Zaloguj się, aby obserwować  
CzystyZysk

UPS Przesyłki Kurierskie

206 postów w tym temacie

Masz prawo do nieprzyjmowania paczki. Tylko musisz powiedzieć to kurierowi.

Moralnie powinieneś także zwrócić koszty wysyłki nadawcy. Ale to już zależy od sytuacji, nie wnikam jaka jest w Twoim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy kurierzy dostarczaja rowniez dzisiaj w swieto trzech kroli ? paczka zostala wyslana wczoraj i powinna dzisiaj dojsc, lecz zapomnialem ze dzisiaj swieto.

kurier fedex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2015 o 08:58, Malevyn napisał:

kurier fedex


Raczej bym na to nie liczył. Sam mam dwie paczki w drodze, DHL i 7 wszystko przyjdzie jutro. Zresztą na stronie powinieneś mieć datę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z was doczynienia z kurierem fedexu, zamówiłem dziś grę na gramie, i pierwszy raz wysyłają mi przesyłkę tym kurierem. W internetach czytałem, iż ta firma nie ma zbyt pochlebnej opini, więc jestem ciekaw czy czekają mnie jakieś problemy, najlepiej jakby wypowiedział się ktoś z torunia lub okolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2015 o 11:42, Citkowsky napisał:

Wysyłaliście tego typu przesyłkę? Czym to najlepiej i najtaniej wysłać?


Ja wysyłałam tylko takie do max 20. i z reguły w kartonie także nie wiem jak cenowo to będzie wyglądać, ale może warto sobie sprawdzić porównywarki usług kurierskich? Jak wysyłałam z siostrą do Portugalii to akurat znalazłyśmy promocję - za założenie konta było trochę taniej.
Jest kilka takich porównywarek - wpisz wagę i wymiary itp i zobacz sobie jakie ceny wychodzą - samo sprawdzenie kosztuje tylko trochę czasu a przynajmniej będziesz wiedział na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować