Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guitar Hero na DS-a?

25 postów w tym temacie

Jak zobaczyłem ten screen w newsie to z początku zdrowo się uśmiałem ;) Z drugiej jednak strony bardzo mnie ciekawi, jak rzeczywiście to rozwiążą. Widać GH zamierza naprawdę zaistnieć na wszelkich możliwych konsolach... tyle że co tacy jak ja, biedni użytkownicy pecetów złego uczynili, że GH nie może ukazać się również na komputery? Czy tak trudno jest przenieść tę grę na PC-ty? Przecież darmowe, niedoskonałe co prawda (ale jest..), FretsOnFire jest najlepszym przykładem na to, że nic nie jest niemożliwe, no a fakt że kontroler-gitara z Xbox360 sprawdza się również na komputerach w wspomnianym wyżej FoF mówi sam za siebie :) Skoro użytkownicy DS-ów będą mieć, to ja też chcę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też wydaje się być przekombinowane. Ale zobaczymy jak to będzie działało w praktyce, bo w zasadzie od tego wszystko będzie zależało :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, jakby chcieli to rozwiązać - może do gry dodawaliby jakąś nakładkę na DS? :P
Chociaż mi się wydaje, że gra na DS nei będzie taka fajna jak na konsoli - tam to czujemy jak gramy, a tutaj na takim małym czymś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować