Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 01/2006

169 postów w tym temacie

Wlaśmie nabyłem nwy numer :))) Musiałem przedrzeć się przez śnieżyce ale co tam nic nie stanie mi na przeszkodzie by dotrzeć do kiosku :D Obawialem sie tylko odpowiedzi napytanie czy jest z dvd ale było i jest gites. Jutro w pracy będę sie delektować lekturą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ooo to dobrze, że może powrócić, bo niektóre odpowiedzi były rozbrajające :D dobry pomysł z dialogami miesiąca. przy Smuggu to czasami strach sie odezwać, bo walnąć można głupotę czasami i jeszcze potem będzie sie w AR :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne są gry :) Zwłaszcza Singles. Ale one były chyba z pół roku temu w Focusie :D Recki też spoko. I aż strach pomyśleć że Thiefa III z przed 2 lat spolonizowali teraz dopiero :/

Ale jak by co to nic nie mówiłem. Nie mam zamiaru trafić do Złapanych w sieci. Chyba że palniecie tam reklamke mojego fora :P.

P.S.
Pozdro dla Smugga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe pudełko jest fajne. Mam nadzieję, że takie już zostanie i będą się tego trzymać. Bo tak to raz były "grube" pudełka, raz tekturki, raz slimboxy. Mam nadzieję, że w końcu przy czymś zostaną i będą się tego trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 16:31, Budyn napisał:

Smuggler, a może dasz małą, maluteńką podpowiedź co będzie w następnym numie, co?


Jasne. Za jakies 4 tygodnie. A poki co - w kolejnym nr CDA beda recenzje, zapowiedzi, pelne wersje gier itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już jest nowy CDA? U mnie w sklepie na półkach lezy jeszcze smętnie 12\05... Będe musiał sie zaraz ubrac po sam czubek głowy, uzbroić w łopate do odśnieżania i jazda na sklep!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No numer wpożądku tylko zaskoczyły mnie oceny pewnych gier mianowicie nowego Matrixa i Elite Sniper.Ta pierwwssza była głośno reklamowana i zapowiadała się bardzo ciekawie a tu lipa,Sniper też zapowiadał się bardzo dobrze i coś twórcom nie wyszło.Ciekaw jestem tego Singles,gdybym tylko miał miejsce na dysku pewnie bym zainstalował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 09:08, Sycylius napisał:

No numer wpożądku tylko zaskoczyły mnie oceny pewnych gier mianowicie nowego Matrixa i Elite
Sniper.Ta pierwwssza była głośno reklamowana i zapowiadała się bardzo ciekawie a tu lipa,Sniper
też zapowiadał się bardzo dobrze i coś twórcom nie wyszło.Ciekaw jestem tego Singles,gdybym
tylko miał miejsce na dysku pewnie bym zainstalował...


A znasz jakąś grę, która jest zapowiadana jako przeciętniak, badziew, rozrywka na kilka minut? Wszystkie zapowiedzi są szumne, dobre, piękne, rewelacyjne ... :) Recenzja ma właśnie na celu przedstawienie, jak ma się stan faktyczny finalnego produktu do zapowiedzi tegoż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać w Pool Shark 2 i muszę powiedziec, że gr ajest bardzo dobra. Trochę niedopracowany jest sytem uderzeń - ciężko z precyzją trafić, chodzi o to, ze nie da się gry obsługiwać klawiaturą, trzeb użyć myszki. A i to nie daje 100% pewności, że dobrze się ustawi uderzenie. Ale ogólnie gra bardzo przyjemna. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak dostałem w swoje łapki CDA od razu wziąłem się za czytanie N4S, Oblivion a chwile później ogrlądanie trailerów. I nie wiem czemu ale trailer Ghos Recon 3 zacina mi się zarówno podczas odtwarzania z DVD jak i HDD. Ktoś miał podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie najbardziej podobało mi się opowiadanie - recenzja N4S Most Wanted.
Settlersi i RCX też są niezłe, natomiast zawiodłem się na "Singlach".
Ale całość oceniam na 5-. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 12:13, Misiek690 napisał:

Jak narazie najbardziej podobało mi się opowiadanie - recenzja N4S Most Wanted.
Settlersi i RCX też są niezłe, natomiast zawiodłem się na "Singlach".
Ale całość oceniam na 5-. :D


5- na 10 czy 6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, ktoś z tymi Settlersami dał ciała (pewnie CDP dał tą ZE z Extra Klasyki i stąd te atrakcje) - filmiki zamiast w niskiej i wysokiej rozdzielczości są po polsku i angielsku (oba warianty w 320x200, oczywiście), brak czytanych wprowadzeń do misji w Nowych Misjach i Kampanii Amazonek no i Edytor, który nie działa (przynajmniej w Edycji DVD), chyba, że zainstaluje się grę z obrazów. Jak dla mnie, to jest to co najwyżej edycja pozłacana (a najbardziej pasowałoby polakierowana na złoto). W sumie cieszę się, że jak S3ZE była w Extra Grze, to nie kupiłem - rozumiem, że trzeba było coś wyciąć, by się gra zmieściła na 2 CD, ale za coś takiego to należałby się osobie odpowiedzialnej za to porządny kopniak w cztery litery. Ciekawe tylko, czy winien jest tu CDP czy CDA (ja bym tam obstawiał tego pierwszego, bo przeboje z edytorem były już w wersji z NXK)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swietny numer zreszta jak zawsze :D. Ankieta wypełnine i gotowa do wysłania. Pełne wersje sa super :D, dobiły mnie tez "Antyfańskie rozmówki" i ten obrazek z palmą od Smugglera :D:D:D. Bardzo dobry numer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować