Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Play 9 już w czwartek w kioskach

127 postów w tym temacie

Play

Po pierwszym numerze można było wątpić. Po drugim - jeszcze nie dowierzać. Po trzecim... Cóż, czy nie mówiliśmy, że zmiany Playa są na stałe i że mamy prawdopodobnie najlepsze fulle na rynku? Czy, gdy wielu wciąż się jeszcze zastanawia, nasz nowy numer może jeszcze pozostawić jakiekolwiek niedomówienia?

Przeczytaj cały tekst "Play 9 już w czwartek w kioskach" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawartość pisma nawet fajna, ale CD-Action (według mnie) i lepsze, i pełniaki ma fajniejsze, a i materiały ma tak z miesiąc wcześniej do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 16:14, PatrolPatryk napisał:

Coraz lepiej, muszę mieć ten numer ! :)


Nigdy Play nie kupowałem.Kiedy ten numer ma się ukazać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer średniawy, nie kupię. Naszło mnie jednak na refleksje - Play daje coraz lepsze pełne wersje, a CDA chyba trochę przysnęło... Czy wydawnictwu szkoda mu pieniędzy na lepsze gry? Ja osobiście ni kupuję go dla zawartości płyty, ale jeśli tak dalej pójdzie, to boję się, że młodzi gracze zamiast CDA będą kupować Playa, właśnie ze względu na nią... CDA zacznie podupadać i co będę czytać (poziom tekstów w Play jest zwyczajnie niski)?

Oczywiście to co napisałem wyżej jest nieco wyostrzone. Nie wydaje mi się, aby ktoś zagroził w najbliższych latach królowi (CDA :)), a rywalizacja między pismami powinno wyjść nam tylko na dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie zmiany w Playu idą w dobrym kierunku. CD-Action trochę się już wypaliło. Ciekawe, czy tym razem też będzie wspólna akcja Playa i Gram.pl, jaka była w numerze z Colinem: wyścigi za pół ceny. Kupiłem wtedy Test Drive''a za 50 złotych. I powiem tylko: opłacało się :D Ps. czy wam też ten gość z okładki przypomina Orlando Blooma ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc CDA legło martwe... Ehh, przyznaje - PLAY w pełniakach jest przynajmniej 2 x lepszy. Może kupię, ale żeby nie było jak z Painkillerem że na necie grać się nie da bo cd-keya brak. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 16:15, KrzychW napisał:

> Coraz lepiej, muszę mieć ten numer ! :)

Nigdy Play nie kupowałem.Kiedy ten numer ma się ukazać?

Jak byk napisane, że w czwartek !! ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 16:02, extragracz napisał:

Nareszcie oderwe sie od kompa.

Chyba Twoja wegeta komputerowa nie będzie trwała zbyt długo:P Cały numer Playa można przeczytać w niecałą godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 16:15, Lesz3yk napisał:

Numer średniawy, nie kupię. Naszło mnie jednak na refleksje - Play daje coraz lepsze pełne
wersje, a CDA chyba trochę przysnęło... Czy wydawnictwu szkoda mu pieniędzy na lepsze gry?
Ja osobiście ni kupuję go dla zawartości płyty, ale jeśli tak dalej pójdzie, to boję się, że
młodzi gracze zamiast CDA będą kupować Playa, właśnie ze względu na nią... CDA zacznie podupadać
i co będę czytać (poziom tekstów w Play jest zwyczajnie niski)?

Oczywiście to co napisałem wyżej jest nieco wyostrzone. Nie wydaje mi się, aby ktoś zagroził
w najbliższych latach królowi (CDA :)), a rywalizacja między pismami powinno wyjść nam tylko
na dobre :)


Niezła ściema z tekstem że CDA jest królem (bo w końcu jakie pismo branżowe śmierdzące Skate''rstwem jest dobre ?) ale życze szczęścia i przyjemnej lektury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Play ma teraz drugie miejsce w zestawieniu polskich czasopism pod względem pełniaków - CDA wciąz lepsze. Tekstowo byłoby o wiele lepiej , gdyby mieli z 80 - 90 stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować