• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Wladeczek

Piraci z Karaibów, problemy z grą

Pytanie

7 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Mój problem z grą piraci z karaibów wiąże się z tym iż gdy zainstaluje i włącze gre strsznie scina gre i dźwięk nie wiem co zrobić z tym fantem, ponieważ nawet gdy zmieniam ustawienia gry to mam taki sam efekt. Wcześniej miałem widowsa 98sec i gra działała bez zarzutu a teraz mam windows xp i są problemy. Moj komputer spełania wszelkie wymagania gry. Prosze o jak najszybsza odpowiedz, z góry dziękuje za wszelkie niezbędne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Mam wielki problem z grą. Nie mogę kupować kul armatnich w sklepie!!!!!! (ani żadnych pokrewnych: kartaczy, kul łańcuchowych itp) Nie wiem co się dzieje. Te przedmioty są w sklepie i jak klikam na "kup" to nie mogę zwiększyć liczby przedmiotów(klikam na strzałkę w prawo i nic) W przypadku innych przedmiotów nie ma żadnego problemu. Wszystko działa..:( ?Na statku mam teraz 0 kul i nie mogę ich dokupić!!! Proszę o pomoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.09.2006 o 14:28, bishop18 napisał:

Witam. Mam wielki problem z grą. Nie mogę kupować kul armatnich w sklepie!!!!!! (ani żadnych
pokrewnych: kartaczy, kul łańcuchowych itp) Nie wiem co się dzieje. Te przedmioty są w sklepie
i jak klikam na "kup" to nie mogę zwiększyć liczby przedmiotów(klikam na strzałkę w prawo i
nic) W przypadku innych przedmiotów nie ma żadnego problemu. Wszystko działa..:( ?Na statku
mam teraz 0 kul i nie mogę ich dokupić!!! Proszę o pomoc....


tutaj masz oficjany watek o grze. zapytaj tam:)
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=232&u=336

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.02.2006 o 16:47, kanioss napisał:

Mój problem z grą piraci z karaibów wiąże się z tym iż gdy zainstaluje i włącze gre strsznie
scina gre i dźwięk nie wiem co zrobić z tym fantem, ponieważ nawet gdy zmieniam ustawienia
gry to mam taki sam efekt. Wcześniej miałem widowsa 98sec i gra działała bez zarzutu a teraz
mam windows xp i są problemy. Moj komputer spełania wszelkie wymagania gry. Prosze o jak najszybsza
odpowiedz, z góry dziękuje za wszelkie niezbędne informacje.


podaj konfigurację komputera i/lub napisz do pomocy technicznej CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Bardzo prosze o pomoc!! Mam problem z grą zainstalowałem ja na komputerze ( który ma wszytskie wymagania związane z gra ) wyjechałem w misji początkowej z Oxbay i jestem w Redmond rozmawiam z gubernatorem i tak dalej i zapisuje ( na wszelki wypadek ) ide do portu i wchodze na staek chce wypłynąc i naciskam enter i chce wlaczyc funkcje MAPA | jest sie malym stateczkiem na archipelagu | chce wlaczyc ta opcje ale jej nie ma i musze plynac w trybie trzeciej osoby a to jest strasznie dlugie ;/ grzebalem w opcjach ale tam nic nie ma ;/;/;/
PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ !!!!!!!!!!! Z góry dziękuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować