Zaloguj się, aby obserwować  
CzystyZysk

UPS Przesyłki Kurierskie

206 postów w tym temacie

Poczekaj jeszcze do wieczora - może kurier którego widziałeś był tylko przejazdem, a miał doręczyć coś w innej miejscowości. Z resztą powinieneś mieć wgląd do statusu przesyłki. O ile wiem UPS oferuje coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2008 o 15:36, Patryk Mogilno napisał:

> Super , zawsze zamawiałem i było ok...
To już nie wiem co jest nie tak może zadzwon??


Ta , może , ale nic nie wiem o tym zamówieniu. Nie wiem jaki ma nr. czy coś w UPS, wiem tylko że wysłane UPS i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 15:39, Kodi127 napisał:

Poczekaj jeszcze do wieczora - może kurier którego widziałeś był tylko przejazdem, a
miał doręczyć coś w innej miejscowości. Z resztą powinieneś mieć wgląd do statusu przesyłki.
O ile wiem UPS oferuje coś takiego


Oferuje , ale nie wiem jaki jest numer tej przesyłki ani nic , wirtus nie podał. Poczekam do wieczora , ale nie sądze aby przyjechał . Jak wychodziłem ze szkoły , akurat obok niej stawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi grę wysłali też z Wirtusa i też w poniedziałek - ale Pocztą... I dziś przyszła! xD W nienaruszonym stanie,wszystko pięknie itd... Czasem na poczcie można liczyć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 16:17, Kirabax napisał:

Temat troche bez sensu.
NIedlugo to jeszcze powstanie temat "Lidl"

Albo "Biedronka" jeśli już nie istnieje ~~ Chociaż nawiązując do tematu to jestem zadowolony z usług świadczonych przez tą firmę (spodnie dostałem na drugi dzień i jeszcze sie o mnie upominali gdzie ja polazłem, że mnie w domu nie ma ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu nie mogę, zamówiłem w niedzielę na selkar.pl książki i ciągle ich nie ma, to jest po prostu paranoja, nie chcę do nich dzwonić bo im coś jeszcze powiem, ale jak dziś do 12 nie będzie kuriera to niestety, ale ktoś oberwie, chciałem jeszcze sprawdzić na upc stan mojego zamówienia i się nie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, sku******* nie ludzie, co to ma być, Ja mam za nim biegać bo on ma niby auto przeładowane?Ludzie bądźcie poważni, dałem telefon ojcu, jak go spieprzył, to już wiem że mam po paczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja z innej beczki zadam pytanie. [Lamer Mode On]Koleżanka przywiozła mi z Kanady notebooka. Mieszka w okolicach Łodzi. Powiedzcie mi jak ma nadać przesyłkę UPS-em? Czy musi np. jechać do Łodzi i tam załatwiać wysyłkę? Czy np. zamawia kuriera, on przyjeżdzą do niej i odbiera przesyłkę? Jak wygląda procedura? Opis krok po kroku byłby najlepszym rozwiązaniem :P [Lamer Mode Off]

Będę wdzięczny za odpowiedź panowie (i panie;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 08:29, O2si napisał:

Dobra, to ja z innej beczki zadam pytanie. [Lamer Mode On]Koleżanka przywiozła mi z Kanady
notebooka. Mieszka w okolicach Łodzi. Powiedzcie mi jak ma nadać przesyłkę UPS-em? Czy
musi np. jechać do Łodzi i tam załatwiać wysyłkę? Czy np. zamawia kuriera, on przyjeżdzą
do niej i odbiera przesyłkę? Jak wygląda procedura? Opis krok po kroku byłby najlepszym
rozwiązaniem :P [Lamer Mode Off]

Będę wdzięczny za odpowiedź panowie (i panie;) )


No to tak - nie wiem, jak jest konkretnie z UPS-em, ale w większości firm to jest tak, że podajesz i swój adres, i ten na który mają przywieźć przesyłkę. Kurier przyjeżdża pod adres nadawcy, odbiera paczkę i zawozi ją do odbiorcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UPS bardzo fajny kurier - czy to koperta, czy paczka, za pobraniem czy bez - zawsze pofatyguje się na miejsce. Mimo, że gadałem z nim i że niezbyt ma po drodze do mnie często.

W przeciwieństwie do Masterlinka vide DPD - często musiałem się spotykać z kurierem na mieście, bo akurat przyjeżdża z towarem do sklepu ;| Już nie wspomnę o przypadku płaceniu 400 złotych na środku ulicy...

Kolporter - fajny kurier. Dwa razy dostałem przesyłkę, zawsze najpierw zadzwoni domofonem, nie na komórkę.

Siódemka - raz miałem dostać umowę z Mbanku. Zadzwonił kurier, że "nie ma zamiaru nadrabiał tylu kilometrów i mogę sobie przyjechać po umowę do Łodzi, tak?"(30km ode mnie).

To tyle z moimi przygodami, UPS, UPS, i jeszcze raz UPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem jaki wybrać temat a problem mam dość specyficzny. Otóż mam do sprzedania łóżko piętrowe i mam sporo chętnych ale problemem jest niestety wysyłka. Łóżko da się rozebrać na części, jednakże paczka i tak byłaby sporych rozmiarów. Jaką firmę kurierską byście polecili by zrealizowała ten transport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 21:45, CzystyZysk napisał:


Miałem kilka razy do czynienia z tą firmą i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony.

Mialem do czynienia z ta firma wiele razy i jestem wybitnie niezadowolony. A co najsmieszniejsze mieszkam w Warszawie. Czasem paczki szly do mnie tydzien i dłużej. Jakbym chcial opisac moje epopeje z ta firma to by wyszla ksiega grubosci Biblii chyba. Teraz jak cos gdzies zamawiam to patrze czy aby na pewno nie wiezie UPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kurierzy UPS dzwonią czy mogą przyjechać i dostarczyć przesyłkę? Bo dostałem na maila informację że planowany termin dostarczenia to 05.02 a wtedy mogę nie być w domu... Co wtedy się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 14:46, Bartkula napisał:

Czy kurierzy UPS dzwonią czy mogą przyjechać i dostarczyć przesyłkę? Bo dostałem na maila informację że
planowany termin dostarczenia to 05.02 a wtedy mogę nie być w domu... Co wtedy się dzieje?

Jeśli to jest zwykła przesyłka to raczej nie dzwonią.
Jeśli nikogo nie będzie w domu to najpewniej spróbują dostarczyć na w dniu następnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 15:12, balduran2 napisał:

Jeśli to jest zwykła przesyłka to raczej nie dzwonią.
Jeśli nikogo nie będzie w domu to najpewniej spróbują dostarczyć na w dniu następnym.

To po co podaję nr telefonu skoro łaskawie nie mogą nawet zadzwonić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 15:22, Bartkula napisał:

To po co podaję nr telefonu skoro łaskawie nie mogą nawet zadzwonić?

Numer podaje się na wszelki wypadek.
Korzystałem już wiele razy z przesyłek kurierskich w różnych firmach i jak dotąd kurier dzwonił do mnie tylko raz - jak wiózł mi do podpisania umowę z mBanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak korzystałeś często to może mi pomożesz.

Zamówiłem kuriera z UPS i ma przyjechać jutro rano. Paczkę chcę wysłać w kopercie bąbelkowej jaką sprzedają na poczcie po 80 groszy. Może być taka koperta czy muszę przygotować ją jakoś inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować