Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie Metal Gear Solid na PSP

36 postów w tym temacie

Domek

Hideo Kojima przyznał ostatnio w wywiadzie dla magazynu Famitsu, że jego zespół pracuje nad przeznaczoną na PSP odsłoną serii Metal Gear Solid. Co szczególnie ciekawe, ma ona korzystać z zupełnie nowego, oryginalnego w skali całej growej branży systemu rozgrywki.

Przeczytaj cały tekst "Będzie Metal Gear Solid na PSP" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 21:00, Aramil napisał:

co za... mogliby na pc zrobic.... przecie to latwiej...


Powiedział co wiedział :) Łatwość robienia gier na PC czy PSP jest względna więc nie możesz założyć że na PC łatwiej
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I patrzcie takie fajne tytuły na PsP sie pokazują a mimo to jest kiepska sprzedajność ! Ja tego nie rozumie taki zarombisty bajer niestety kosztuje dużo ale to nie powinno odstraszać japońsich fanatyków konsol !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to proste chcac tego czy nie to kolejny kotlet z serii mgs . Dlatego psp sie tak sprzedaje bo na nia sa porty i sequele sequeli . NDS mimo ze gorszy ma swietne gry i rzadzi :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 21:26, Mr_Hyde napisał:

to proste chcac tego czy nie to kolejny kotlet z serii mgs . Dlatego psp sie tak sprzedaje
bo na nia sa porty i sequele sequeli . NDS mimo ze gorszy ma swietne gry i rzadzi :P .


Tak z czystej ciekawosci - wymien prosze piec swietnych gier na NDS. Nie zrozum mnie zle, tez uwazam, ze to doskonaly sprzet i przekonalem sie juz do niego, ale jestem ciekaw co napiszesz. W przypadku PSP to latwizna: Burnout, Lumines, MGA, Wipeout, GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 21:02, Shikoku napisał:

latwiej? wiec? za to gra na psp jest drozsza i piractwo jest mniejsze na psp niz na pc.


nooo, to akurat nieprawda, piratów na psp jest tyle samo co na pc tylko skale piractwa ogranicza pojemnośc mmc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować