Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bioshock - zapowiedź

66 postów w tym temacie

Bioshocka po angielsku, wsztrząśnięty nie mieszany. Cenega powinna zrobic tak jak z Oblivionem- wydac grę po angielsku i dołączyc CD ze spolszczeniem. Wtedy zadowoleni byliby wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 09:55, Bezimek napisał:

Ze swojej strony ( dla malkontentów) prosiłbym o porówanie ceny Bioshock EK z ceną Halo 3 EK.
Plastikowy nocnik z tej drugiej nie jest wart prawie 500 złotych !! I kto tu podchodzi niepoważnie
do posiadaczy konsol.


ze swojej strony prosilbym zebys porownywal rownorzedne edycje. wspomniana przez Ciebie edycja h3 z plastikowym nocnikiem to nie EK a Legendary, EK rowniez istnieje, nie ma nocnika i jest zdrowo tansza. plus nikt Ci nie kaze kupowac edycji kolekcjonerskich. kup sobie zwykla i poprostu graj, a wersje specjalne zostaw dla ludzi ktorych na to stac.

co do ceny wiedzmina - chlopaki robia ta gre kilka lat, wydali na nia fure siana, gra zostanie wydana na calym swiecie, zatem nie jest to popierdolka do kosza z grami za 10zl. cenia swoja prace, wierza ze jest tyle warta, stad taka cena. jesli uwazasz ze to za duzo to rozwiazanie jest proste - nie kupuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 07:50, Rosołek napisał:

Ech, Cenega nie potrafi robić wydań kolekcjonerskich. Bonusowe płyty i figurka Big Daddy''ego
+ metalowe pudło za 180 zł. Może 20 osób to kupi...


Kolejny futurolog.
Tą EK nie robiła Cenega na wyłączność dla Polski tak jak to robił cdp z herosem5, to EK robiło 2kgames. Więc mamy takie samo EK jak ludzie na zachodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" ze swojej strony prosilbym zebys porownywal rownorzedne edycje. wspomniana przez Ciebie edycja h3 z plastikowym nocnikiem to nie EK a Legendary, EK rowniez istnieje, nie ma nocnika i jest zdrowo tansza. plus nikt Ci nie kaze kupowac edycji kolekcjonerskich. kup sobie zwykla i poprostu graj, a wersje specjalne zostaw dla ludzi ktorych na to stac."

Mój błąd -wersja z plastikowym nocnikiem jest nazwana legendarną i moim zdaniem jest tak dlatego (nazwa), że głupota ludzi którzy ją kupią można nazwać "legendarną". Zresztą chodziło mi o to, że zakupy wersji EK/Legendarnych gier są całkowicie pozbawione sensu , no może poza szpanem " że było mnie na taką wersję stać".

" co do ceny wiedzmina - chlopaki robia ta gre kilka lat, wydali na nia fure siana, gra zostanie wydana na calym swiecie, zatem nie jest to popierdolka do kosza z grami za 10zl. cenia swoja prace, wierza ze jest tyle warta, stad taka cena. jesli uwazasz ze to za duzo to rozwiazanie jest proste - nie kupuj."

Aż strach pomyśleć ile będzie kosztował Duke Nuken Forever jeśli zostanie wydany przez CDP. Chłopaki robią tę grę chyba z 10 lat :( Na szczęście nie będę musiał w/w gry kupować - dziekuję za radę. Ogólnie nie intersuje mnie ile twórcy wydali na dana grę - liczy się tylko przelicznik jakości do ceny i jeśli jest on mierny wtedy gry nie kupuję. Zresztą godzenie się odbiorców na zwiększanie cen produktów - gier jest przykładem nie dbania o swoje interesy oraz faktem powodującym wzrost, w rozpatrywanym przypadku, piractwa komputerowego :(


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe porownanie. wiedzmin jest ciagle w produkcji, chlopaki nie robili przystankow na inne gry ect. a DNF to na razie fatamorgana - nie wiadomo ilu ludzi nad nim pracuje, nie wiadomo ile jest zrobione ect. zatem daruj sobie kasliwe uwagi. nie rozumiem czemu wychodzisz z zalozenia, ze jesli cos powstalo w polsce musi byc tanie. Infernal rodem z polski nie oddaje skroki tanio, ale to i tak pikus w porownaniu z zachodnia cena. z wiedzminem bedzie podobnie - u nas 100zl na zachodzie ze $40 lub euro. pozwolny grze wyjsc i zobaczymy czy jest warta pieniedzy jakie za nia wolaja. jesli nie, studio red pojdzie z torbami a razem z nimi atari. za jakis czas bedzie demo, sciagnij, pograj i zdecyduj czy chcesz wymienic wklad swojej kieszeni na wiedzmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 19:52, Gofer31 napisał:

Znane są juz zalecane wymagania tej gry na PC?


Tutaj masz minimalne jak i zalecane wymagania dla Bioshock''a

Minimum Requirements

CPU - Pentium 4 2.4GHz Single Core processor
System RAM - 1GB
Video Card - Direct X 9.0c compliant video card with 128MB RAM (NVIDIA 6600 or better/ATI X1300 or better, excluding ATI X1550).
Sound Card - 100% direct X 9.0c compatible sound card
Hard disc space - 8GB free space

Recommended Requirements
CPU - Intel Core 2 Duo processor
System RAM - 2GB
Video card - DX9 - Direct X 9.0c compliant video card with 512MB RAM (NVIDIA GeForce 7900 GT or better) / DX10 - NVIDIA GeForce 8600 or better
Sound Card - Sound Blaster X-Fi series (Optimized for use with Creative Labs EAX ADVANCED HD 4.0 or EAX ADVANCED HD 5.0 compatible sound cards)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby jej nie skopali i będzie ok :) a wy dalej sie kłucicie o EK dzieci?
Przestańce . to nie jest miejsce do spamu
A co do bioshocka to zapowiada sie pysznie ciekawe czy to jak potraktujemy ludzi będzie wpływało na to jak oni potraktują nas ( ten olbrzym 2 metry co go oswoimi żeby nam sie nie rzucił w ciemności na nas bo mu sie w łbie odkręci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiejś rewolucji to nie będzie ale...liczę, że BioShock nie da mi odejść od monitora przez wiele, wiele dni!!! A rzadko która ostatnimi czasy gra potrafiła mnie zainteresować na dłużej niż 10-15 godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego "gram.pl tak ostro reklamuje Bioshocka skoro wydaje go Cenega"? mimo, że Gram.pl jest powiązane mniej lub bardziej z CDP, to jest portalem traktujacym o grach w ogóle, wiec recenzuje wszystkie godne uwagi, a do takich niezaprzeczalnie należy Bioshock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dawna jestem mocno zainteresowany tym tytułem, a przejście demka w wersji na Xboxa 360 tylko mój apetyt zaostrzyło. Mocno zastanawiam się nad konsolową wersją kolekcjonerską, bo ta gra wydaje się być tego warta. Hit jak nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No gra zapowiada się bardzo ciekawie, chyba najlepiej z obecnie zapowiadanych FPS''ów. Ale jest problem:

"napotkane istoty będziemy mogli brutalnie zabić, by pozyskać ich kod genetyczny lub oszczędzić, a nawet pomóc im - licząc być może na wdzięczność w dalszych częściach rozgrywki."

To będzie raczej wola twórców kto na pomoże, a kto okaże się wrogiem. Tak obiecywano już w wielu grach i w żadnej obietnice nie zostały spełnione więc niech nie obiecują nam gruszek na wierzbie. Mimo to czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować