Zaloguj się, aby obserwować  
CzystyZysk

UPS Przesyłki Kurierskie

206 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2009 o 15:34, Budep napisał:

Kolejny duży minus dla UPS. Pierwszym razem mi zgubili przesyłke i to tak permanentnie,
że powiedzieli, że się nie da odnaleźć -.- Teraz o 15:30 dalej nie ma paczki, która została
wysłana wczoraj. Toż to ku... jest KURIER, a nie POCZTA POLSKA! Przesyłka 16 złoty, a
trzeba czekać tyle dni. Powinno być dzień po wysłaniu. Nie wiem dlaczego gram zrezygnował
z Masterlinka, o niebo lepszy był. Miło weekendzik przy gierce poszedł... sobie, a jeszcze
nie pewne jest, że w poniedziałek przywiozą - może znowu zgubili? Nie polecam.

sklep gram.pl wysyła UPSem od sierpnia, bo centrum logistyczne Action SA (które odpowiada za wysyłki Waszych zamówień) korzysta tylko z UPS.
Niestety miałeś pecha po prostu. Raz na kilkaset przesyłek zdarza się jakiś fuckup. W takich przypadkach proszę o szybki kontakt z naszym działem obsługi klienta - możemy wysłać od razu zamówienie ponownie.
W przyszłym roku mamy przywrócić wysyłkę pocztą. Poczta częściej gubi paczki, ale niektórym bardziej pasuje odbiór na poczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 01:59, akne napisał:

W przyszłym roku mamy przywrócić wysyłkę pocztą. Poczta częściej gubi paczki, ale niektórym bardziej pasuje odbiór na poczcie.


Jednak, jak rozumiem, opcja przesyłki kurierskiej pozostanie?! Kurczę, UPS to firma, którą uważam za najbardziej kompetentną, z jaką kiedykolwiek miałem do czynienia, a miałem już dziesiątki razy. Zawsze na czas, zawsze świetna obsługa, zawsze kurier zostawia awizo, gdy nikogo nie zastał, zawsze telefon lub SMS z informacją o paczce i prośbą o kontakt w celu umówienia się na wybraną przez mnie godzinę. Bardzo się ucieszyłem, gdy gramer zaczął wysyłać z UPS, bo właśnie Masterlink to dopiero sobie w kulki leciał - przyjeżdżał jak chciał, zero kontaktu, aż kiedyś specjalnie nie odebrałem zamówienia, mówiąc w drzwiach kurierowi (moja firma współpracuje z DPD i wiem, jakie tam akcje odchodzą zresztą), że za taką obsługę to dziękuję. Z UPS nigdy coś takiego się wydarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 11:01, karolekx23x napisał:

a ja zamaiałem około 8 rzeczy przez ta firme i nie moge nazekac moze w niektórzych przypadkach
tak jak w Twoim ale u mnie nic takiego nie było


Może to wszystko kwestia oddziału? Wrocławski był (możliwe, że coś się poprawiło) fatalny. Możliwe, że kiedyś będę musiał z nimi współpracować, ale narazie nie zapowiada się to szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2009 o 11:49, Siriondel napisał:

Jednak, jak rozumiem, opcja przesyłki kurierskiej pozostanie?!

Tak, oczywiście. I będzie to UPS w dalszym ciągu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 13:44, karolekx23x napisał:

a jeszcze jedno zawsze jak zamawiam przez ups to kurier do mnie dzwoni i sie pyta czy
ktos bedzie w domu


To musi być w takim razie coś z regionem i do tego samym kurierem. Ciekawy jestem czy w tej kwestii jest jakaś regulacja - w sensie czy kurier musi umówić się wcześniej na spotkanie, czy też nie. W sumie powinien dzwonić, bo to nie jest Poczta Polska i po coś mają te telefony firmowe przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam sobie dzisiaj spokojnie cały dzień na kuriera, specjalnie nie ruszałem się za bardzo z domu bo już o "3:40" moja paczka dotarła do najbliższej placówki UPS. Tak więc byłem pewny, że kurier zapuka do moich drzwi...
Tak się jednak nie stało - patrzę sobie na przebieg paczki a tu taki tekst o 19:08:

ODBIORCA NIE MIAŁ DOSTĘPNYCH ŚRODKÓW PODCZAS PIERWSZEJ PRÓBY DORĘCZENIA. ZOSTANIE PODJĘTA DRUGA PRÓBA DORĘCZENIA.

Oni sobie chyba ze mnie kpią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 19:35, KrisK91 napisał:

Czekam sobie dzisiaj spokojnie cały dzień na kuriera, specjalnie nie ruszałem się za
bardzo z domu bo już o "3:40" moja paczka dotarła do najbliższej placówki UPS. Tak więc
byłem pewny, że kurier zapuka do moich drzwi...
Tak się jednak nie stało - patrzę sobie na przebieg paczki a tu taki tekst o 19:08:

ODBIORCA NIE MIAŁ DOSTĘPNYCH ŚRODKÓW PODCZAS PIERWSZEJ PRÓBY DORĘCZENIA. ZOSTANIE
PODJĘTA DRUGA PRÓBA DORĘCZENIA.


Oni sobie chyba ze mnie kpią...


Skontaktuj się jakoś z kurierem albo biurem obsługi klienta i wyjaśnij cały problem - powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 19:35, KrisK91 napisał:

Oni sobie chyba ze mnie kpią...

Miałem podobno sytuacje, tyle że u mnie napisali, że nikogo nie było w domu (żeby odebrać). Kuriera oczywiście nie było.
No i miałem tym gorzej że było to w piątek, czyli na przesyłkę musiałem czekać do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 17:33, Czarek188 napisał:

Witam. Mam takie pytanie. Czy kurierzy od UPS kursują w soboty?


Nie,żadna firma kurierska nie kursuje w soboty niestety,ale mozesz sam pofatywgować sie do jej oddziału i odebrać grę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>Numeru klienta dla wysyłki nie można użyć podczas przetwarzania przesyłki. Wprowadź alternatywne informacje dotyczące konta klienta. (UPS: 80191)


Pomóżcie, bo mnie c... strzela, nigdzie takie nr nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować