Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bioshock - zapowiedź

66 postów w tym temacie

Wszystko super,grę zamówiłem na Ultimie dziś miałem odebrać no ale jeszcze nie dostarczyli wiec bedzie dopiero w poniedziałek. Moim zdaniem to bedzie najlepszy FPS tego roku...
(Crysis to raczej bedzie tylko pokaz technologi niestety.)
Niestety jest jedno ale... chodzi o genialne zabezpieczenie, przy każdej instalce trzeba gre aktywować mozna to
zrobić tylko kilka razy (obecnie chyba 5) jeśli przekroczymy limit trzeba kontaktować sie z dystrybutorem : /.
Tego co teraz powiem nie jestem na 100 % pewien że prawda i podejrzewam że na pewno zostanie poprawione paczem ale...
Gra która została zainstalowana na jednym komputerze nie może być zainstalowana na innym.
Gra zapamietuje konfiguracje wiec nie ma mowy by porzyczyć koledze czy nie daj boże wymienić podzespoły w komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że na razie nic konkretnego nie wiadomo o wersji na PS3 (posiadam tę konsolę właśnie);/ Eh, a ja tak chciałem w to zagrać... Na kompa nie kupię, bo mam WoW''a i studia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demko na średnich detalach, ale po tym co zobaczyłem miałem wrażenie że ustawiłem na najwyższe. Na początku bałem się troche wyjść z tego batyskafu, jak zobaczyłem tego potworka :( Nie lubie się bać! Ale potem jak zagrałem to okazało się że gra jest naprawdę fajna. Te odgłosy, grafika i przyjemność unicestwiania wrogów... polecam tą grę każdemu graczowi! A przeciwnicy nie są wcale tacy straszni, bardziej to mnie rozśmieszli :D Give me my ADAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować