Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xboksów 360 ciągle mało

30 postów w tym temacie

Ja sobie czekam na premiere PS3, X "kloc" mi nie jest do życia potrzebny.
Japończycy pokazali co myślą o X "kloc-u" i napewno premiera DoA4 coś zmieni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Po pierwszej, amerykańskiej premierze konsoli Xbox 360, Microsoft zapewniał, że chociaż urządzeń trafia na rynek mało, to klienci mogą się wkrótce spodziewać kolejnych dostaw. Obietnicy mniej więcej dotrzymano, ale nie bardzo wystarczyło to by zaspokoić zapotrzebowanie na sprzęt...

Przeczytaj cały tekst "Xboksów 360 ciągle mało" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu czekacie na PS3 ?

Hideo powiedział że różnicy technologicznej nie ma.
Xbox360 w przeciwieństwie do poprzednika jest zgrabny i ładny.
A PS3 wcale nie wygląda lepiej. Zaokrąglili teraz boki konsoli ot co. Poza tym ma taki snobistyczny wyraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Japonce xklcoa zaczna kupywac wtedy jak wyjda oczekiwane gry od japonskich producentow zapowiedzianych na ta maszynke min doa4 :-] . No moze byc to cisza przed burza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

J.a.k- czy jest różnica technologiczna to się dowiemy po premierze PS3, jakbyś nie wiedział konsole to przedewszystkim gry a nie jaką moc ma konsola, PSX i PS2 były słabsze technologicznie od konkurencji. Ja osobiście też czekam na PS3 i gry np. Tekken, MGS4, Motor Storm, KillZone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 11:34, Mr_Hyde napisał:

Zapomnialem dodac ,ze wersji PRemium brakuej na rynku ,a Core mozna dostac bez wiekszych problemow
.

Może to jest problem M$ że wersje Core mało kto kupuje bo jest nie opłacalna, zamiast dwóch wersji mogli zrobic więcej wersji Premium i byłoby wporząsiu. W przypadku PS3 nie będzie żadnych dwóch wersji wiec bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajac Sony bedzie jedna wersja pdostawowa ,a reszte peryferii sobie dokup j(ak to ma miejsce w xbox 360 core ;P) aby cena samego tostera byla mniejsza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 12:43, f5k napisał:

J.a.k- czy jest różnica technologiczna to się dowiemy po premierze PS3, jakbyś nie wiedział
konsole to przedewszystkim gry a nie jaką moc ma konsola


Ale J.a.k jeśli dobrze zrozumiałem pisał o różnicy technologicznej a nie o ilości czy jakości gier na konsolę, więc trochę nie rozumiem twojego posta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole PeCeta :) Ale jak miałbym wybierać między ps3 a xbox360 to wybrałbym produkt sony... No cóż i tak konsloe nigdy mnie nie przekonają, a że produkują za mało xboxow to już nie moja sprawa... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 13:40, GeoT napisał:

> J.a.k- czy jest różnica technologiczna to się dowiemy po premierze PS3, jakbyś nie wiedział

> konsole to przedewszystkim gry a nie jaką moc ma konsola

Ale J.a.k jeśli dobrze zrozumiałem pisał o różnicy technologicznej a nie o ilości czy jakości
gier na konsolę, więc trochę nie rozumiem twojego posta :D

Przecież pisałem że o tym czy jest jakaś różnica technologiczna Xboxa 360 i PS3 dowiemy się po premierze PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wywnioskowałem, J.a.K napisał, że woli nowego iksa od PS3, bo bardziej mu sie podobają kształty, cokolwiek miałoby to znaczyć, a ja nie patrzę na to jak konsola wygląda, ani jaką ma moc. Ja czekam na PS3 z przynajmniej kilku powodów, między innymi nowe Gran Turismo i nowe Final Fantasy, i kupie PS3 bez względu na wygląd i moc, a ktoś, kto woli nowego iksa tylko ze względu na wygląd, jest po prostu głupi. Ja uważam, że XBox360 jest po prostu do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować