Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Turniej Fury - 1 mln USD do wygrania

32 postów w tym temacie

Hehe, niezłe, niezłe :) . I pomyśleć, że w takim GW turniej "stutysięczny" jest rozciągnięty na niemalże rok...

Ech, gdyby nie ten przeklęty "dobrowolny abonament"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 21:05, extragracz napisał:

Hmm... to wy tu sobie komentujcie, a ja tym czasem skoczę po ten milion. Zgoda?

Ja nie mam nic przeciwko. Zastanawia mnie tylko, gdzie skoczysz po ten milion i jak go zdobędziesz... Przecież w newsie (i na stronie gry) jest wyraźnie napisane, że mniej więcej milion dolarów to łączna suma nagród, a nie nagroda dla zwycięzcy... Zresztą już raz w tym temacie o tym wspominałem.

MonkOfWar

Dnia 15.08.2007 o 21:05, extragracz napisał:

Ech, gdyby nie ten przeklęty "dobrowolny abonament"...

Ale nie wydaje mi się, żeby to stanowiło jakiś problem przy uczestniczeniu w turnieju (przynajmniej w tym pierwszym). :) Konto premium oczywiście zapewnia wiele korzyści (i to całkiem niezłych), ale bez tego też da się grać. :) Poza tym ten turniej jest częścią otwartej bety, więc chyba nie będzie jeszcze kont premium. Czyli wszyscy będą mieli równe szanse. Ja na razie nie widzę powodów do narzekań. :)

Ha, już mam ściągnięte ponad 580 MB klienta. ;) Tak więc, jeśli nie będzie żadnych problemów ze ściąganiem, w ten weekend sobie pogram. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, za darmo to se pobiegac będzie możńa po świecie ^^ Ale i tak Ci co zapłacą będą w rankingach pierwsi :P Tak już jest i chyba nic tego nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w niedalekiej przyszłości będzie skakać pod sam sufit. ;-)
Nie skorzystam, ale życzę wszystkim powodzenia.
Firmy na tym nieźle zarobią. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 08:16, Garlach napisał:

Hehehe, za darmo to se pobiegac będzie możńa po świecie ^^ Ale i tak Ci co zapłacą będą w rankingach
pierwsi :P Tak już jest i chyba nic tego nie zmieni


Bo tych co nie zapłacą nie bedzie wogole w rankingach ... Ludzie czytanie ze zrozumieniem sie klania, najpierw przeczytajcie co daje opłacanie abonamentu a potem komentujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować