Zaloguj się, aby obserwować  
CzystyZysk

UPS Przesyłki Kurierskie

206 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2009 o 13:55, 143872 napisał:

Zamówiłem kuriera z UPS i ma przyjechać jutro rano. Paczkę chcę wysłać w kopercie bąbelkowej jaką sprzedają
na poczcie po 80 groszy. Może być taka koperta czy muszę przygotować ją jakoś inaczej?

Może być taka koperta,
chyba, że oni dają swoją kopertę - wszystko zależy od wybranej usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie bez różnicy ale ciut bardziej stawiałbym na DPD, bardziej przyjazna polityka ''drugiego doręczenia'' jak Cię nie ma w domu. Częściej korzystam z GLS ale to dlatego że w Cenedze kupuję dużo więcej jak w CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Cenega to GLS. Plusem jest też ze jak nie odbierzesz trzymają paczkę 14 dni, inni kurierzy 7-10. Dobre jak się od razu kasy na pobranie nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam podajże problem z tą firmą UPS

Zakupiłem sobie na allegro płytę główną i wysłali mi ją 5 Maja oczywiście przez tą firmę kurierską no i do dzisiejszego dnia do mnie nie doszła przesyłka :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 17:13, Crew_900 napisał:

No i dzisiaj również nie dostałem przesyłki

Może poproś osobę, która Ci wysyłała tą płytę główną o numer przesyłki - dzięki temu mógłbyś zobaczyć gdzie aktualnie znajduje się paczka - albo spróbuj zadzwonić do UPS i zapytać się co i jak (ale do tego też raczej będzie Ci potrzebny numer przesyłki).
Ja nigdy nie miałem problemów z tą firmą, zawsze przychodzili na czas, więc nie mogę Ci na 100% powiedzieć co należy w takiej sytuacji zrobić, ale spróbować powyższego można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś oni się wymigują od podania numeru przesyłki także nie dostałem co prawda dziwne . Prawdopodobnie nie otrzymam paczki nawet mam wątpliwości że paczka została wysłana . No nic napisałem do klienta , żeby zwrócili pieniądze lub ponownie wysłali . A jak nie to tylko droga sądowa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, wiem po sobie że jak sa problemy z jakimś sklepem do zagrożenie rezygnacja z zamówienia w 95% wypadków działa jak zimny prysznic cz kop w d... dla nich i jakoś nagle się budzą. A jak nie to rzeczywiście rezygnuję z zamówienia :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze wysłac kolumnę i gwarancję... I otóż pytanie. Skąd mam wziąć kartę do wypełnienia, gdzie ma być wysłana przesyłka? (Tak jak na poczcie są formularze wysyłkowe). I czy płaci się coś, za to że kurier przyjeżdża po przesyłkę, do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za spam, ale nie mogę edytować... Ile będzie kosztowała wysyłka kurierem 20kg paczki? I czy jeśli w umowie pisze że koszt na odbiorce, czyli na mnie czy na firme? Jeśli na mnie to chyba koszt na reklamującego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: do której godziny kurierzy UPS doręczają przesyłki? Bo dziś miała dojść do mnie paczka, ale jak na razie kuriera ni widu, ni słychu. Wiem, że np taki Masterlink dostarcza do 17:00.
Jak to jest z UPS? Bo mieli mi przywieźć karty do Magica zamówione z Rebela xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz zamawiałem coś co będzie przewiezione przez UPS. Nie dość, że czekam już tydzień to dzisiaj dowiedziałem się, że kurier u mnie był tylko ja nie miałem odpowiednich środków. Głupie tłumaczenie ponieważ cały dzień siedziałem w domu i czekałem na niego a oni taki kit wciskają. Jeśli w poniedziałek nie będzie paczki to wykonam do nich telefon i powiem im co o nich myślę. Od dzisiaj zamawiam tylko przez pocztę. Raz, że listonosz zawsze przychodzi o stałej porze, a dwa paczka idzie 2 dni, a nie ponad tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 12:17, Harrolfo napisał:

PILNE!!! Czy jak wysyłam paczkę przez DPD jako płatne przy odbiorze, to płace coś za
nadanie jej?

Na poczcie się nie płaci nic, ale (chyba, że kupujesz jakąś kopertę albo coś) u kuriera nie musi być tak samo. Skoro to takie pilne, nie lepiej zadzwonić do nich i zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować