Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

MotoGP 07 - betatest

26 postów w tym temacie

mam takie pytanie, czy ten uslizg tylnego kola w zakrecie prowadzi do wywrotki ? bo jesli tak to wyglada to na to ze jest to po prostu pelna symulacja (tzw. sim 100%), podobnie jak Bobek gram w Moto GP 2 i na tym wlasnie poziomie jest wiele ograniczen, jak chocby to ze nie mozna wziasc zakretu na hamulcu ani uzywac powerslide''a gdyz zawsze prowadzi to do wywrotki. Co innego na poziomie sim 0% (arcade) gdzie mozna uzywac tych udogodnien do woli :) I co do tego poziomu symulacji mialbym pytanie: Czy jest mozliwosc wyboru poziomu symulacji, czy jest jeden, z gory narzucony bez mozliwosci zmiany ? bo jesli tak to z pewnoscia gra straci wielu zawodnikow z czolowki polski (w tym m.in. mnie i bobka), ktorzy specjalizuja sie w trybie sim 0%) jakby ktos chcial wiecej informacji zapraszam na liga.motogp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 17:59, grzesiekpl88 napisał:

mam takie pytanie, czy ten uslizg tylnego kola w zakrecie prowadzi do wywrotki ? bo jesli tak
to wyglada to na to ze jest to po prostu pelna symulacja (tzw. sim 100%), podobnie jak Bobek
gram w Moto GP 2 i na tym wlasnie poziomie jest wiele ograniczen, jak chocby to ze nie mozna
wziasc zakretu na hamulcu ani uzywac powerslide''a gdyz zawsze prowadzi to do wywrotki. Co
innego na poziomie sim 0% (arcade) gdzie mozna uzywac tych udogodnien do woli :) I co do tego
poziomu symulacji mialbym pytanie: Czy jest mozliwosc wyboru poziomu symulacji, czy jest jeden,
z gory narzucony bez mozliwosci zmiany ? bo jesli tak to z pewnoscia gra straci wielu zawodnikow
z czolowki polski (w tym m.in. mnie i bobka), ktorzy specjalizuja sie w trybie sim 0%) jakby
ktos chcial wiecej informacji zapraszam na liga.motogp.pl

Co do sterowania to na padzie (w moim przypadku xbox 360 pad) mozna osiagac nieporownywalnie lepsze wyniki niz na klawiaturze czy jakimkolwiek innym controllerze. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz wszystko staje sie jasne :) kazdy ma troche racji we wszystkim hehe:) to nie pozostaje mi nic innego jak poprostu poczekac do momentu wydania gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Co prawda gra nadal wykorzystuje DirectX 9 - na szczęście, bo raz, że mało który gracz w komputerze używa Visty, a dwa, że konsole nie obsługują DirectX 10" -> Brednie, konsole jako pierwsze obsługiwały DirectX 10 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować