Zaloguj się, aby obserwować  
sc

Zerknijcie na ten link ^^

10 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2007 o 20:36, SinClers napisał:

CIPA - cyfrowe lustrzanki szybko w górę czemu tam w tytule pisze cipa?

Nie pisze, tylko jest napisane :P A jest napisane, bo jest to skrót od nazwy stowarzyszenia (pełna nazwa w tekście artykułu). Tak więc nie ma się czym jarać, bo autorom wcale nie chodziło o gorszenie niewinnej młodzieży polskiej jak to sie pewnie co poniektórym wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 20:37, Quatre napisał:

> CIPA - cyfrowe lustrzanki szybko w górę czemu tam w tytule pisze cipa?
Nie pisze, tylko jest napisane :P A jest napisane, bo jest to skrót od nazwy stowarzyszenia
(pełna nazwa w tekście artykułu). Tak więc nie ma się czym jarać, bo autorom wcale nie chodziło
o gorszenie niewinnej młodzieży polskiej jak to sie pewnie co poniektórym wydaje.

ja się nie jaram tylko pytam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 20:37, Quatre napisał:

> CIPA - cyfrowe lustrzanki szybko w górę czemu tam w tytule pisze cipa?
Nie pisze, tylko jest napisane :P A jest napisane, bo jest to skrót od nazwy stowarzyszenia
(pełna nazwa w tekście artykułu). Tak więc nie ma się czym jarać, bo autorom wcale nie chodziło
o gorszenie niewinnej młodzieży polskiej jak to sie pewnie co poniektórym wydaje.


Heh, chodziło mi o wasze nastawienie do takiej niecodziennej nazwy firmy/działalności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 20:42, sc_ napisał:

Heh, chodziło mi o wasze nastawienie do takiej niecodziennej nazwy firmy/działalności ;)

Nazwa wcale nie jest niecodzienna - nie zapominajmy, że to nie polski skrót, a wątpię żeby w trakcie wymyślania autorzy sprawdzili wszystkie języki świata pod kątem poprawności politycznej skrótu ich nazwy :]
A jeśli chodzi o moje nastawienie, to zarówno do samej organizacji CIPA, jak i pewnej części kobiecego ciała, ktora przez osoby wulgarne jest tak właśnie nazywana - bardzo pozytywne ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować