Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout Online? Interplay gotowy

77 postów w tym temacie

swietnie , bardzo sie ciesze! Mam nadzieje ze to bedzie wielki powrot tego giganta. Zaczynam zbierac kase na gre i abonament;]
Co do powyzszych postow, nie musicie odrazu tak najezdzac na F3 od bethesdy, amoze chlopaki sie postaraja i zrobia dobra gre? Wiadomo to nie bedzie to samo co wczesniejsze czesci od black isle ktorzy byli mistrzami gatunku, ale nie moze byc az tak tragicznie jak wam sie wydaje.
A Fallout Online to bedzie cos, nie dosc ze abonament postawi firme na nogi to jest niemal pewien, ze zrobia swietna gre.
(Pomyslcie sobie o zbrojach... mmm albo bosach mutantach;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sporo w tym racji (Andrev Griffin)... jedna uwaga: problem przeludnienia rozwiazaloby oparcie swiata na modelu znanym z Guild Wars (instance)...mogloby to jednak wplynac nienajlepiej na losy gry (finanse!!! - otwarty swiat gry i dynamiczna ekonomia przyciagaja mase graczy a firma zbija fortune na abonamencie --> zamkniety swiat znacznie ogranicza takie mozliwosci) a badz co badz Interplay ciagle stoi z kasa do tylu.... zgadzam sie jednak ze skasowanie Van Burena bylo mordem na serii a pomysl z wersja MMO jest lekko podejrzany (szczegolnie jesli jej glownym celem ma byc wyciagniecie Interplay''a z finansowej zapasci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 11:23, Stwór napisał:

Ratujcie Fallouta;) do dzieła!:)

Ale od czego niby mają go ratować?

Sam pomysł mi się podoba, o ile nie zrobią kolejnego hack''n''slasha online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak MMO mnie odrzucają tak w Fallouta online pewnie bym pograł ale nie liczyłbym na brak abnamentu szczególnie, że Interplay dopiero staje na nogi po dawnym upadku. Szkoda, że wyprzedali prawa do single''a a nie do MMO. Choć pewnie byłoby to mniej opłacalne to jednak lepsze dla graczy no ale to co robi Bethesda to trochę inne podejście do falla. Co nie znaczy, że gorsze. Nie gorsze ani lepsze jak narazie, czas pokaże co wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to ciekawe :) ! Nie ciągnie mnie do Fallouta 3 by Bethesda, ale wersja online, popełniona przez Interplay, miałaby bez wątpienia większe szanse zainteresowania mnie (mam tylko dziwne przeczucie, że skoro gra ma być dla Interplaya "kluczowa", to jednak BĘDZIE mieć, niestety, abonament"). Choć, z drugiej strony - wtedy to ja już będę tłukł (chyba) w GW2 :P .

No, ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Co do powyzszych postow, nie musicie odrazu tak najezdzac na F3 od bethesdy, amoze chlopaki sie postaraja i zrobia dobra gre? Wiadomo to nie bedzie to samo co wczesniejsze czesci od black isle ktorzy byli mistrzami gatunku, ale nie moze byc az tak tragicznie jak wam sie wydaje."

1. Zupełne ignorowanie logiki (picie 200 letniej wody z kibla ma leczyć?)
2. NUKLEARNA KATAPULTA ŁOJEZUALECOOL (czyli całkowicie bzdurna, bezpodstawna i nielogiczna broń w świecie Fallout)
3. Bractwo Stali w ciągu 20 lat na wschodnim wybrzeżu (a pamięta kto zapaść w jakiej byli podczas Fallout 2? Z 80 letniej drogi w dół nie zawraca się szybko, w ciągu 20 lat)
4. Supermutanci na wschodnim wybrzeżu (litości, mordujemy temat supermutantów od 10 lat)
5. Behemoth czyli przemutowany supermutant? Szkoda że nic o tym nawet nie wspomniano. Nawet w F2, czyli 80 lat później.
6. VATS, czyli real-time z pauzą. NIC więcej.
7. Todd Howard i Pete Hines, odpowiedzialni za gwałt na serii TES jakim był Oblivion. Facet odpowiedzialny za tworzenie świata TES został wylany, ale dalej na forach TES działał,usiłując spoić Obliviona z resztą universum TES. W końcu poddał się i duża część fanów TES (tych co przygodę zaczęli od Morrowinda i wcześniej)uważa Obliviona za karygodny non-canon. Mając to na względzie, czy Fallouit 3 będzie grą będącą wiernym spadkobiercą F1 i F2?

"A Fallout Online to bedzie cos, nie dosc ze abonament postawi firme na nogi to jest niemal pewien, ze zrobia swietna gre.
(Pomyslcie sobie o zbrojach... mmm albo bosach mutantach;] )"

Proszę, zapoznaj się z sytuacją finansową Interplaya:

http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=38405

Zajmujemy się Interplayem od dłuższego czasu i wież mi, gdy mówię, że Caen nie stworzy niczego, bo nie ma jak.

A Kulawcu, wiedz, że ciebie kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Fallout Online to może byc coś interesujacego. Potencjał tej gry jest tak duży, że warto by się takim sposobem gry zainteesować. Sam z chęcią bym poganiał po pustyniach post-nuklearnych handlujac z innymi żywymi graczami i ubijając mutanty. Wreszcie jakiś interesujący mmo w klimatach s-f a nie ciągle to machanie mieczem i rzucanie fireballi. Błagam zróbcie coś takiego! Tylko ciekawe jaki by był abonament. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fallout online to naprawde moze byc cos dobrego, do tej pory ze swieca szukac interesujacych gier online w swieci postnuklearnym, zarowno to jak i tabularasa anetu moze byc naprawde ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Andrev Griffin
Jasne, że Fallout w zamierzeniu miał być (i był...i będzie ;) ) crpg dla pojedynczego gracza. Ale skoro Blizzard z rts-a stworzył najlepiej sprzedające się MMORPG wszech czasów, to nie widzę przeciwskazań aby w świecie Fallouta nie zrobić gry online. Znaczy...żeby mnie źle nie odebrać. Jestem przeciwnikiem wszystkiego co z MMO związane, wszelkich prób wyciągania dodatkowej kasy od użytkowników itp. Ale do Fallouta ( i Interplay''a) mam tak wielki szacunek, że naprawdę interesującym wydaje mi się pomysł, na stworzenie wieloosobowej rozgrywki w tym postnuklearnym świecie.
Ps: Racja, szanse na powstanie są raczej niewielkie. Nie dość, że kapitał żaden, to dług wciąż istnieje...Ale, skoro "Inteplay gotowy"... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yatta - Interplay naprawde zrobil wiele ciekawych gierek i teraz czekam z niecierpliwoscia na ten tytuł =D

co do pieniędzy - każdy fan może po dolarze wysłać to pewnie coś tam się uzbiera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że oni nie robią wersji MMORPG Fallouta dla graczy - tylko dla siebie. Tą jedną produkcją chcą przeistoczyć klęksę w zwycięstwo i znowu co nieco wyskrobać z Interplaya - to czy gra będzie udana czy nie, nie będzie miało najmniejszego znaczenia. Grunt, zeby przyniosła oczekiwany zysk i pozwoliła na spłatę długów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeeeee wkońcu będę mógł zagrać ghulem albo supermutantem :) aczemu przeludnienie? jeżeli były by całę usa a nawet jeszcze lepiej usa kanada i meksyk to dopiero byłby odjazd tyle km do zwiedzania i dodatkowo limit graczy na serwie wystarczył by

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieje ze to bedzie prawdziwy fallout a nie to co robi betshada. A co do abonamentu to i tak polowa graczy bedzie grala na pirackich serwerach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro Fallout Online ma postawić Interplay na nogi to z pewnością abonament będzie. Osobiście nie mogę się doczekać , ale najlepiej byłoby gdyby dało się grać bez płacenia abonamentu lecz bez kilku tam "bajerów" jak to jest teraz w darmowych MMO. Nic, poczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować