemu z nas sie zdazylo ze konsolka spadla ze stolika;> dobrze by bylo jak by sprawdzili takie bo wtedy by wiadomo bylo co sie stanie z laserem... czy zostanie uszkodzony czy bedzie dzialal.

dla przykladu poweim ze kiedys psp sapdlo mi na dywan jak ubueralem byty i zerwala sie sprezynka od kieszonki z UMD i musialem oddac na gwarancje (oczywiscie przyjeli i oddali $$) a jak kupilem nowa to upuscilem ja z wysokosci ok 1m na plytki i na szczescie dziala:D oczywiscie nie bylo to specjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg... Ale wy macie problemy.. Czepiacie sie czego test taki lipny, a powiedz mi jaka konsola wytrzymalaby takie skrajne temp? Zreszta po co komus test na wytrzymałość fizyczną konsoli? Jaki człowiek o zdrowych zmysłach bedzie rzuczć swoją konsola zwłaszcza jesli da sie za nią ponad 2 tysie?

A Xklocka nie testowali bo wiedzieli ze nir przezyje i wywalą tylko kase w błoto;)

I jeszcze co do gier. To fakt PS3 nie ma jeszcze duzo gier, ale na X''a na początku tez nie było odrazu masy gier, a na PS3 do konca roku zapowiadają ponad 300 gier wiec nie jestem pewnien czy nie bedzie w czym wybierac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rojo ---> hahahahahahahahahahahahahhahaha. 300 gier? Skądś ty taką liczbę znalazł? o_O

Ogólnie większość postów tutaj to jakies brednie. I jeszcze te wyliczenia, z którego wychodzi, że Xbox jest droższy o_O Toż to jakaś paranoja --> kto do jasnej ciasniej liczy, że konieczne do egzystencji jest jakiś bezprzewodowy headset, wifi adapter albo hddvd? Weźcie mnie nie rozsmieszajcie, przeciez konsola służy do grania, a nie do innych dupereli i kupno tych rzeczy wcale konieczne nie jest.

rafael18 --> prosze cie no, zarzuć linkiem że z info, ze Bioshock będzie na PS3, fanboju. Żadnych gier z serii Games For Windows nie będzie na PS3, ale do niektórych ciemniaków to nie dociera.

a jeżeli chodzi o te exclusivy, to te z 360tki są pewnymi hitami, czego nie mozna powiedzieć o grach na PS3. No ale sie wymienia tylko te gry, o których w ogóle warto coś wspomnieć ;)

Uspatente --> następny. Jak już GoW''a wydadzą na PC to znaczy, ze kazdą grę z X''a również? Od początku tworzenai GoW''a było mówione, że gra będzie na PC, tylko w późniejszym terminie. A takie perełki jak Mass Effect albo PGR 4 NIGDY nie zostaną wydane na komputery. I radzę te twoje "plotki'' czytać dokładniej.

No i poza tym - komu przeszkadza to, że na X''a zostają wydane gry PCtowe? Mnie to nie przeszkadza, a wręcz cieszy, bo preferuje gry z PC, a gdybym miał pieniądze na modernizację komputera co roku, to bym nie kupował X''a, ale że producentom się nie chce optymalizować gier, no to juz problem zatwardziałych pctowców. Ja nie mam zamiaru co roku marnować kasę na karte graficzną czy nowy procesor...

Awaryjność X''a to jedyny argument fanboyów PS3... argument który niedłguo już nie bedzie aktualny, bo wprowadzony zostanie mniejszy procesor, co spowoduje bezawaryjność konsoli.

Ja nigdy nie kupię PS3. Z racji tego, że nie cierpię grać w Japońszczyznę, a jedyne gry które mogłyby mnie zainteresować, to GT5 i Killzone 2, ale nie wiadomo kiedy one wyjdą. A dla dwóch gier nie bedie wydawać 2k zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 17:31, rafael18 napisał:

Dla sprostowania Bioshock bedzie na PS3 jest to potwierdzona informacja!!!:D


link? Jeżeli chodziło ci o wczorajszą rewelację zapowiedzianą przez twórców to dotyczyła ona wypuszczenia dema BioShock na marketplace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 21:15, MaZZeo napisał:

rafael18 --> prosze cie no, zarzuć linkiem że z info, ze Bioshock będzie na PS3, fanboju.
Żadnych gier z serii Games For Windows nie będzie na PS3, ale do niektórych ciemniaków to nie
dociera.

Ty a co gry na konsole mają związek z GfW? Czytnij se: http://en.wikipedia.org/wiki/Games_for_Windows
W "platform standards" nie ma nawet mowy, że musi być DX. Wyjaśnij mi więc czemu wszystkich nazywasz ciemniakami?

Dnia 13.08.2007 o 21:15, MaZZeo napisał:

Uspatente --> następny. Jak już GoW''a wydadzą na PC to znaczy, ze kazdą grę z X''a również?
Od początku tworzenai GoW''a było mówione, że gra będzie na PC, tylko w późniejszym terminie.
A takie perełki jak Mass Effect albo PGR 4 NIGDY nie zostaną wydane na komputery. I radzę te
twoje "plotki'' czytać dokładniej.

Wszystkie gry z MSicrosoft Studios zostaną prędzej czy później wydane na PC bo dla M$ wykorzysta każdą sytuację, żeby wycyckać ostatni grosz z gry.

Dnia 13.08.2007 o 21:15, MaZZeo napisał:

No i poza tym - komu przeszkadza to, że na X''a zostają wydane gry PCtowe? Mnie to nie przeszkadza,
a wręcz cieszy, bo preferuje gry z PC, a gdybym miał pieniądze na modernizację komputera co
roku, to bym nie kupował X''a, ale że producentom się nie chce optymalizować gier, no to juz
problem zatwardziałych pctowców. Ja nie mam zamiaru co roku marnować kasę na karte graficzną
czy nowy procesor...

You can say it again. ;)

Dnia 13.08.2007 o 21:15, MaZZeo napisał:

Awaryjność X''a to jedyny argument fanboyów PS3... argument który niedłguo już nie bedzie aktualny,
bo wprowadzony zostanie mniejszy procesor, co spowoduje bezawaryjność konsoli.

I zostaje dziesiątki milionów wadliwych konsol w rękach użytkowników. Fajnie jest kupić wadliwy sprzęt za który Ci nie zwrócą nawet części kasy.

Dnia 13.08.2007 o 21:15, MaZZeo napisał:

a jeżeli chodzi o te exclusivy, to te z 360tki są pewnymi hitami, czego nie mozna powiedzieć
o grach na PS3. No ale sie wymienia tylko te gry, o których w ogóle warto coś wspomnieć ;)

Max subiektywna opinia.

Dnia 13.08.2007 o 21:15, MaZZeo napisał:

Ja nigdy nie kupię PS3. Z racji tego, że nie cierpię grać w Japońszczyznę, a jedyne gry które
mogłyby mnie zainteresować, to GT5 i Killzone 2, ale nie wiadomo kiedy one wyjdą. A dla dwóch
gier nie bedie wydawać 2k zł.

To też subiektywna opinia. Dla mnie wręcz przeciwnie kupię PS3 właśnie dlatego, że lubię "japońszczyznę" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mazzeo czy jak ci tam prosze tu lin gdzie jest pokazana własnie potega twojego x360 buahaa
http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,35081;core.html tylko nie płacz jak bedziesz to czytał...
A tu masz kolejny link powierdzajacy ze najprawdopodobniej bioshock wyjdzie na PS3!!
http://www.next-gen.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1815

Prosze cie tylko nie płacz teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować