Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guitar Hero na DS-a?

25 postów w tym temacie

Kusząco? Lepiej sobie kupić iksa 360, i gitarę. Pomijając już to, że sterowanie mija się z celem, bo to już jest robione raczej "na siłę". Widząc takie coś, naglę zapałałem miłością do FoFa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG, wygląda żałośnie i jest mocno przekombinowane... wolałbym już pograć w cudowną gierkę Electroplankton [też na DS], której obsługa już nie sprawia tyle trudu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, granie w gry muzyczne na DSie na przykład w pociągu - blee xD Przy rockowych kawałkach za bardzo się szaleje :D Niepotrzebnie kombinują a i tak GH3 to nie ta jakość co poprzednie części - o wiele mniej piosenek, w sumie nic nowego a co rok mają być nowe części :|
Zresztą - mam lepszy pomysł - przeniesienie na DSa Rock Band - 4 osoby przy jednym handheldzie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 18:06, tykus napisał:

Lol, granie w gry muzyczne na DSie na przykład w pociągu - blee xD Przy rockowych kawałkach
za bardzo się szaleje :D Niepotrzebnie kombinują a i tak GH3 to nie ta jakość co poprzednie
części - o wiele mniej piosenek, w sumie nic nowego a co rok mają być nowe części :|
Zresztą - mam lepszy pomysł - przeniesienie na DSa Rock Band - 4 osoby przy jednym handheldzie
xD

Nie znasz się.
Na DS''a gry muzyczne są całkiem niezłe - takie Elite Beat Agents jest po prostu niesamowite: świetny humor, postacie (commander Kahn :), zgrabne historyjki do każdego utworu i całkiem rozsądnie rozwiązany gameplay (najbardziej intuicyjnie przy kawałku YMCA) i do tego wystarczy tylko stylus (nie licząc słuchawek do max komfortu). Osobiście nie widzę Guitar Hero na DS''ie - sterowanie może być za bardzo przekombinowane, a wspomniany wyżej tytuł i tak zdeklasuje "gitarę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 18:35, nievil napisał:

Nie znasz się.

Tjaa, zaraz, że się nie znam :P

Dnia 15.08.2007 o 18:35, nievil napisał:

/ciach/

Wiem, że są dobre gry na DS, także muzyczne. Ale do pełnego komfortu są potrzebne słuchawki no i dobrze zrobione sterowanie. Jakoś GH nie widzę na DS ;)
BTW grał ktoś w Guitar Legend na komórkę? To jest mocne, tylko coś kiepsko na mojej komie chodzi i nie mogę włączyć dźwięku - kawisze funkcyjne nie chodzą :/ http://i80.photobucket.com/albums/j165/leo5354/Game%20Pict/ce38ce52.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 20:33, Makratos napisał:

> Dawać Guitar Hero na PC, a nie na jakieś głupie DS''y czy inne PSP!!!

Żle mówisz.

A ty z kolei dobrze mówisz.
Moze być niezły exclusive dla Dual Screena, oj może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 18:35, nievil napisał:

Nie znasz się.
Na DS''a gry muzyczne są całkiem niezłe - takie Elite Beat Agents jest po prostu niesamowite:
świetny humor, postacie (commander Kahn :), zgrabne historyjki do każdego utworu i całkiem
rozsądnie rozwiązany gameplay (najbardziej intuicyjnie przy kawałku YMCA) i do tego wystarczy
tylko stylus (nie licząc słuchawek do max komfortu). Osobiście nie widzę Guitar Hero na DS''ie
- sterowanie może być za bardzo przekombinowane, a wspomniany wyżej tytuł i tak zdeklasuje
"gitarę".


No widzę, że wiesz co dobre ;). Co do intuicyjnego sterowania, to na poziomie breezin go nie uświadczysz, natomiast na sweatin każdy dźwięk czy sylaba tekstu muszą być "pyknięte" :P (na cruisin też nie jest źle, znacznie bardziej intuicyjnie niż na breezin, a hard rocka jeszcze nie odblokowałem ;)). Humor rzeczywiście na bardzo wysokim poziomie, Monty Python by się nie powstydził, mało tego jest nawet parodia Naruto XD.

Guitar Hero na DS''a powinien być sterowany tak, że 5 przycisków to d-pad + L lub a,b,x,y + R - do wyboru, natomiast rysikiem szarpało by się struny (powinni zrobić coś jak twórcy Jam Sessions, czyli wykrycie intensywności szarpania ;)). Pomysł z doczepioną gitarą (przynajmniej w takiej formie jak na obrazku) jest beznadziejny, bo skoro DS''a miałbyś trzymać jak gitarę to gdzie byś odczytywał "nuty"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować