Zaloguj się, aby obserwować  
janusz82

Najlepszy rts!!!! [M]

192 postów w tym temacie

Mój ulubiony (na tę chwilę) to Warhammer 40k. Grywalnością może się z nim równać tylko parę tytułów od Blizzarda.A i tak wolę produkcję Relicu:)
Poza tym Company of Heroes (też Relic:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 12:03, tosz napisał:

COMMAND & CONQUER GENERALS - czy ta gra jest warta uwagi ? czy jest dobra ?


Przyzwoita, ale nic ponadto... Prochu to koledzy z EA nie wynaleźli, poczekajmy raczej na C&C 3 Tiberium Wars (Kane is BACK!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 12:55, Wodzasty napisał:

> COMMAND & CONQUER GENERALS - czy ta gra jest warta uwagi ? czy jest dobra ?

Przyzwoita, ale nic ponadto... Prochu to koledzy z EA nie wynaleźli, poczekajmy raczej na C&C
3 Tiberium Wars (Kane is BACK!)

ale czy warto wywalić na nią 50,00 zł - aha to jest wydanie z dodatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, bo sam mam to wydanie "deluxe". Gra ma fajny klimat (irak i taliby), 3 zroznicowane rasy, kampania jest w porzadku. Swietna muzyka, szkoda, ze w wydaniu deluxe nie dorzucili nawet plytki ze sciezka, ale coz takie juz sa chlopaki z EA. Generalnie, jesli nie bedzie ci przeszkadzac juz nieco leciwa grafika (zwlaszcza postacie), to jak najbardziej warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2006 o 13:06, Astmatyk napisał:

juz nieco leciwa grafika (zwlaszcza postacie), to jak najbardziej warto.

no właśnie , graficznie do której gry można ją porównać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciezko powiedziec. Mapki wygladaja calkiem ladnie. Moze nie wiele sie na nich dzieje ale nie sa brzydkie, do tego elegancki efekt cieni chmur na ziemi. Najgorzej wypadaja modele postaci. Marines wygladaja jak jakies roboty w kamizelkach ratunkowych :/. Ale to bylo brzydkie juz w chwili wydania gry. Ogolnie- jesli lubisz rtsy i masz te 50 zeta to warto giere kupic. Granie po stronie terrorystow jest bardzo fajne. Zasadzki, sabotazysci, samochody puapki, wszystko okraszone bardzo fajna myzyka. Polaczenie klimatu wojny w iraku z modnym podczas gdy gra sie ukazala filmem helikopter w ogniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem oczywiście Warcraft III TfT,HOMM V , ale ostatnio słyszałem że AoE3 jest zarąbisty i właśnie zamierzam kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 20:04, skubsa napisał:

Moim zdaniem oczywiście Warcraft III TfT,HOMM V , ale ostatnio słyszałem że AoE3 jest zarąbisty
i właśnie zamierzam kupić



Kupuj AoE 3 polecam super gierka! Super grafa,fajnie się rozbudowuje osade i supeg ...?Wogule super strategia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miom zdaniem Warcraft III Starcraft Rome Total War Empire earth 2 Aoe3

A najbardziej rozbudowy Rts to wedlug mnie American Conquest bardziej skomplikowanej strategii nie znajdziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować