Zaloguj się, aby obserwować  
janusz82

Najlepszy rts!!!! [M]

192 postów w tym temacie

O nie - była najlepsza gra strategiczna, co robi pewną różnicę :]
(choć oczywiscie na rynek zalany jest głównie rts''ami)

OKI moze nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy? - ciężko wyszukac najlepsze gry, jeśli to mozliwe... bo każdemu podobać się może zupełnie co innego.

Osobiście podobały mi się:

1. Realms (Amiga)
1. Dune2 (PC)
2. Red Alert (PC)
3. Warcraft 2 (PC)
4. Battle of Middle Earth I (PC)

To chyba tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w RTS-y nie grałem bo wzięło mnie na TPP,a le moje ulubione to:

1. Seria Earth 21x0
2. Seria Warcraft
3. Seria Settlers (bez 5 części bo w nią nie grałem)
4. Seria Knights & Merchants

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 17:25, Hand of Pain napisał:

Spell Force - Zakon Świtu i Warcraft III

Też lubię SpellForca :) i jescze Settlers II, Warcraft II, Warcraft III, Red Alert.
A ostatnio to gram w Star Wars: Empire at War i powiem, że jest niezłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

które strategie - RTSy nie wymagają do rozbudowy bazy lub jednostek surowców , tak jak jest to w grze Warhammer 40k ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 07:23, tosz napisał:

które strategie - RTSy nie wymagają do rozbudowy bazy lub jednostek surowców , tak jak jest
to w grze Warhammer 40k ?

Chyba STAR WARS: Empire at War

Moje ulubione strategie:

SW: EaW
Twierdza 2
PANZERS: PHASE ONE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cała seria WarCraft to dla mnie najlepsze i kultowe RTSy,zwłaszcza niesamowita część druga i dodatek do niej.Tłumaczyć nie będę,bo i po co?To chyba oczywiste :P.

Doskonały był również Total Annihilation.Gra kapitalna,pierwszy RTS w 3D,niesamowita muzyka Jeremiego Soule''a,wielkie bitwy i świetny dźwięk.Naprawdę wielka gra,klimat (może dzięki właśnie muzyce) jest podobny do tego ze Star Wars.

No i StarCraft...dłuuuuuuugo czekałem,zanim go dostałem :).Ale nie narzekam (choć raz chciałem go komuś opchnąć na Allegro,ale już mi przeszło :P).Bardzo dobra oprawa audiowizualna,świetny klimat,znakomite wyważenie ras i znakomita grywalność.Ale mam problemy z BN''em (może usługodawca nawalił :(),więc nie zdołałem poznać smaku gry przez Internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Company of Heroes - mimo. że gra ma duże wymagania, jest (dla mnie) najlepszym RTSem. Wspaniała grafika i oprawa audio, to tylko niektóre z wielu zalet tej gry. Świetnie zaprojektowane jednostki. W CoH nie wystarczy zrobić masy jednostek i ruszyć na wroga (inaczej, nie działa tnk rush :)), trzeba trochę pomyśleć, wysłać snajpera do bazy wroga, aby zorientować się jakie jednostki posiada. Podsumowując: RTS roku 2006. :)

2. Warhammer 40.000: Dawn of War (z WA i DC) - podobnie jak CoH, tyle że w przyszłości. Wiele zróżnicowanych ras (z oboma dodatkami aż 7), ciekawa kampania, dobra grafa i muzyka.

3. Spellforce 2: Czas Mrocznych Wojen - mieszanka RTSa i RPGa. Graficzka super ale nie tak jak w CoH :)), lecz z oprawą audio jest gorzej (w moim odczuciu). Dłuuuuga kampania, pełno zadań pobocznych, 9 ras podzielonych na 3 siły (Pakt, Klany i Królestwo chyba). Gra się w nią przyjemnie, starczy w zupełności na długie, zimowe wieczory. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie
które strategie - RTSy nie wymagają do rozbudowy bazy lub jednostek surowców , tak jak jest to w grze Warhammer 40k ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy RTS w jaki grałem, to bez wątpienia Warcraft 3. Urzekł mnie świetną fabułą, niesamowitymi filmikami i prostotą rozgrywki, co w sumie dało nieziemską grywalność. A mówi to ktoś, kto w erteesy na codzień nie gra, czyli to już coś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować