• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Naymar

PETYCJA - GRY W DUŻYCH BOXACH

Pytanie

Oto nowa petycja by me.

Podpisujcie się jeśli chcecie, aby CDP powróciło do wydawania gier w dużych pudłach.

PODPISUJCIE SIĘ RAZ aby łatwiej było zliczyć głosy

PS. To jest PETYCJA więc nie podpisujcie się na NIE. W petycjach podpisują się ci co chcą, a ci co nie to nie ruszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

26 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Czyli TAK, TAK, TAK dla gier w boxach!

Jak się miało tak z 20-30 takich pudeł na półce to jak kumpel przyszedł, to ślinił z zazdrości, a teraz te cienkie pudełka DVD są niemal niewidoczne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

...Ty jakiś petycyjny maniak jesteś? :) W tej kwestii nie mogę się z Tobą zgodzić. Już dawno zastanawiałem się po co do gier takie pudła dodają? Vide GTA 2 brata, gdzie do olbrzymiego kartonu włożono taką kartową konstrukcję, aby ta jedna płytka nie "latała" po całym boxie. Najlepsze jest to, że oprócz tej płyty nic, nawet instrukcji, nie zamieszczono. To tak jak kupując jakieś "mega paki" Chipsów, gdzie połowa to produkt a połowa... powietrze. Teraz to przynajmniej gry mi się jako tako na półce mieszczą.

A kumple się i tak ślinią... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

TAK. Wolę aby gry były trochę droższe ,ale za to mieć grę która stoi na półce w pięknym dużym boxie ;]

PS. Autor tematu napisał ,,To jest PETYCJA więc nie podpisujcie się na NIE. W petycjach podpisują się ci co chcą, a ci co nie to nie ruszają.'''' Niektórzy chyba tego nie zrozumieli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mimo tego: "PS. To jest PETYCJA więc nie podpisujcie się na NIE. W petycjach podpisują się ci co chcą, a ci co nie to nie ruszają." fragmentu pozwolę sobie coś powiedzieć. Otóż jestem na NIE, a dlaczego? Może i duże pudła wyglądają ładnie, ale są strasznie niepraktyczne, takie opakowania jak są teraz są IMHO idealne. Tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja jestem zdecydowanie na NIE, takie pudła są nie potrzebne, kupi sie kilka gier i już nie ma miejsca na półce. Te pudełka które są teraz są w sam raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

a po kiego grzyba takie pudła? kupiłem kiedyś dzieciakowi wormsy i tez 99% pojemności zajmowało tekturowe rusztowanie
do załozyciela topiku - a moze wnioskuj aby gry pakowali w pudła z telewizorów... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

NIE

Pudła zajmują strasznie dużo miejsca, brzydko i źle wyglądają i moim zdaniem są szpetne - grubość pudełek taka jak w platynie jest wystarczająca (bo pudełko jest napchane po brzegi instrukcjami/poradnikami itd.), a grubości ekstra klasyki nie mogę zrozumieć. Stare ''chudsze'' wydanie było o wiele ładniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja też mówię NIE dużum pudłom!
Wielkie pudła mają tą wadę, że są... wielkie. Może na półce w sklepie wyglądają ładnie, ale ja w swoim pokoju nie mam tyle miejsca ile ma Empik. A po roku muszę się pozbyć wielkich kartonów, bo chcę sobie kupić kilka nowych gier - w takim wypadku zostaję z samą płytą i nawet nie mam gdzie jej dać, do w kartonie nie było nijakiego boxa na CD. A w przypadku małych plastikowych pudełek, takich jak np. Platynowa Kolekcja, tego problemu nie mam - mogę trzymać wszystkie gry w jednym miejscu i nie wymaga to stawiania regałów w pokoju. Dodatkowo cała zawartość opakowania (gra, instrukcja, kody) znajduje się w jednym ładnym i zgrabnym pudełku :)

Naymar -> Gdyby nie można było oddawać głosów na nie to ktoś mógłb założyć "odwrotny" temat. A tak to CDP (bo chyba do CDP ta petycja jest kierowana) ma pełny obraz rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Gry w dużych boxach, są niepraktyczne, są droższe i zajmują tylko dużo miejsca na półce, zaletą jest to, że są pojemne ! Małe boxy idaelnie wyglądają na półkach, są praktyczniejsze i nie zbierają tyle kurzu ! Dlatego dużym boxom mówię NIE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Popieram tych co na nie, najlepsze są dvd-boxy bo mało miejsca zajmują, najlepiej takie jak w nexie były, bo te z nexta już szerokie strasznie (dodatki to i tak tylko zbędne gadżety mające na celu wytłumaczenie wysokiej ceny, zaś instrukcja może być jako pdf na płycie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mimo, że czuję pewien sentyment do tego typu opakowań, zawsze po pewnym czasie je wyrzucałem, bo zwyczajnie zaśmiecały mi pokój. Mogą sprawdzać się przy EK, gdzie jest dużo dodatków, ale w normalnej dystrybucji jakoś ich nie widzę. Także: NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chaniebna petycja jestem stanowczo za NIE -chociaż to jest petycja a w niej mogą się dopisywać tylko tacy na tak

Nie rozumiem was co wy widzicie w tych kartonowych pódełkach - jak dla mnie to one niepraktyczne i brzydkie a tak dodatkowy to czy ktoś z was myśli o tym z czego są robione - nie jestem jakiśm tam wielkim obrońcą przyrody( rozpuda musi iść pod topór ) .
Czy gdyby ludzie byli drzewami a na świecie byli by np. orkowie i takich kilkunastu orków zachciało mieć gry w wielkich kartonowych boxsach wzieli by siekiery i pościnali kilka drzewek (ludzi ) - bo tak mi ładniej i fajnie patrzeć na zbiór gierek w kartonowych puedłkach .

Bez skojarzeń proszę z tymi orkami :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.08.2007 o 09:47, sig. napisał:

Popieram tych co na nie, najlepsze są dvd-boxy bo mało miejsca zajmują, najlepiej takie jak
w nexie były, bo te z nexta już szerokie strasznie (dodatki to i tak tylko zbędne gadżety mające
na celu wytłumaczenie wysokiej ceny, zaś instrukcja może być jako pdf na płycie).


instrukcja na płycie tylko - to mi sie nie podoba. nie ma to jak rozsiąść się z książeczką i na spokojnie poczytać, no i nie musisz z gry wychodzić ze sprawdzić np. jakim klawiszem zrobic to i to.
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować