Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Eye of the North - dostawa na 2 dni przed premierą!

76 postów w tym temacie

Ha już dzisiaj jakoś popołudniu zamówię, tylko jedno mam pytanie. Aby dostać 2 dni przed premierą muszę wziąć kuriera czy normalną wysyłkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 20:46, Tadzioo11 napisał:

Nie ufarm preorderowi GW na gram.pl - wole media markt :)
Daje skrzynke piwa + 50zł na to ze wiekszosc graczy dostanie pare dni po premierze.
Masterlink nie jest firma ktorej bym zaufal na miejscu cdp, ale to tylko moje zdanie. Po prostu
sypia sie przy wiekszej ilosci zamowien
Wole dac 15zł wiecej i miec gwen bez stresu i opoznien :)
Pozdrawiam


Potwierdzam... Masterlink nie jest firmą godną zaufania. Sam zamówiłem sobie Guild Wars podstawkę kurierem i czekam aż przyjdzie, patrze przez okno podjechał samochód Masterlinka a tutaj.... Wysiada kurier rozgląda sie wsiada do auta i sobie jedzie.... Potem musiałem się sam fatygować do ich magazynu po gierkę....
A tak wogóle to chyba nie dojdzie 2 dni przed ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, narzekacie z tą dostawą przed premierą :P
Albo to ja jakiś inny jestem, że nigdy nie rzucałem się na gry tuż po (lub nawet przed) ich wydaniu. GWEN na pewno kupię, ale pewnie koło września-października ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"wszystkie - dotychczasowe i przyszłe - zamówienia przedpremierowe na GW: Eye of the North zostaną zrealizowane na 2 dni przed oficjalną premierą"
To ja się zapytam raz jeszcze tym razem wprost. Czy "wszystkie" to znaczy zamawiane pocztą i kurierem, czy tylko kurierem, bo na ten temat nie ma już mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 09:51, Daerdin napisał:

To ja się zapytam raz jeszcze tym razem wprost. Czy "wszystkie" to znaczy zamawiane pocztą
i kurierem, czy tylko kurierem, bo na ten temat nie ma już mowy.

Podejrzewam, że jesli wszystkie - to wszystkie.
Przy czym traktuj słowo "zrealizowane" jako "wysłane". A nie "dostarczone".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jedno... Jeżeli potwierdzić mamy 5 dni przed wysyłką + 2 dni przed premierą = daje mi 7 dni przed premierą czyli idealnie w event GWEN. Czy jeżeli zmieściłem się w limicie 5000 pierwszych osób to czy dostane po potwierdzeniu klucz Pre-order Pack, żebym mógł pograć w Sneak Peak Weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 10:31, Domaku napisał:

Mnie zastanawia jedno... Jeżeli potwierdzić mamy 5 dni przed wysyłką

Albo zapłacić przelewem...

Dnia 15.08.2007 o 10:31, Domaku napisał:

+ 2 dni przed premierą = daje mi 7 dni przed premierą

Jak będziesz tak kombinować, to w GWEN zdobędziesz tytuł Arcykombinatora.

Dnia 15.08.2007 o 10:31, Domaku napisał:

czyli idealnie w event GWEN. Czy jeżeli zmieściłem się w limicie 5000 pierwszych osób

To nic się nie zmieni.

Dnia 15.08.2007 o 10:31, Domaku napisał:

to czy dostane po potwierdzeniu klucz Pre-order Pack, żebym mógł pograć
w Sneak Peak Weekend?

Klucz przyjdzie wewnątrz pudełka. To nie zestaw przedpremierowy. Pudełko dojdzie teoretycznie w okolicach premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 23:48, Lord Asgaroth napisał:

Przeczytałem te posty... i tak się zastanawiam. Co Wam się stanie, nawet JEŚLI gwen przyszłoby
dzień po premierze. Albo 3 dni po. Czy komuś korona spadnie z głowy? Pójdziecie się popłakać
w kąt, bo "gla nie psysła"? Dżizas, ludzie, go get some real life O.o
Ja tam się cieszę, zamówiłem sobie od razu, a kiedy przyjdzie, to bez większego znaczenia,
w końcu i tak jest mnóstwo różności, które są do porobienia w tej grze.


Uff, a już myślałem,że ja jakiś dziwny jestem ^^
Uzależniłem się od GW, każdy kto mnie zna potwierdzi, ale jakoś nie popełnię harakiri jak dostanę paczkę trzy dni po premierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pozyjemy - zobaczymy..... nie zebym sie czepial ale: z dostawa GW:P byl spory problem (sam zreszta zrezygnowalem i sciagnalem z Anglii)... na GW:F tez sie gram.pl wywalilo ...podobnie bylo z GW:N...wiec poczekam z euforia do momentu kiedy przesylka bedzie juz spokojnie spoczywala w mojej szafie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahaha :D ! Super! Ekstra! Pyszota! Rozkosz! Fantazja! Ale klawo!

Myślałem, że spadłem z krzesła, czytając tego newsa (najbardziej zachwiałem się w na północny zachód, po przeczytaniu fragmentu: "10 bohaterów i 40", nie wiem dlaczego)!

Ja tam GWN nie zamawiałem z pre-orderem, nie mam więc żadnych złych wspomnień a czystą radość z możliwości otrzymania mojej wyczekiwanej gry wcześniej :) .

I cieszy mnie zapewnienie, cytuję: "wszystkie - dotychczasowe i przyszłe - zamówienia (...) zostaną zrealizowane na 2 dni przed oficjalną premierą." :D ! A się obawiałem, czy jeśli będę odwlekał złożenie zamówienia, to czy aby nie trafię do jakiejś późniejszej tury.

A czemu odwlekam? Ano, czekam na ewentualne nowości za wPLNy, które mogą się w sklepie jeszcze pojawić. Może Ktoś Uprzejmy z CDP mógłby zdradzić, czy aby nie szykuje się dostawa jakichś standów, koszulek czy innych Figur Plastykowych Dużych ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 10:55, Olamagato napisał:

Klucz przyjdzie wewnątrz pudełka. To nie zestaw przedpremierowy. Pudełko dojdzie teoretycznie
w okolicach premiery.


Myślałem, że będzie tak jak podczas pre-orderów GW:N, że klucze dostanie się w ekranie zamówień... Pytam się z chęci gry podczas Sneak Peak Weekend, a pre-order packa nie zdążyłem zamówić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 21:11, SimekPL napisał:

Bedzie tak samo jak z Nightfallem... też miała być dostawa przed premierą, ja dostałem w dniu
premiery a masa osób nawet kilka dni po... Jak zwykle zagrywka marketingowa CDP.. pewnie tylko
2 dni przed premierą dostaną ludzie z Wa-wy...

Dobre sobie.... Ludzie z Wa-wy w najlepszym przypadku gwn dostali w dniu premiery....

@Sth`Devilish - sorry, jeżeli ktoś coś robi, to oczekuję, że będzie to robić dobrze.

@Lord Asgaroth - sorki, piszą, że dostawa na 2 dni przed premierą, to ma być na dwa dni przed premierą, niezależnie od tego jak duże znaczenie to ma, a nie już pora n-ty robią "chłyt marketingowy" który jest tyle samo warty co ten z kabaretu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłyt chłytem, ale to nie do końca CDP daje ciała, tylko wspaniały i przecudny masterlink. Albo przecudaczny.
Zastanawiam się kiedy CDP pójdzie po rozum do głowy i zmieni dostawcę. I dlaczego jeszcze tego nie zrobili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 13:17, Lord Asgaroth napisał:

Chłyt chłytem, ale to nie do końca CDP daje ciała, tylko wspaniały i przecudny masterlink.
Albo przecudaczny.
Zastanawiam się kiedy CDP pójdzie po rozum do głowy i zmieni dostawcę. I dlaczego jeszcze tego
nie zrobili...


Sorry, CDP obiecuje, to CDP ma dotrzymać a nie masterlink. Czy jeżeli np. obiecałbym ci podróż na księżyc i potem stwierdził, że się nie uda przez NASA ponieważ się nie zgodziła, to by była moja wina czy NASA?

Sorry, rzeczy których nie możesz dotrzymać, się nie obiecuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pir0 - to prawda, nie obiecuje sie rzeczy ktorych nie mozna dotrzymac, tylko ze zapomniales o tym ze mieszkamy w Polsce - u nas wszystko jest inne :)
Liczy sie tylko to zeby ludzie sie najarali na wysylke i zakupili, w koncu pare dni nie zrobi im roznicy...
No w najgorszym wypadku dostana podkladke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

albo naklejki... :P
A co do zależności między CDP, a masterlink. Nie bardzo wiem, co mogliby zrobić, kiedy przesyłki już zostały wysłane... dmuchać na kurierów, żeby szybciej jechali? Nie sądzę, żeby dawali takie info zakładając, że i tak mają to gdzieś, czy ludzie dostaną przed premierą, czy po. Po prostu uważam, że nie do końca powinni mieć ludzie pretensje do CDP, która niczego nie dostarcza, a do samej formy kurierskiej. No ale jak już wspomniałem, grzechem CDP jest utrzymywanie współpracy z firmą, która już tyle razy dawała ciała... plastelinowe ludziki u nich z pracy wyleciały, plastelinowa firma kurierska dalej ciągnie kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I have a bad feelings about this... ale czekam, mam nadzieje ze ktos kto bedzie pakowal paczki nazywa sie Goro i sie wyrobi ... pamietam z GW.NF jak padlo haslo ze pozno paczki przyszły do firmy stad opoznienie... bo nie mieli czasu pakowac... ech... MORTAL COMBAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować