Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis z muzyką Inona Zura

38 postów w tym temacie

Jak wymienie karte ( mam GF 6800 GTS 512mb, bla bla bal... ) to będzie śmigać na maxa:D
Z tych filmików które się naoglądałem to widać, że to będzie hit! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo, nieźle :) !

Od czasu IWD II mam dla Zura "pełen szacun", stworzony przez niego soundtrack do tej gry naprawdę wymiata. Nie dorównuje może dziełom Soule''a, ale brakuje mu niewiele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 21:46, Grz3chu napisał:

czy ktoś dopatrzył się w Crysisie słabych elementów?
a są jakieś dobre elementy poza grafiki ? ;>


Wychodzi na to, że jeszcze muzyka. To mnie właśnie rozbawia w tym tytule. 99% opinni o tej grze to sama pochwała grafiki. Nie ważna historia, design map, gameplay, balans multiplayer. Liczy sie jedynie grafika:D Osoby wygłaszające te opinie powinny spróbować pograć w 3DMark''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że jeden z moich kumpli ma sprzęt na którym pójdzie na średnich/wysokich ;)
Dx10 by się przydał na karcie...
Gra przełomowa, pod każdym względem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, o tym gościu nie słyszałem, a widzę, że muzykę do porządnych gierek zrobił. Z kompozytorów muzyki do gier to bardziej kojarzył mi sie Jeremy Soule,ale tego też trzeba będzie pamiętać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 23:06, Grz3chu napisał:

> Gra przełomowa, pod każdym względem...
rozwiń!


Właśnie. Gra przełomowa jest TYLKO graficznie. To właściwie remake FarCrya, tylko pod każdym względem bardziej zaawansowany. Przełomem bym tego nie nazwał. Dlaczego? Proszę:

Dnia 13.08.2007 o 23:06, Grz3chu napisał:

To mnie właśnie rozbawia w tym tytule. 99% opinni o tej
grze to sama pochwała grafiki. Nie ważna historia, design map, gameplay, balans multiplayer.
Liczy sie jedynie grafika:D Osoby wygłaszające te opinie powinny spróbować pograć w 3DMark''a.


I ten cytat wystarczy w zupełności, zgadzam się w 100%. Podobnie było z Doomem 3. A tak w ogóle to multi nie będzie. :)
Boję się, że twórcy za bardzo skupili się na grafice. No, ale poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 00:49, DJ Szlafrok napisał:

> > Gra przełomowa, pod każdym względem...
> rozwiń!

Właśnie. Gra przełomowa jest TYLKO graficznie. To właściwie remake FarCrya, tylko pod każdym
względem bardziej zaawansowany. Przełomem bym tego nie nazwał. Dlaczego? Proszę:

> To mnie właśnie rozbawia w tym tytule. 99% opinni o tej
> grze to sama pochwała grafiki. Nie ważna historia, design map, gameplay, balans multiplayer.

> Liczy sie jedynie grafika:D Osoby wygłaszające te opinie powinny spróbować pograć w 3DMark''a.


I ten cytat wystarczy w zupełności, zgadzam się w 100%. Podobnie było z Doomem 3. A tak w ogóle
to multi nie będzie. :)
Boję się, że twórcy za bardzo skupili się na grafice. No, ale poczekamy, zobaczymy.



Wielu z Was twierdzi, ze ta gra to tylko grafika. Liczy sie miodnosc gry...ale w tym przypadku gra prezentuje rewolucyna grafike. Rewolucyjne AI. Gra dziala na CryEngine2 i to on generuje taka grafike. Nie bójcie sie o fabule itp. Developerzy kupia licencje na silnik dostana SDK i moga napisac np. RPG''a wyscigówke, przygodowke na tym silniku. Grafika bedzie taka jaka widzicie a fabule i sterowanie stworza nowe .
To co CryEngine2 obsluguje to grafika , najnowsze techologie dzwieku, AI, Fizyka. To potrafi CryEngine.. dlatego Crysis moze nie byc rewolucyjnym FPP...ale sila tej gry jest silnik ktory to wszystko generuje.
Inni Developerzy kupuja go i na jego mozliwosciach mozna zrobic kazdy typ gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 01:19, crypto.crk napisał:

> > > Gra przełomowa, pod każdym względem...
> > rozwiń!
>
> Właśnie. Gra przełomowa jest TYLKO graficznie. To właściwie remake FarCrya, tylko pod
każdym
> względem bardziej zaawansowany. Przełomem bym tego nie nazwał. Dlaczego? Proszę:
>
> > To mnie właśnie rozbawia w tym tytule. 99% opinni o tej
> > grze to sama pochwała grafiki. Nie ważna historia, design map, gameplay, balans multiplayer.

>
> > Liczy sie jedynie grafika:D Osoby wygłaszające te opinie powinny spróbować pograć
w 3DMark''a.
>
>
> I ten cytat wystarczy w zupełności, zgadzam się w 100%. Podobnie było z Doomem 3. A tak
w ogóle
> to multi nie będzie. :)
> Boję się, że twórcy za bardzo skupili się na grafice. No, ale poczekamy, zobaczymy.


Wielu z Was twierdzi, ze ta gra to tylko grafika. Liczy sie miodnosc gry...ale w tym przypadku
gra prezentuje rewolucyna grafike. Rewolucyjne AI. Gra dziala na CryEngine2 i to on generuje
taka grafike. Nie bójcie sie o fabule itp. Developerzy kupia licencje na silnik dostana SDK
i moga napisac np. RPG''a wyscigówke, przygodowke na tym silniku. Grafika bedzie taka jaka
widzicie a fabule i sterowanie stworza nowe .
To co CryEngine2 obsluguje to grafika , najnowsze techologie dzwieku, AI, Fizyka. To potrafi
CryEngine.. dlatego Crysis moze nie byc rewolucyjnym FPP...ale sila tej gry jest silnik ktory
to wszystko generuje.
Inni Developerzy kupuja go i na jego mozliwosciach mozna zrobic kazdy typ gry.


Wszystko dobrze, silnik może być nie wiadomo jaki, a wciąż liczy się gra. CryEngine też można było kupić. Ostał się na nim tylko... FarCry.
No i jeszcze kwestia, hm, zapowiedzi. Bo o ile grafikę możemy zweryfikować za pomocą filmików (chociaż spece od marketingu mogą wszystko wymuskać żeby się świeciło, ale w to akurat wątpię), to takie A.I jest tylko zapowiedzią. Czekamy, bo ciśnienie na grę jest ogromne. Przez co? Zapowiedzi. No, jeszcze te teasery.
Może tak: Rewolucyjna grafika i (niech będzie) A.I to dla mnie zbyt mało, aby gra FPS stała się przełomem w swoim gatunku. Poza tym, zobaczymy jak z grywalnością.
I jeszcze raz - oceniajmy grę, nie silnik. Bo to drugie może i ma potencjał, ale w to pierwsze będziemy grali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować