Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Play 9 już w czwartek w kioskach

127 postów w tym temacie

Dziwi mnie że tyle osób pisze że CDA ma dobre teksty. Według mnie to co oni piszą to jakiś szajs totalny. Ale kupiłem chyba ze 2 razy bo mieli fajne gry. Najbardziej mnie rozśmieszyła ocena Gothica 3...9/10 lol lol haha;PP jakieś półmózgi z nich albo nawalili się przed pisaniem recenzji. Idiotyczny jest też humor w tym szmatławcu ale jak masom odpowiada taki poziom to prosze bardzo. Niech kupuja tego śmiecia dalej. PLAY kiedyś miał fajne teksty ale z biegiem czasu troche spadł z poziomem niestety...kto wie może kupie w kiosku? Najwyżej okaże się że teksty dalej cienkie ale przynajmniej Vietcong zostanie na pocieche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 23:48, Konował napisał:

Dziwi mnie że tyle osób pisze że CDA ma dobre teksty.

Heh, zorientowałeś się że należysz do tej mniej liczebnej grupy, co? :)
>Według mnie to co oni piszą to jakiś

Dnia 14.08.2007 o 23:48, Konował napisał:

szajs totalny.

No właśnie, według ciebie...
>Ale kupiłem chyba ze 2 razy bo mieli fajne gry. Najbardziej mnie rozśmieszyła

Dnia 14.08.2007 o 23:48, Konował napisał:

ocena Gothica 3...9/10 lol lol haha;PP jakieś półmózgi z nich albo nawalili się przed pisaniem
recenzji.

Taa... a inne pisma które podobną ocenę wystawiły tej grze, to pomijamy, prawda?
Ocena była taka, a nie inna, bo recenzenci prawdopodobnie za krótko grali w grę. Poważne bugi które są w grze, ukazują się tak naprawdę po kilku dniach grania, a nie w pierwszych godzinach gry.
>Idiotyczny jest też humor w tym szmatławcu ale jak masom odpowiada taki poziom to

Dnia 14.08.2007 o 23:48, Konował napisał:

prosze bardzo. Niech kupuja tego śmiecia dalej.

No, dowartościowałeś się już? Głupie masy będą kupować ten szmatławiec, a ty, członek elity narodu będziesz się nadal z tych bezmózgich mas śmiał. Może to i lepiej... a teraz wyjdź na świeże powietrze, to ci dobrze zrobi.
>PLAY kiedyś miał fajne teksty ale z biegiem

Dnia 14.08.2007 o 23:48, Konował napisał:

czasu troche spadł z poziomem niestety...kto wie może kupie w kiosku? Najwyżej okaże się że
teksty dalej cienkie ale przynajmniej Vietcong zostanie na pocieche...

Hmm... czyli według ciebie zarówno CDA, jak i Play mają "cienkie" teksty,ale tylko to pierwsze pismo zalicza się do szmatławców, tak? Ciekawa logika.
Okey, starczy tego przekomarzania, i tak Playa nie kupię, a i CDA ostatnio mi nie podchodzi. Trzeba zaczekać do recki Call of Duty 4:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:15, Darkstar181 napisał:

> Dziwi mnie że tyle osób pisze że CDA ma dobre teksty.
Heh, zorientowałeś się że należysz do tej mniej liczebnej grupy, co? :)


Może to tej mniej rozwrzeszczanej. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2007 o 00:21, rob006 napisał:

Może to tej mniej rozwrzeszczanej. :]

Może:) Może takich ludzi jest wielu. Ale fakt że się nie wypowiadają zbyt często to raczej ujma dla nich.
Tak, wiem... większość nie zawsze ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 23:48, Konował napisał:

Dziwi mnie że tyle osób pisze że CDA ma dobre teksty.

Mają, ale w tym sensie, że gra jest praktycznie rozebrana na części pierwsze. Recki są długie, bo i miejsca na to mają sporo, poza tym generalnie znają się na materii, którą się zajmują.

Jedyne co zaczyna u nich kuleć to styl pisania. Nie wiem czy to syndrom wieku, a może znużenia robotą... Jest fachowo, konkretnie, ale czytając kolejne recenzje zaczynam się czuć jakbym przeglądał katalog z opisem technicznych paru samochodów. Zawsze tak samo. Jedynie Czarny Iwan, EGM czy Pepin Krootki piszą w stylu i z humorem, który mi odpowiada; reszta pisze bardzo schematycznie. Kiedyś może jeszcze Siekiera swoimi tekstami w Kaszance potrafił wywołać u mnie wybuch śmiechu, ale i tu widać zmęczenie materiału i czytanie którejś tam kaszanki (czy nawet zwykłej recki) jego twórczości to droga przez te same słowa, synonimy i przymiotniki. Deja vu.

W CDA zaczyna nieco wiać nudą, choć rzetelności i znajomości rzemiosła podważyć nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:24, Darkstar181 napisał:

> Może to tej mniej rozwrzeszczanej. :]
Może:) Może takich ludzi jest wielu. Ale fakt że się nie wypowiadają zbyt często to raczej ujma dla nich.

Może nie mają czasu? Może nie odczuwają potrzeby zabłyśnięcia poprzez wyrażanie zachwytu nad swoim czasopismem? Może niespecjalnie ich obchodzi, co kto kupuje i z jakich powodów? Może czytanie PLAYa nie jest w modzie i 12-latkowie nie mają odpowiedniej motywacji, aby chwalić PLAYa? ;) Powody mogą być różne i nikt nie ma obowiązku przedstawiania swoich poglądów, więc to żadna ujma.

Dnia 15.08.2007 o 00:24, Darkstar181 napisał:

Tak, wiem... większość nie zawsze ma rację.

Widzę, że się uczysz ;P

@Melchah
Teksty w CDA wcale nie są takie długie jakby się zdawało :). Jak dla mnie to jest tam za dużo lania wody, tekstu niezwiązanego z samą grą. Recka dłuższa, informacje często te same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2007 o 00:15, Darkstar181 napisał:

> Najbardziej mnie rozśmieszyła ocena Gothica 3...9/10 lol lol haha;PP jakieś półmózgi z nich albo nawalili się
> przed pisaniem recenzji.
Taa... a inne pisma które podobną ocenę wystawiły tej grze, to pomijamy, prawda?
Ocena była taka, a nie inna, bo recenzenci prawdopodobnie za krótko grali w grę. Poważne bugi
które są w grze, ukazują się tak naprawdę po kilku dniach grania, a nie w pierwszych godzinach
gry.

A i tu cie mam, może nie jest to drastyczny spadek oceny, ale w Playu dostał 7 (Chyba nawet przez forumowicza Backside''a, lae pewny nie jestem).

Dnia 15.08.2007 o 00:15, Darkstar181 napisał:

>Idiotyczny jest też humor w tym szmatławcu ale jak masom odpowiada taki poziom to
> prosze bardzo. Niech kupuja tego śmiecia dalej.
No, dowartościowałeś się już? Głupie masy będą kupować ten szmatławiec, a ty, członek elity
narodu będziesz się nadal z tych bezmózgich mas śmiał. Może to i lepiej... a teraz wyjdź na
świeże powietrze, to ci dobrze zrobi.

Może nie jestem wielbicielem CDA, ale..., trochę kultury ludzie bez przesady, przecież tego szmatławca nie ma co kupować :P

Nie rozumiem tylko jak można kupować pismo dla tzw. dodatków? Jak tak niektórym zależy na dodatkach to niech sobie kupi pani domu (chyba też wydawca Playa - bo mnie się rzuciło w oczy jak zamawiałem prenumeratę - a co? :)).
Prosty wniosek jest taki, że nie trzeba kupować szmatławców ;) (przepraszam nie mogłem się powstrzymać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy wie , że Play i CDA to pisma dodawane do płyt DVD więc najlepsze w nich są reklamy na co drugiej stronię więc niema w nich czegos takiego jak dobre teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 07:31, Makratos napisał:

Każdy wie , że Play i CDA to pisma dodawane do płyt DVD więc najlepsze w nich są reklamy na
co drugiej stronię więc niema w nich czegos takiego jak dobre teksty.


W CDA są reklamy, ale według mnie one w ogóle nie przeszkadzają. Każde pismo ma reklamy, bo inaczej nie zarobiłoby - zobacz sobie ile kosztuje reklama w CD Action na stronie Bauera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:15, Darkstar181 napisał:

>Idiotyczny jest też humor w tym szmatławcu ale jak masom odpowiada taki poziom to
> prosze bardzo. Niech kupuja tego śmiecia dalej.
No, dowartościowałeś się już? Głupie masy będą kupować ten szmatławiec, a ty, członek elity
narodu będziesz się nadal z tych bezmózgich mas śmiał. Może to i lepiej... a teraz wyjdź na
świeże powietrze, to ci dobrze zrobi.


No nareszcie zauwarzyłeś różnicę pomiędzy CDA a Play''em oczywiście mimo że play jest tańszy jego redakcja chce żeby nie tylko elita go czytała ale żeby takie głupie masy właśnie zmądrzały lecz CDA stara się do tego nie dopuścić ponieważ wtedy musieliby wysilić się na lepsze teksty ale czego można wymagać od meneli spod budki z tanim winem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2007 o 09:06, mamut maniek napisał:

No nareszcie zauwarzyłeś różnicę pomiędzy CDA a Play''em oczywiście mimo że play jest tańszy
jego redakcja chce żeby nie tylko elita go czytała ale żeby takie głupie masy właśnie zmądrzały
lecz CDA stara się do tego nie dopuścić ponieważ wtedy musieliby wysilić się na lepsze teksty
ale czego można wymagać od meneli spod budki z tanim winem.

Czego teraz uczą w szkołach, że ludzie nie wiedzą co to jest sarkazm, bądź ironia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 09:30, Darkstar181 napisał:


> No nareszcie zauwarzyłeś różnicę pomiędzy CDA a Play''em oczywiście mimo że play jest
tańszy
> jego redakcja chce żeby nie tylko elita go czytała ale żeby takie głupie masy właśnie
zmądrzały
> lecz CDA stara się do tego nie dopuścić ponieważ wtedy musieliby wysilić się na lepsze
teksty
> ale czego można wymagać od meneli spod budki z tanim winem.
Czego teraz uczą w szkołach, że ludzie nie wiedzą co to jest sarkazm, bądź ironia?


Nie teraz w szkołach starają uczyć się kultury i dobrego wychowania lecz jakby sie nie starali zaraz zaczną czytać CDA i cała ich praca idzie na marne bo w dzisiejszych czasach modne jest chamstwo i slang uliczny i bezpośrednie obrażanie polityków tak jakby nikt nie umiał sie wyluzować i być tolerancyjnym wobec innych (najwidoczniej CDA tego zakazuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 09:54, mamut maniek napisał:

Nie teraz w szkołach starają uczyć się kultury i dobrego wychowania lecz jakby sie nie starali
zaraz zaczną czytać CDA i cała ich praca idzie na marne bo w dzisiejszych czasach modne jest
chamstwo i slang uliczny i bezpośrednie obrażanie polityków tak jakby nikt nie umiał sie wyluzować
i być tolerancyjnym wobec innych (najwidoczniej CDA tego zakazuje).

Tak, to CDA jest odpowiedzialne za zło na naszych ulicach, slang uliczny, chamstwo i obrażanie polityków(którzy są sami sobie są winni że ludzie mają ich dosyć). Jawnie zakazują bycia wyluzowanym i tolerancyjnym...
A na poważnie, to niezłe bzdety teraz napisałeś. O ile wiem to politycy sami siebie obrażają, więc dlaczego naród ma tego nie robić? Tolerancja? Czepiaj się Giertycha, nie CDA...
Dziwne jest to że raz ludzie piszą że CDA pisze jakieś teksty starając się o "szczeniacki" humor, aby na siłę pokazać jacy to oni wyluzowani, a potem z kolei ktoś inny mówi że redakcja ta zabrania bycia wyluzowanym. Hipokryci.

Z mojej strony EOT. I tak już zeszliśmy z tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważył ktoś że o jakim piśmie by się nie dyskutowało, to zawsze wyłazi zgraja CDA fanów? :)

No ale swoją droą bardzo się cieszę że poziom Playa rośnie. Jak dla mnie jakiś tam poziom zawsze trzymał [ale najlepszy był o konsolach] ale teraz na prawdę niezłe pełniaki, sądząc po znajomych recki też niezłe, no fajnie. CDA rośnie konkurencja, a my - konsumenci - na tym korzystamy :). Oby tak dalej ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDA jest winne bo może nie zapoczątkowało tego wszystkiego ale to popiera a bycie wyluzowanym to nie szczeniacki
humor tylko taki z którego da sie śmiać i nikogo nie denerwuje Play trzyma znakomity poziom a CDA to kompletne dno normalni ludzie trzymają sie od tego z daleka a cała reszta niech se go czyta i tak już bardziej sie nie zgorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 10:07, Darkstar181 napisał:

Dziwne jest to że raz ludzie piszą że CDA pisze jakieś teksty starając się o "szczeniacki"
humor, aby na siłę pokazać jacy to oni wyluzowani, a potem z kolei ktoś inny mówi że redakcja
ta zabrania bycia wyluzowanym. Hipokryci.


Cholera, czy jeśli spotkają się dwie osoby o odmiennych poglądach, to juz są hipokrytami? Czyli wszyscy jesteśmy hipokrytami! Człowiek całe życie się uczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2007 o 00:15, Darkstar181 napisał:

Heh, zorientowałeś się że należysz do tej mniej liczebnej grupy, co? :)

Nie należe do żadnej grupy.

Dnia 15.08.2007 o 00:15, Darkstar181 napisał:

Taa... a inne pisma które podobną ocenę wystawiły tej grze, to pomijamy, prawda?
Ocena była taka, a nie inna, bo recenzenci prawdopodobnie za krótko grali w grę. Poważne bugi
które są w grze, ukazują się tak naprawdę po kilku dniach grania, a nie w pierwszych godzinach
gry.

I co? To ma ich usprawiedliwiać że zrobili z G3 bóstwo? Grali za mało i inni też tak oceniali? Śmieszysz mnie.

Dnia 15.08.2007 o 00:15, Darkstar181 napisał:

No, dowartościowałeś się już? Głupie masy będą kupować ten szmatławiec, a ty, członek elity
narodu będziesz się nadal z tych bezmózgich mas śmiał. Może to i lepiej... a teraz wyjdź na
świeże powietrze, to ci dobrze zrobi.

Schelbiasz mi ale nie jestem członkiem jakiegoś elitarnego klubu bogaczy więc piszesz brednie. Ja też ci radze wyjść na pole, podój sobie krówki., pozbieraj ziemniaki z pola...

Dnia 15.08.2007 o 00:15, Darkstar181 napisał:

Hmm... czyli według ciebie zarówno CDA, jak i Play mają "cienkie" teksty,ale tylko to pierwsze
pismo zalicza się do szmatławców, tak? Ciekawa logika.

Bo CDA jest debilne a PLAY tylko cienki. Ja tak uważam i wyraziłem swoje zdanie.

Dnia 15.08.2007 o 00:15, Darkstar181 napisał:

Okey, starczy tego przekomarzania, i tak Playa nie kupię, a i CDA ostatnio mi nie podchodzi.
Trzeba zaczekać do recki Call of Duty 4:)

CoD jest słaby...na 3 części się srogo zawiodłem...4 nie kupie raczej. W sumie to sprzedają jedno i to samo, liniową grę w której jesteś prowadzony za rączek. Wole jak masz trochę swobody w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zamiast Sarge''s War dali Army Men RTS, to już bym koczował pod kioskiem :). A tak - do poczytania kupiłem już CDA, do pogrania mam DS:LoA, więc do nowego Play''a jakoś mnie nie ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować