Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darmowy artbook BioShocka

32 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2007 o 15:44, Der Meister napisał:

nie przesadzaj. te wymagania jeszcze nie są aż tak duże. nawet mój leciwy komp to pociągnie.
xD

Powodzenia, ja nie mam takiego kompa. Jeśli wszystkim ta gra pójdzie na najwyższych to chyba jednak ja jestem posiadaczem złomu.

Leciwy komp? Mam nadzieje, że tylko żartujesz. Leciwy to mógłby być mój pierwszy komp z 16 ramu.

Chyba się załamie, jestem posiadaczem niezłego złomu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 15:47, patrYX93 napisał:

> nie przesadzaj. te wymagania jeszcze nie są aż tak duże. nawet mój leciwy komp to pociągnie.

> xD
Powodzenia, ja nie mam takiego kompa. Jeśli wszystkim ta gra pójdzie na najwyższych to chyba
jednak ja jestem posiadaczem złomu.

Leciwy komp? Mam nadzieje, że tylko żartujesz. Leciwy to mógłby być mój pierwszy komp z 16
ramu.

Chyba się załamie, jestem posiadaczem niezłego złomu ;D


nie żartowałem. mój prawie 3 latek udźwignie tą gre. (nie długo i tak będę musiał go zmienic :/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 16:00, Der Meister napisał:

nie żartowałem. mój prawie 3 latek udźwignie tą gre. (nie długo i tak będę musiał go zmienic
:/ )

Hmm, niby skąd wiesz? Nie pojawiło się jeszcze żadne demo. W dodatku ymaganie g3 mówią jedno, a w praktyce jest już inaczej. Swoją drogą żadna przyjemność z grania na najniższych detalach, po za tym nie dają takie wymagania na pewno komfortu gry.

Dobra, koniec dyskusji... bo to się offtop już robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust było to zaplanowane podejście, żeby narobić jeszcze więcej szumu koło tej pozycji. Ale takie podejście mi pasuje :D Już się biorę za pobranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 15:38, Gol Galad napisał:

Mmm... Bardzo ładny artbook, trzeba będzie ściągnąć w high resolution i pewnie zużyć z 3 paczki
tuszu :P

hehe, tylko po co się męczyć?
niektórzy już pomyśleli i sobie skombinowali pięknie wyglądający artbook na papierze ;)
http://allegro.pl/item226845519_bioshock_artbook_tylko_tu_66_stron_20x25cm_kolor_.html

ps. tylko żeby nie było, to nie moja aukcja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować