Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Play 9 już w czwartek w kioskach

127 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2007 o 16:18, Karlak napisał:

Wg. mnie zmiany w Playu idą w dobrym kierunku. CD-Action trochę się już wypaliło.

Dobrze że Play stara sie dorównać CDA. Konkurencja na tym też jest wskazana, a my tylko na tym możemy skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2007 o 16:21, mamut maniek napisał:


Niezła ściema z tekstem że CDA jest królem (bo w końcu jakie pismo branżowe śmierdzące Skate''rstwem
jest dobre ?) ale życze szczęścia i przyjemnej lektury :)

A gdzie CDa smierdzi skate''rstwem? Sorry za drugi post , ale nie mogłem się powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów jak dla mnie nic ciekawego. Co prawda jest jakiś tekst o Assassin''s Creed, no ale dla jednego tekstu (ciekawe jeszcze na ile stron jest) nie będę wydawał 9,90. Wolę CD-Action :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 16:25, Asthariel napisał:


>
> Niezła ściema z tekstem że CDA jest królem (bo w końcu jakie pismo branżowe śmierdzące
Skate''rstwem
> jest dobre ?) ale życze szczęścia i przyjemnej lektury :)
A gdzie CDa smierdzi skate''rstwem? Sorry za drugi post , ale nie mogłem się powstrzymać.



No przecież Hut jest raperem, nie ;P Oczywiście żart. Też nie rozumiem jego argumentów - tych tutaj i na jego GramSajcie, że PLAY jest jednak lepszy... "Redaktorzy trzymaący w jednej ręce wino, a w drugiej CDA" gdzie on to zobaczył?

Jeszcze na temat tego numeru Play: poprzedni jednak był lepszy, Vietcong nie ma co podskakiwać HoMM :) CDA w tym miesiącu pod względem pełniaków lepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 16:27, Darkstar181 napisał:

Ludzie się tak zachwycają tymi pełniakami z Playa, że zapomnieli iż w tym miesiącu CDA dało
Ubersoldiera, IMO grę znacznie lepszą od Vietcongu.


Fakt. Srednia ocena z sieci 78% na pewno nie jest aż tak rewalacyjną, żeby to od razu pisać z wykrzyknikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 16:27, Darkstar181 napisał:

Ludzie się tak zachwycają tymi pełniakami z Playa, że zapomnieli iż w tym miesiącu CDA dało
Ubersoldiera, IMO grę znacznie lepszą od Vietcongu.

Zgadzam się z tobą w 100 %. CDA miało zastój z pełniakami na początku roku - od kilku numerów jest już bardzo dobrze (Empire Earth - nie mówcie że stare - Heroes jeszcze starsze a było w zeszłym miesiącu w PLAY, Morrowind, UberSolider) . No ale widać każdemu zawsze coś nie pasuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak źle mi się czyta tekst w którym autor cały czas podkreśla, że to o czym pisze jest wspaniałe i najlepsze zwłaszcza gdy mija się przy tym z prawdą... Nie wiem jak innych, ale mnie strasznie wymęczyło czytanie tej zapowiedzi... a pełniaki i tak mnie nie interesują, więc moim zdaniem najlepsze na rynku one nie są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 16:30, nazgul47 napisał:

Sorka za dwa posty, ale CDA dało obszerny tekst o AC w styczniu....

Wiem :) Czytałem :) Ale teraz jest już blisko premiery więc na pewno jest więcej informacji. Bo wątpię by PLAY dostał tak wcześnie pełniaka do recenzji. Co najwyżej jakaś beta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie nie lubię Play''a.

CDA jest czasopismem, które dobrze się czyta zarówno tym młodym, jak i starszym. CDA ma poziom i styl.
Natomiast Play jest dla mnie jak CyberMycha ;p Taka gazetka o niskim poziomie dla niewielu odbiorców.
Play ma naprawdę słabe teksty.
Co do pełnych wersji gier... no cóż... podniecają się nimi strasznie, lecz prawda jest tak, że na pełnych wersjach z czasopisma/gazety mi nie zależy. Kupuję je po to, aby przeczytać dobry tekst na papierze. Play niestety nie dostarcza mi tego czego oczekuję. Jak chcę jakąś grę to idę do sklepu i kupuję. Często się okazuje, że kupiłem coś, co już było jako pełna wersja w gazecie/czasopiśmie. Posiadanie pełnej wersji, której płytka jest oklejona różnym badziewiem nie sprawia mi przyjemności. Czuje się tak, jakbym miał piracką wersję. A jak kupię w sklepie to dostaję ładne opakowanie na półeczkę, instrukcję [w której jedyne co czytam to historię gry/prolog/wstęp/etc.] również na półeczkę i czasem jeszcze bonusik jakiś.

Ogólnie pełne wersje jako dodatki nigdy nie spełnią moich oczekiwań. Mogłoby ich nie być wogóle.

Te 19zl? 15zl? - jakoś tak kosztuje teraz CDA - z przyjemnością zapłacę im za jakość tekstów i profesjonalizm z jakim tworzą swoje czasopismo.

A na Play''a żal by mi było 9zł, nawet gdyby jako pełną wersję dali Crysis albo FarCry 2. Od gier są sklepy, a nie gazety (...)


Wiem - bardzo kontrowersyjna wypowiedź :> Pewnie wielu się ze mną nie zgadza, ale cóż... zawsze byłem *inny* =))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Prawdopodobnie najlepszym na rynku" to ja mogę nawet nazwać "Maluch Racer''a", bo po dodaniu słowa "prawdopodobnie" nie łamie się już prawa.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trzeba przyznać, że jest lepiej. W poprzednim numerze HoMM III teraz też nieźle... Ale i tak jeśli szukasz czegoś do poczytania to na polskim rynku jest tylko CDA. Może ostatnio nie szaleje z pełniakami, ale i tak trzymają jakiś poziom xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Może i mają/będą mieli "prawdopodobnie najlepsze fulle na rynku", ale gdy ostatnio czytałem to ich czasopismo (kupiłem dla Shadow of Death), to mnie autentycznie gorączka dorwała. :) Teksty w Play''u nie przekonują...i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 16:21, mamut maniek napisał:

Niezła ściema z tekstem że CDA jest królem (bo w końcu jakie pismo branżowe śmierdzące Skate''rstwem
jest dobre ?) ale życze szczęścia i przyjemnej lektury :)


W moich odczuciach to Play śmierdzi "Skate''rstwem" i mam na to mocne dowody poparte wieloletnim doświadczeniem =)
Po prostu przeczytaj go jeden raz od początku do końca i zobaczysz.

!! Oglądanie obrazków nie jest czytaniem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować