Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Sims 2: Podróże - pre-ordery w sklepie gram.pl

34 postów w tym temacie

Ostatnim dodatkiem były bodajże ''Historie ze świata zwierząt'' czy jakoś tak. Gorąco nie polecam, ssie jak cała reszta. (nie żebym to miał, ale widziałem u koleżanki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka mała uwaga - Jak nie lubicie tej serii, to po co się tu wpisujecie?
Już dawno wiadomo, że to tasiemiec, którego końca nie widać, a do którego wychodzić będą dodatki aż do ukazania się następnej części. No i najlichszy dodatek sprzedaje się lepiej - nawet w naszym kraju - niż jakiś topowy tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, prawda jest taka, że ludzie wyśmiewają Simsy, jeżdżą po nich, ale i tak w nie grali. ja np. przyznaję się że w to grałem i mnie nie oczarowało. Ale na innych działa to inaczej, skoro kupe kasy na tym zbija EA

W sumie nie ma co im się dziwić - gdyby wydali 2 gry i po 2 dodatki do nich, to by były liche zyski. Zawsze dzięki dodatkom można coś zarobić.

Ciekaw jestem, jeśli wyjdzie Sims 3 i będzie wiadome, że koniec dodatków do Sims 2, to czy EA wydałoby coś w rodzaju Mega-Hiper-Limitowana-Edycja-Kolekcjonerska-Serii-The-Sims? W jej skład by weszło tyle rzeczy, że musieliby to zapakować w torbę podróżną (gry,dodatki, mini-dodatki) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ratunku!! Moja siostra w nie gra, ma wszystkie dodatki, mam z 5 giga miejsca na dysku, a komputer chodzi jak żółw mimo, że na Święta Bożego Narodzenia robiłem formata :// Ja zwariuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy ktoś byłby w stanie policzyć ile już wyszło dodatków do Sims 1 i Sims 2? Z 15?
W ogóle nie rozumiem popularności tej serii - już Viva Pinata duuuużo lepsza dla dzieci. I przynajmniej ma jakąś grywalność....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 09:34, ziptofaf napisał:

Ciekawe, czy ktoś byłby w stanie policzyć ile już wyszło dodatków do Sims 1 i Sims 2? Z 15?
W ogóle nie rozumiem popularności tej serii - już Viva Pinata duuuużo lepsza dla dzieci. I
przynajmniej ma jakąś grywalność....


Chociaż by ja :) Odkąd Simsy wyszły mam wszystkie dodatki i jakoś mi nie żal kolejnych kilkunastu złotych na Podróże ;) Oto dodatki:

The Sims 1
- Światowe Życie
- Balanga
- Randka
- Wakacje
- Zwierzaki
- Gwiazda
- Abrakadabra

Re-packi:
- The Sims Deluxe Edition (The Sims 1 + Światowe Życie + The Sims Creator (edytor skinów))
- The Sims Double Deluxe (Światowe Życie + Balanga + The Sims Creator + ekskluzywne materiały o The Sims 2 dostępne tylko w Double Deluxe)
- The Sims Mega Deluxe (The Sims 1 + Światowe Życie + Balanga + Wakacje)

The Sims 1 na konsole:
- The Sims
- The Sims 2 Poza domem
- The Urbz: Simowie w mieście
- The Sims 2
- The Sims 2: Zwierzaki

---

The Sims 2
- Na Studiach
- Nocne Życie
- Własny Biznes
- Zwierzaki
- Cztery pory roku
- Zestaw świąteczny (taki mini dodatek)
- Podróże (najnowszy)

Akcesoria
- Szyk i elegancja
- Rozrywka rodzinna
- Na święta
- Impreza
- Moda z H&M

Historie
- Z życia wzięte
- Ze świata zwierząt
- Z bezludnej wyspy (będzie w 2008, zimą)

Jak widac nie jest tego za dużo, jest tylko czternaście dodatków, nie licząc akcesorii, historii, reedycji i konwersji na konsole. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować