Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darmowy artbook BioShocka

32 postów w tym temacie

Zaitsev

Studio 2K Games stara się jak może, aby ich najnowsze dziecko osiągnęło sukces. Niestety, podczas tworzenia Limitowanej Edycji BioShocka, w zestawie zabrakło artbooka. W ramach rekompensaty został on udostępniony do ściągnięcia za darmo z oficjalnej strony gry.

Przeczytaj cały tekst "Darmowy artbook BioShocka" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachodni wydawcy pozalowali kasy na druk? :-) Ot, skąpiradła, w koncu to limitowana edycja... W Polsce mamy lepiej pod tym wzgledem (mowie w ogolnosci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już ściągnięty i przejrzany :) Całkiem fajny i jak wcześniej jakoś mi ta gra nie podchodziła (sam nie wiem czemu), to teraz, jeśli tylko mój komp to uciągnie, zastanowię się nad kupnem. Mam nadzieję, że na PC też wyjdzie demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artbook przejrzałem - może być ;)
fajnie że darmowy - każdy powinnien tak dawać. Szkoda troche że mało obrazów na silniku gry - w większości concep arty ale spoko. Coś mi ta gra podobna do PREYa się trochę wydaja jakoś...nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem całą książeczkę. Jest GENIALNA jak cały BioShock zresztą (którego jestem gorącym fanem). Jak dla mnie najlepszy dział to przeciwnicy, gdzie możemy zobaczyć naprawdę fajny design retro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować