Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bioshock - zapowiedź

66 postów w tym temacie

Lucas the Great

Dwa słowa, które zrozumieją gracze-weterani: System Shock. Nie trzeba było nawet grzebać w pamięci, prawda? Ta gra była czymś wielkim. Jej twórcy są odpowiedzialni za nowy projekt, o którym sporo się mówi od dłuższego czasu - Bioshock. Najwyższa więc pora, by na gram.pl pojawiła się zapowiedź owej gry...

Przeczytaj cały tekst "Bioshock - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 19:31, Sephirath napisał:

Heh, System Shock + Fallout? Może być ogniście...


Moze i nie będzie.

Kto tam takich bzdur napisał w tym tekście. System rozwoju postaci został zminimalizowany do "min". Nawet nie chce mi sie porównywać BS do tych dwóch wspaniałych gier.Ile to już własnie gier przed wydaniem miało być takie wspaniałe jak Fallout SS i baldur? I co były ? NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie demko wymiata wszytsko co bylo od czasow HL2 (nie tak dawnych właściwie, nawiasem mowiac). A klimat zrobil ze mnie miazge... 28 chyba premiera, wiec kase sie zbierze a potem sru do sklpeu, bo gra jest warta i obok Masseffect najwiekszy killer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla kogoś kto od dawna śledzi wszelkie newsy dotyczące gry (np. dla mnie) artykuł nie jest zbyt odkrywczy. Ale z drugiej strony taki "newsowy odgrzewany kotlet" czasem również można zjeść ze smakiem. Żałuję jedynie, że CDP nie jest dystrybutorem Bioshocka w Polsce :(

PS. Polecam filmik pt. "Polowanie na Big Daddy''ego" dostępny na oficjalnej stronie gry, robi wrażenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 19:39, Verbatim napisał:

Kto tam takich bzdur napisał w tym tekście. System rozwoju postaci został zminimalizowany do
"min". Nawet nie chce mi sie porównywać BS do tych dwóch wspaniałych gier.Ile to już własnie
gier przed wydaniem miało być takie wspaniałe jak Fallout SS i baldur? I co były ? NIE.


Ale miedzy nimi wogle nie ma porownania. to tak jakbys powiedzal "eee co jest lepsze PES6 czy Crock 2?". Są to inne gry i trzeba na nie patrzec osobno. a jesli sadzisz ze ta gra nie ebdzie sie niczym wyrozniac z tłumu, zapraszam do dema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 19:47, Galileo napisał:

Hej?! Jak w to grałem! - powinno byc chyba Ja w to grałem. Pozdro :D

Słusznie, przeoczyłem w obróbce - już poprawione - dzięki za czujność. Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 19:56, Lucas the Great napisał:

> Hej?! Jak w to grałem! - powinno byc chyba Ja w to grałem. Pozdro :D
Słusznie, przeoczyłem w obróbce - już poprawione - dzięki za czujność. Pozdro :)


Oprócz tego napisałeś raz ''Raputre'' zamiast ''Rapture'' i ''pomorskie'' zamiast ''podmorskie'' (chociaż może się okazać, że Rapture leży koło Pomorza :D ). Ale nie przejmuj się, bo text bardzo fajnie napisany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to arcydzieło. Świetna grafika, boska mechanika gry i co najważniejsze klimat retro art-deco. Zarówno postacie jak i wnętrza to istny majstersztyk. Czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ciekawa tematycznie i zapewne zagram. Mam tylko obawy co do grywalności. Gra może i ładna, ale... No właśnie - ale. Tribes V. było ciekawe pod względem fabularnym, ale już trochę nudził od połowy kampanii. No cóż - się zobaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować