Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo gry Medal of Honor: Airborne zapowiedziane

69 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2007 o 13:04, Galadin napisał:

Co takiego jest w tym MoH? Nie widzę różnicy od CoD. Może ktoś bardziej opisać różnice?

CoD:"Misje oparte są na prawdziwych bitwach, jakie odbyły się w latach 1942-45. Są to np. bitwa o Stalingrad, walki w Normandii, czy w Ardenach. Całość kończy się zajęciem berlińskiego Reichstagu przez Armię Czerwoną 30 kwietnia 1945 r."

MoH:"Celami gracza jest eliminacja sił niemieckich w zróżnicowanych zadaniach, od lądowania na Omaha Beach poprzez walki w Afryce Północnej, do szturmowania fortu Schmerzen, rozdzielone na 6 misji, po 3-4 etapy. "

fabułą się różnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 21:13, awesome napisał:

Juz nie mogę się doczekac tej demówki. Ciekawe jak to bedzie wyglądało.........

Tak jak na pierwszych filmikach. Z tego co pamiętam to jest to ta operacja Husky ze słynnym zamczyskiem(zameczkiem?) z dwoma reflektorami służącym za kwaterę Niemiecką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że misja w demie będzie zachęcająca czyli najlepiej jkaby dali misje w której gra lepiej będzie chodzić.No to se rozkręcę grę minimalnie:) ale zawsze coś z tego co widialem na trailerach to całkiem fajnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie mogę się doczekać dema, zwłaszcza, że raczej nie nastawiam się na razie na zakup pełnej wersji. Przynajmniej pogram sobie w wersję demonstracyjną a jeśli gra mnie zachwyci to może zamiast CoD 4, kupię nowego Medala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak bedzie działac na Galaxy 7600 ddr3?heh.. moja grafika powoli wymieka:P ,ale i tak nie kupie lepszej,bo karty graficznie nie sa wrte swojej ceny a za rok roku staja sie nic nie wartym smieciem,zeby nie grafika to pewnie z moimi 2 gb ram i c2d spelnialbym wymagania zalecene.. a tak? zostaje low?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napewno pogram w demko ale wątpie żebym kupił te gre bo spełniam minimalnie ponad minimalne wymagania a gra wtedy pewnie nie wygląd zachecajaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ściągne demko, jeśli nie będzie sporo ważyć - ale jak bedzie chodziło, to nie wiem - mam nadzieję, że będzie lekko klatkować na low :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mialem przyjemnosc grac w MoH Airbirne od 9.do 12.08.2007 na D-Day Hel gra bardzo ladna graficznie,tam swoje kompy promowala marka HP z seri Pavilion o ile na stacjonarnych chodzila prawie plynnie to na laptopach sie ciela.Podawane 1024 Ramu to zdecydowanie troszke za malo na plynna gre.

20070819102826

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Podawane 1024 Ramu to zdecydowanie troszke za malo

Dnia 19.08.2007 o 10:28, COBRE napisał:

na plynna gre.

A możesz powiedzieć coś więcej o konfiguracji komputerów na których grałeś? Wiesz, procesor, karta grafiki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RAM 1024
Intel Pentium D 925 Dual Core
karta graficzna NVIDIA GeForce 8400 GS
system Windows Vista

A laptopy mialy chyba GeForce 7400 jak dobrze pamietam

20070819111805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 09:31, danzelmario napisał:

ciekawe jak bedzie działac na Galaxy 7600 ddr3?heh.. moja grafika powoli wymieka:P ,ale i tak
nie kupie lepszej,bo karty graficznie nie sa wrte swojej ceny a za rok roku staja sie nic nie
wartym smieciem,zeby nie grafika to pewnie z moimi 2 gb ram i c2d spelnialbym wymagania zalecene..
a tak? zostaje low?:/

Low? Chyba żartujesz. Ja na tej samej grafie (na agp x4 xD) i o wiele gorszym sprzęcie gram w najnowsze gry na maksymalnych (lub prawie) ustawieniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować