Zaloguj się, aby obserwować  
CzystyZysk

UPS Przesyłki Kurierskie

206 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2008 o 19:49, Falconer napisał:

Eh, to się nazywa dbanie o klienta... ;)


I dlatego teraz zyskuje inna firma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że tyle, czytałem ten temat od początku...

Mateusz Kandefer
Heh, ja z kolei mieszkam właśnie "gdzieś tam", ale problemu nie miałem nigdy. Paczka zawsze dotarła, czasami tylko troszkę później niż powinna, ale poza tym luksus. Ale w każdym razie zna ktoś kuriera lepszego i szybszego od UPS? Bo ja nie znam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 22:08, JayL napisał:

Mateusz Kandefer
Heh, ja z kolei mieszkam właśnie "gdzieś tam", ale problemu nie miałem nigdy. Paczka
zawsze dotarła, czasami tylko troszkę później niż powinna, ale poza tym luksus. Ale w
każdym razie zna ktoś kuriera lepszego i szybszego od UPS? Bo ja nie znam. :P


No może miałem pecha, ale faktem jest, że gdyby tu chodziło o np. aparat fotograficzny czy inny sprzęt to bym się tak nie denerwował. Laptop służy mi nie tylko do robienia projektów na uczelnię, ale także do pracy :/ Ostatecznie nie miałem go prawie miesiąc czasu, z czego prawie 2 tygodnie leżał on w magazynie we Wrocławiu - przyznasz, że po takim ekscesie traci się zaufanie do firmy, która podobno jest jedną z największych na świecie (UPS, o ile się nie mylę, to polski oddział tego amerykańskiego UPSa tak?). W chwili obecnej korzystam z Masterlink (albo DPD jak kto woli) i nigdy nie miałem z nimi problemów - ostatnio kurier nieco zmienił sobie trasę tak, by do mnie przyjechać na końcu (wcześniej nie było mnie w domu). Wcześniej umówiłem się z gościem w mieście i gdyby nie wpadł w drobny korek (spóźnił się raptem 10 minut, ale dzwonił i informował), to by pewnie punktualnie przyjechał. To jest dla mnie luksus - facet dzwoni i umawia się ze mną, a nie robi to co chce :)

Na pewno są ludzie, którzy mają odwrotne zdanie: DPD jest gorsze od UPS, ale jak dotąd nie miałem z DPD problemów, więc dla mnie oni są na pierwszym miejscu (podobnie można porozmawiać o sieciach komórkowych - ja jestem i raczej nie zmienię mojego wysłużonego PLUSa, ale znowu kto inny powie, że Orange i tylko Orange ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Takie drobne pytanie, otóż w poniedziałek rano została do mnie nadana paczka, lecz do dzisiaj nie dotarła. Na podglądzie monitorowania widnieje napis DORĘCZONO. Co to oznacza, gdzie ją doręczono, bo do mnie na pewno nie?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry for dubel, czas edycji już minął.

Skontaktowałem się z oddziałem UPS, okazało się, że kurier potwierdził doręczenie O.o. Na razie nie odbiera tel., zobaczę co i jak gdy się do niego dodzwonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie na UPS nie narzekam w ogole. W przeciwienstwie do DHLa roznosza przesylki wieczorem, kiedy juz jestem po pracy - a nie zostawiaja awizo w skrzynce zebym jechal na drugi koniec miasta do magazynu (co to za kurier...?). No i nigdy (odpukac) nie zginela przesylka, co juz w DHLu mialo miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>To jest dla mnie luksus - facet dzwoni i umawia się ze mną, a nie robi to co chce :)
Z UPS też dzwonią tyle że nie zawsze, heh. Wszystko od kuriera zależy. Jak trafisz na takiego, co wykonuje swoją pracę tak jak trzeba to zadzwoni/przywiezie po godzinie którą wybrałeś. Sam się o tym przekonałem przy okazji zamówień w Merlinie. Zawsze zaznaczam opcję "po 16", ale różnie jest z przestrzeganiem tego. Raz przesyłka dotarła ok. 12, szczęście, że akurat rodzice w domu byli, bo zazwyczaj ich nie ma. Innym razem dotarło równo o 16. Jeszcze innym facet przyjechał wcześniej, ale zadzwonił i spytał się, czy ktoś będzie w domu.

Dnia 13.05.2008 o 23:59, Mateusz Kandefer napisał:

Na pewno są ludzie, którzy mają odwrotne zdanie: DPD jest gorsze od UPS

Dla mnie właściwie nie ma różnicy - na żadnym się szczególnie nie zawiodłem, ale żaden też nie zasłużył na obdarzanie czcią. :P

Dnia 13.05.2008 o 23:59, Mateusz Kandefer napisał:

(podobnie można porozmawiać o sieciach komórkowych - ja jestem i raczej nie zmienię mojego wysłużonego
PLUSa, ale znowu kto inny powie, że Orange i tylko Orange ;)).

Heh, u mnie w szkole 90% ma w Orange, ale ja też trwam z Plusem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 17:58, JayL napisał:

Z UPS też dzwonią tyle że nie zawsze, heh. Wszystko od kuriera zależy. Jak trafisz na
takiego, co wykonuje swoją pracę tak jak trzeba to zadzwoni/przywiezie po godzinie którą
wybrałeś. Sam się o tym przekonałem przy okazji zamówień w Merlinie. Zawsze zaznaczam
opcję "po 16", ale różnie jest z przestrzeganiem tego. Raz przesyłka dotarła ok. 12,
szczęście, że akurat rodzice w domu byli, bo zazwyczaj ich nie ma. Innym razem dotarło
równo o 16. Jeszcze innym facet przyjechał wcześniej, ale zadzwonił i spytał się, czy
ktoś będzie w domu.


Hehehe to jest piękne (w sumie nie tylko dotyczy kurierów) zaznaczasz żeby dostarczać/kontaktować się po jakiejś godzinie, a oni i tak robią swoje ;) ale powiem jedno - w takich momentach trzeba puścić trochę nerwy i powiedzieć kobiecie/facetowi dosadnie jak wyglądało zamówienie, bo inaczej nic się nie załatwi (ja tak ustawiłem Multimedię, kiedy to prosiłem o kontakt "po 18" a dzwonili o 13, po prośbie o telefon po 18 zadzwonili o 14 ;))

Dnia 14.05.2008 o 17:58, JayL napisał:

Dla mnie właściwie nie ma różnicy - na żadnym się szczególnie nie zawiodłem, ale żaden
też nie zasłużył na obdarzanie czcią. :P


W sumie to jest zdrowe podejście :)

Dnia 14.05.2008 o 17:58, JayL napisał:

Heh, u mnie w szkole 90% ma w Orange, ale ja też trwam z Plusem. ;)


No to plusik dla Ciebie ;)

Marth

Jeżeli Ty jej nie odebrałeś to może ktoś z rodziny/znajomych/sąsiadów? Jeżeli nie dostarczą Ci paczki musisz ich przycisnąć (wtedy najlepiej zrobić to osobiście w siedzibie, dużo krzycząc, by klienci słyszeli - zawsze działa ;)).

Garett

Z czasem dostarczenia jest u nich różnie, o czym sam się przekonałem. Masz rację, że kurier i awizo to coś nie tak, ale zawsze to lepsze niż usłyszeć "może sam po paczkę przyjedzie" po dwóch tygodniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówi stare przysłowie: "Lepiej późno, niż wcale".

Wreszcie (po 9 dniach) przelali moje 400zł z transakcji na konto. Jednak trochę się do nich zraziłem, bo okazuje się, że nie są tacy szybcy jak myślałem. 9 dni to trochę dużo... Ale ważne, że kasa jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg, myślałem że to porządny kurier. Grę wysłali mi w poniedziałek i jak się chwalą na własnej stronie , we wtorek powinna być maxymalne. Mamy wtorek i..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 15:20, Budep napisał:

Omg, myślałem że to porządny kurier. Grę wysłali mi w poniedziałek i jak się chwalą na
własnej stronie , we wtorek powinna być maxymalne. Mamy wtorek i..

Jo dostałem o 17:) Wiec może dojdzie dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 15:21, Patryk Mogilno napisał:

> Omg, myślałem że to porządny kurier. Grę wysłali mi w poniedziałek i jak się chwalą
na
> własnej stronie , we wtorek powinna być maxymalne. Mamy wtorek i..
Jo dostałem o 17:) Wiec może dojdzie dzisiaj


Gadanie , kuriera widziałem jak wracałem ze szkoły o 13:35 , a mieszkam w dziurze , nie sądze aby ktos jeszcze korzystal z uslug UPS.. Gdzie ten kurier mógł się zapędzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 15:23, Budep napisał:

> > Omg, myślałem że to porządny kurier. Grę wysłali mi w poniedziałek i jak się
chwalą
> na
> > własnej stronie , we wtorek powinna być maxymalne. Mamy wtorek i..
> Jo dostałem o 17:) Wiec może dojdzie dzisiaj

Gadanie , kuriera widziałem jak wracałem ze szkoły o 13:35 , a mieszkam w dziurze , nie
sądze aby ktos jeszcze korzystal z uslug UPS..

Gre gdzie zamawiałes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 15:24, Patryk Mogilno napisał:

> > > Omg, myślałem że to porządny kurier. Grę wysłali mi w poniedziałek i jak
się
> chwalą
> > na
> > > własnej stronie , we wtorek powinna być maxymalne. Mamy wtorek i..
> > Jo dostałem o 17:) Wiec może dojdzie dzisiaj
>
> Gadanie , kuriera widziałem jak wracałem ze szkoły o 13:35 , a mieszkam w dziurze
, nie
> sądze aby ktos jeszcze korzystal z uslug UPS..
Gre gdzie zamawiałes?


wirtus.pl , potwierdzili ze wysłali w poniedizałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 15:24, Budep napisał:

wirtus.pl , potwierdzili ze wysłali w poniedizałek

Ja zawsze kurierem zamawiam w sklepie gram.pl i zawsze jest w terminie. A co do wirtusa to raczej nie powinni nawalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 15:26, Patryk Mogilno napisał:

> wirtus.pl , potwierdzili ze wysłali w poniedizałek
Ja zawsze kurierem zamawiam w sklepie gram.pl i zawsze jest w terminie. A co do wirtusa
to raczej nie powinni nawalic


lol , gram współpracuje z masterlinkiem a wirtus z UPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 15:29, Budep napisał:

> > wirtus.pl , potwierdzili ze wysłali w poniedizałek
> Ja zawsze kurierem zamawiam w sklepie gram.pl i zawsze jest w terminie. A co do
wirtusa
> to raczej nie powinni nawalic

lol , gram współpracuje z masterlinkiem a wirtus z UPS

No racja to nie trzeba było zamawiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 15:33, Patryk Mogilno napisał:

> > > wirtus.pl , potwierdzili ze wysłali w poniedizałek
> > Ja zawsze kurierem zamawiam w sklepie gram.pl i zawsze jest w terminie. A co
do
> wirtusa
> > to raczej nie powinni nawalic
>
> lol , gram współpracuje z masterlinkiem a wirtus z UPS
No racja to nie trzeba było zamawiac:)


Super , zawsze zamawiałem i było ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 15:34, Budep napisał:

> > > > wirtus.pl , potwierdzili ze wysłali w poniedizałek
> > > Ja zawsze kurierem zamawiam w sklepie gram.pl i zawsze jest w terminie.
A co
> do
> > wirtusa
> > > to raczej nie powinni nawalic
> >
> > lol , gram współpracuje z masterlinkiem a wirtus z UPS
> No racja to nie trzeba było zamawiac:)

Super , zawsze zamawiałem i było ok...

To już nie wiem co jest nie tak może zadzwon??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować